KAFA KOD BANDE HAME HAPIĆA!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

E Mise haveru, i ja se brinem. A volio bih procitati i Palefaced-a. Shoneta. KatarinuS (jesi se udala). Pepeljugu. NS. Druga Tita. Elvisa.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Tribali bi vi viditi ljudi moji što san ja sinoć vidila kod frenda gori na selu. Ima ti pasića malog (onaj što san ga ja krstila pa se zove Sića), i taj ti je pasić našao za d best frendicu neku malu mačkicu :shock: - mora da su vršnjaci - on je isto još mali, a i mačkica je onako, još polu-mačić - ali ljudi božji - oni su NERAZDVOJNI - cilo vrime se igraju, ili maze, ako se jednom ne da, ovaj drugi ga tenta 'ajde' - da vidiš kako ga mačkica glavom nuka, mazi mu se, pa ga šapom pipa po glavi: znate kako ono mace tapkaju - a on nju - nježno gricka - neće je jako, nego je samo poteže lagano - za krzno na vratu, a ona 'mrrruuuu' - guštaa - a ljudi ! - a uvečer - kaže mi lik 'čekaj, sad ćeš viditi kad otvorim vrata' - kad oni ti, moj sinko, lipo našli misto gori na teraci, kraj dimnjaka - kako did doli grije tako je gori dimnjak topao i oni ti se lipo sklupčaju jedno uz drugo kraj tog dimnjaka i skupa spavaju - ali što je zanimljivo - tuda okolo ima najmanje 20 mačaka, svakakvih veličina/uzrasta - e ali ne, on je od svih izabrao baš nju za frendicu - po cili božji dan dan su skupa, kaže lik (kako si samo ne dopizde - vidiš što ti je ljubav prava) - i kad mu daje jesti, ovaj ti Sića potira sve te mačke, ne smije ni jedna taknuti hranu, nego ti on ovoj svojoj frajerici dadne komadić i cilo je vrime, kaže lik, čuva i pazi da joj neko ne otme, dok ne poide - laje na svih, i tek onda on počne isti. Ma zamislite vi to čudo!
Kažem ja, kako sam uvjerena da sva
živa bića, računajući i biljke itd., komuniciraju, a di ne bi pas i mačka - sigurno on njoj, ljudi, kaže 'Jebate, šteta što nisi kuja!' :lol:
A da vidite kako su lipi! Pasić mali, smeđi, slatku faćicu - a mačkica - neobična - baš je ima ukusa za odabrat, Boga mi! Bijela skroz, s mrvicu sivog tu i tamo, ali je cila sitna i ima neku smišnu facu, taman valjda na njuški doli ima malo sivog tako da izgleda ko da se smiješi, majke mi mile, ko smajli je maca - tako joj valjda šara ide, i baca sjenu - ma da vi to vidite, koja umiljata bića i šmišna!

Beštijice male, pa se vole :!: Jooj divote !
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

E OVO VOLIM ,KAD NAS IMA BRATE MILI KO MRAVA, VOLIM VAS SVE.
Majo stavljam kafu koju god hočeš.
Luno tebe volim to znas.
Ramončiću moj bonbončiću.
Svi hoče li ko sada FUKAŠ??????
:-D :-D :-D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ehhh, evo mene sa starim problemom, NE MOGU OPET DA ZASPEM,tj. zaspo sam ali sam počeo sanjati neko sranje i evo sad ne smijem da zaspem, čekaću jutro ,hoče li ko kafu u ovo doba.Hoče klinac ja cu opet ovde sam sa sobom da pričam ,IZGLEDA.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Imam prijedlog...
naravno-to nije ni do mene ni do vas...ali eto..cisto da predlozim. Kako vec trazite jos jednog moderatora....ili nekoga ko ce tu biti z nama i tako to-Ja predlazem Kokana. Sta ja znam. Nekako je u dure covjek-pametno zbori...cist je-raja je...
Stariji je (mislim, ozbiljniji :wink: )...i nekako..je razuman, konta, suosjeca se s nama. I ima dobar izbor rijeci....Ono sto ja cijenim (i uvijek davim o tome) da se sve moze na fin nacin. A on to bas zna.
Mislim kazem...nije do mene, ni do vas, nego do njega i moderatora...Ne mora biti moderator u tom smislu nego eto neko (cisto da znamo ko je)..ko ce nam malo pomoci ovde na forumu. Mislim-on to vec i radi...ali kontam da moze pomoci sta ja znam....
eto
to je moja ideja (genije s kojotovski)!!!!
pozdrav svima

i dalje nema Mise en Place....bas se brinem!!! valjda je ok.
Omare-kako si braco?
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

-----------------------------

Post by play »

Kokan je izvanredan chovek ali kojih on dodirnih tachaka ima sa drogom?
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sa ovisnosti...
to je bitno!
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dobro sam Luniću moj, dobro je samo eto malo utakmicu gledam ,malo dođem vamo eto ,proći ce valjda i ovo.Jel tako. :(
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

tako je braco! ne moze ni to vjecno trajati. samo se ne daj- drzi se...kako tako.
cmok
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

E narode dok vi na Balkanu spavate, ja ispijam kafice i trazim jeftinu kartu da idem kod mog zivotnog spasioca. Kako te ide ta potraznja za kartama lutko???
Locked