nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoaine

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoaine

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Ja, sam sad bez zamjena za drogu kao sub. meth.,mst. :finga: sam sebi chestitam..,Samo uzimam za lijek marihuanu, zbog apetita i ko zamjenu za antidepresive i ostale ljekove jer sam se ljechio od ovisnosti, sad samo se pokushavam nikotina rjeshit, kao ne pushim vishe, a popushim 6,7 jokavca...I mogu rech da je nikotinska ovisnost josh najteza za rjeshit se je!!! Bio sam ovisan o svemu, ali najteze mi je maknut nikotin sad...Dobio od kad ''presto'' pushit 15kg. kolko mi i treba na moju visinu od 1.85m, 75kg....I to uz pomoch marihuane, a sad kako se rjeshit nikotina i cigareta poshto motam s duhanom?? da chisto pushim? hh...neznam...zeznuta je sad psiha, jer se psihichka zudnja i bol nemoze usporedjivati sa fizichkom koju sam prosho... :butthead: Ma shta gluposti pricham, volim zapalit i dok mi bude dosta i stvaralo mi probleme ko heroin i morfij onda chu prestat....To je tako tu kod svih, neki se teze bore neki lakshe, ali kazem nikotin mi zeznut...ajme...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by sanela »

Uh masacre.... ti došao iz komune da riješiš psihičke probleme, pa se nakačio na vutru... Ma jok, nemaš ti nikakvih problema, samo popušiš 6-7 jointa dnevno... za apetit i protiv depre... Ali, zapravo ti je nikotin problem. Pa jel ti čitaš ono što napišeš, života ti?
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sanela wrote:Uh masacre.... ti došao iz komune da riješiš psihičke probleme, pa se nakačio na vutru... Ma jok, nemaš ti nikakvih problema, samo popušiš 6-7 jointa dnevno... za apetit i protiv depre... Ali, zapravo ti je nikotin problem. Pa jel ti čitaš ono što napišeš, života ti?
Da Sanela, bio sam pushio i cigarete i po 15 jojinta dnevno oko 1god., i najvechi problem dok sam stao bila je neka lagana psihichka zudnja za travom, koja je nestala nakon nekoliko dana, ali osto mi taj nikotin kojeg se nemogu rjeshit!!!!! Fina mi trava, ali osjecham da mi veche probleme stvaraju cigare, jer sam 100 puta prestjo s travom pa opet, a s nikotinom nikad!!!!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Puuuno vechi mi je problem nikotin i znam shta pishem!!!!! :D Sanela dali ti znash shta pishesh??
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by sanela »

MasacreEnElDiscoBar wrote:Puuuno vechi mi je problem nikotin i znam shta pishem!!!!! :D Sanela dali ti znash shta pishesh??
Ma svi mi imamo opravdanja za vlastita ponašanja koja ne želimo mijenjati. I uvijek nam je lakše izabrati neku sitnicu na koju se možemo žaliti, nego se uhvatiti posla i baviti se uzrocima naših neuspjeha...

Sretno...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by nepopravljiv »

uh kakav naslov ove teme kad sam procitao reko sto je ovo sad,to sa travom znam da kad na duze staze bar meni pocnem da zaboravljam osnovne stvari kao dje mi je daljinski od tv.dje sam stavio kljuceve,dje mi je vozacka nista nisam znao dje je sto i tolko sam stekova imao po kuci da sam dugo vremena posle kad sam se trsio te vece kolicine trave nalazio paketice sakrivene iza gurli,oramara,ladica itd.ostavlja to posledice zaboravlja se sve malo se prekine pa mozak zaboravi i odmori se pa repit ponovo.kupi one elektricne cigre leklamiraju na tele shop 12 eura cini mi se :D sto mozda ti po pomogne da se rijesis nikotina.e sad ni mi jasno u naslov ovo valium,alkohol ,cocaine jeli i to problem ili je bio momenat takav kad si pisao naslov
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

pa trebalo bise obrazloziti br. ljudi koji su umrli od cigareta tjst. UZROKA TESHKE OVISNOSTI i ljude koji su umrli od marihuane!!!!
a, cigareta ima visok popstotak ranih smrtnih sluchajeva!!!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

AKO NETKO CHUJE DA JE NETKO UMRO OD MARIJUANE NEKA JAVI.....

A SAD valium(il ti apaurin, normabel>...) hahahhahh :finga:
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by sanela »

MasacreEnElDiscoBar wrote:AKO NETKO CHUJE DA JE NETKO UMRO OD MARIJUANE NEKA JAVI.....

A SAD valium(il ti apaurin, normabel>...) hahahhahh :finga:
puko si (se) ti nečim dobro, a to sigurno nije nikotin...
idi ba nazad u komunu...
Post Reply