BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by AnAna_mo »

Baš sam se i ja to jednom pitala, samo mi bilo mrsko tražit temu... :D
Dakle?
Potpis.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by NaughtyButNice*** »

dobio kako nije...pa to je bonus kad pogodis 7-cu na lotou...
sve sto je ljudsko nije mi strano
Zvoncica6252
Posts: 1
Joined: Wed Apr 04, 2012 11:36 am

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by Zvoncica6252 »

e ovako... ja sam bila 21 dan u klinici dr. Vorobjev i mogu da kazem da su mi zivot promenili... cena jeste veoma visoka, ali vredi svaku paru!
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by teodora4 »

ala ste svi nezahvalni, pa jel niste vi culi ono Poklonu se u zube ne gleda.... a i sta ste zapeli za cenu, pa znate li vi koliko kosta medijski prostor danas???treba platiti onu napucanu reklamu. bas nemate osecaj..... :twisted:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by zeleni »

Zvoncica6252 wrote:e ovako... ja sam bila 21 dan u klinici dr. Vorobjev i mogu da kazem da su mi zivot promenili... cena jeste veoma visoka, ali vredi svaku paru!

svaka im čast
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bQlWVSN1V4Y[/youtube]
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by malic »

I,da li se iko ikada javio na ovaj forum da kaze da je dobio Heroinsku sedmicu bez Suzane M. I Gudelj.....Mrzi me da jurcam tu temu po forumu,nego Sale je pitao dva tri puta gde je dobitnik i niko nista......hmmmm.......zanimljivo 21dni=5000evra............:)


A,sto bas u Zemunu nadjoste lokaciju...pa st niste dosli na Vracar,tamo ima bogatih ,i hoce da lece svakog cetvrtog o trosku opstine,ali preksinoc.......
Dr. Vorobjev...slusajte ,samo jednom cu reci ,DA LI STE VI TOLIKO BEZOBRAZNI!?? Ili ste Milijardu puta BEZOBRAZNI.a taj N broj vaseg bezobrazluka menja definiciju ,vise se to ne zove bezobrazluk.....vec pokazivanje djavoljeg 10000001 lica kroz vas ,demoncice.......mislite li vi na vasu decu,zene,muzeve,roditelje stare.......pa niko da vam ni perut sa belog mantila iz najbolje namere ne skine,platicete strasnu cenu.
Zvao sam i pitao koliko kosta lecenje narkomanije-heroinomanije i koliko traje=odgovor =lecenje traje od 1 do 21 dana!??????????????????????????????????? cena 5000e. Dobro Posle dva dana zovem pitam koliko kosta lecenje od kocke, i koliko traje odgovor skoro isti ,razlika u ceni ,neznatna kada je u pitanju prvo lecenje,tj. kada je u pitanju heroinomanija,lecenje................stvarno nemam izraza a da to ne bude zatvoren krug iskazan kroz vulgarnost..
.....stvarno ,zasto niste otvorili kliniku na opstini Vracar?
Zemun,da, radnicka klasa ,i sto neko pomenu ovde roditelji cija su deca tek ozbiljnije zagazila u problem uzece pare od zelenasa i platice vam.........

Pa da ste pronasli 100% lek za bilo sta od kocke,alkoholizma i narkomanije-heroinomanije,vi biste dobili Nobelovu nagradu za pocetak,ili samo "ne smete da lek obelodanite,ili tretman da ne opadne profit Farmako industrije za 30% i da vas ne kidnapuju i da ne serem ,inace ne psujem u zivotu ,mozda ponekad na forumu ,ali kao sto sam vam napisao da li vi razmisljate (upuceno zaposlenim ,ukljucujuci i cistacicu)o vasim porodicama.......pa dileri su "posteniji " od vas i vasih postupaka...........strasno.......dodjite na Vracar ,posaljite mi na mail ili ppkako da vam dostavim sve moje kontakte plus maticni broj , IP adresu mozete i sami da doznate.......nisam nikakav nasilnik ,niti ovo neozbiljni narkoman pise ,vec molim vas da me kontaktirate posto 120 dinara za prevoz koji bi trebao da dam da dodjem do vas i vratim se ,nemam nameru da dam.......
inace se dogiram od 1986 i ako je tako kako vi kazete ,moji roditelji ce Vam prepisati stan od 109kvadrata u Milesevskoj ul. kod Kafane "Kalenic",kvadrat =2000e ,evo javno je ponuda ovde napisana.........cekam......hvala vam unapred.....i,zelim da verujem da ono sto reklamirate je istina da se ja izlecim za 21 dan! hvala
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by winston85 »

MENE SU POSLALI IZ STABA. JA CU VAM POMOCI. :mrgreen:
Dr. Valuev, samo mi odg sa da ili ne. Radite li lobotomiju?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by malic »

teodora4 wrote:ala ste svi nezahvalni, pa jel niste vi culi ono Poklonu se u zube ne gleda.... a i sta ste zapeli za cenu, pa znate li vi koliko kosta medijski prostor danas???treba platiti onu napucanu reklamu. bas nemate osecaj..... :twisted:
:D
kokos
Posts: 1
Joined: Tue Sep 25, 2012 4:03 pm

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by kokos »

E,pa ovako. Moj decko je bio na klinici Vorobjev,citav taj tretman koji kosta 6000e,plus mesecno lekovi,plus 100e svaki mesec za blokatore za alkohol i heroin. Znaci,sva moguca sranja kako nikad vise ne bi pogledao drogu. Znaci,svega se pridrzavao,nije pio ni kap alkohola kako ne bi mozda pod tim dejstvom pomislio da uzme ne do Bog. Bio je redovno proveravan od strane mene i svojih matorih,ni sa kim se nije druzio od starog drustva,niti im se javljao na ulici,nije dobijao pare,proveravan mu je telefon,radjeni testovi na svakih nedelju dana,isao je redovno na kontrole,uzimao svakodnevno lekove i citavu terapiju. I to je trajalo jedno 2-3 meseca,kad sam ja provalila da je poceo da krije telefon,da ga nosi i u wc sa sobom,kad je odjednom poceo navodno da ide kod majstora da mu pogleda auto ili tako neke "normalne" stvari. Njegovo ponasanje je pocelo da mi bude sve sumnjivije,kad sam na kraju saznala da se opet navukao. I evo vec je mesecima opet na drogama i nema izgleda da ce ikad vise biti ok. U pitanju je crystal meth. Mogu misliti koliko se brzo vrate oni koji su na dopu. Dakle,poenta-ta klinika mu je ste pomogla u smislu da mu je ocistila telo od tih sranja i dala instrukcije koje treba da prati kako bi se izlecio,ali NIJEDNA klinika NE MOZE da ubije tog jebenog crva. Znaci,nijedna. Nemojte se zavaravati. Potrebna je enormno jaka volja. A cim je neko postao narkoman,znaci da je slabic,i nema te snage koja ce ga izvuci. Dzabe prijatelji,dzabe porodica,dzabe lekovi,dzabe nadzori,dzabe ako on sam nije dovoljno jak. A retko ko jeste. Sve na svetu bih dala da je moguce da se covek skine,ali sumnjam. Tuga jedna.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by sanela »

kokos wrote:ali NIJEDNA klinika NE MOZE da ubije tog jebenog crva. Znaci,nijedna. Nemojte se zavaravati. Potrebna je enormno jaka volja. A cim je neko postao narkoman,znaci da je slabic,i nema te snage koja ce ga izvuci. Dzabe prijatelji,dzabe porodica,dzabe lekovi,dzabe nadzori,dzabe ako on sam nije dovoljno jak. A retko ko jeste. Sve na svetu bih dala da je moguce da se covek skine,ali sumnjam. Tuga jedna.
Klinika ne može da ubije crva, samo onaj ko ima crva može da ga ubije. problem je što ljudi tretiraju ovisnost kao upalu pluća, pa misle, popiju tablete i ozdrave. E pa ne može tako... Ovisnost je bolest čije liječenje zahtjeva promjenu ličnosti - a u tome ne može pomoći nijedna tableta. Može biti od pomoći blokator u početku, kao štaka, dok ovisnik počinje mijenjati stavove, vrijednosti, navike, način razmišljanja.... A da bi se to sve počelo mijenjati OVISNIK SAM treba željeti da se mijenja, a ne mama, tata, djevojka, prijatelji, ON SAM. E onda sve drugo dobija smisao i on se može izvući. Ja znam ljude koji su se skinuli, ja znam ljude koji su godinama čisti, ali isto tako znam da su se trebali potpuno promijeniti. Jel im bilo lako? Nije. Jesu li uspjeli? Jesu. Hoće li sutra biti čisti? Ne znam. Ali znam da danas jesu.
Post Reply