Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by Dreamer »

Ma, daleko od toga da su blokatori lekoviti.

Ja samo mislim da oni mogu pomoci u prvo vreme da covek malo zastane, razmisli, da potrosi one prve sjebane dane i vremenom nastavi da radi da ostane cist.


(Ako ova osoba uopste zeli da ostane cista, a ako zeli supstitut zaboravite da sam ista rekla)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:27 am, edited 1 time in total.
stratus
Posts: 12
Joined: Sat Jan 14, 2012 8:28 pm
Location: varaždin,hr

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by stratus »

Nažalost,tako je.Od dva zla,bolje je izabrati manje.Kupiš vrijeme subom,2-4 sedmice,poslije antidepresivi,postepeno smanjivanje i na kraju sve ovisi o tebi koji ti je motiv,zašto se skidaš,jel moraš ili hoćeš.Na kraju,opet svatko povlači posljednji potez,It is up to you.Ako već ne ide drugačije,bolje sub,nego perilice mozga.To je moje mišljenje,i vrijedi po meni samo u periodu dok kriza ne prodje,a dalje ćeš vidjeti,dali imaš EDS ili si imao sreće.Bog s tobom!
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:27 am, edited 1 time in total.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by ivica »

bella wrote:Naime, radi se o tome, da sam upravo dobila poziv, i ljudi me pitaju nesto o cem ja nemam pojma! Radi se o slijedecem: ugradnja blokatora! Eh sad, nacitah se ja, kako je u klinikama, infuzije, kokteli
Ja ti imam tri savjeta 1. bježat od toga 2. maknit se od toga 3. okrenit glavu od toga.
ignorance is bliss!
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by Sagy »

Ivice,majstore,može li jedno pitanje,nevezano za ovu temu.Evo ulogirao sam se,i pročitao 4 tvoja nova posta.

Koliko često piješ Akinetone ili Artane?


:-D
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by Voyager »

Aaahaahahahahaha !
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by ivica »

To nisam nikad pio?! Zapravo jesam akineton su mi dali na psihijatriji pa sam ga odbio pa su me vezali pa sam poslije pio u koktelu nešto što je imalo prepoznatljiv znak trzalice za gitaru a to je bio akineton. Trauma još i danas imam traumu od akinetona. Jeba ga ja to sam sranje prvi put probao u zagrebu 1997 ,dao mi jedan klošar sa osušenom desnom rukom i znam da sam se probudio u parku 300 metara od zgrade di sam tada živio i bio sam dehidrirao i nisam mogao hodat za preć tih 300 metara mi je trebalo sat vremena, a ljudi su me gledali čudno a niko mi nije htio prić jer nisam izgledao u to nedjeljno jutro. I znam i još se sjećam koliko me je čaša vode vratila! u život !obična čaša vode koju mi je dao susjed tomica jer mi tetka nije tila otvorit vrata na prvo kucanje...nije prije nego se spremila na nedjeljnu misu. uf pa me pustila i otišla a ja uzeo njen mali kazetofonćić i stavio slušalice i zaspao uz kazetu exploiteda. Bemti akineton !!

Ajme akineton - užas užas! E a još jednom sam uzeo taj vražji akineton i popio malo domaćeg vina i imao sam suicidalne misli nevjerojatno ali užasno....TREĆI PUT MI NIJE TREBALO !!
ignorance is bliss!
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Potreban mi je odgovor na par pitanja - HITNO JE!!

Post by Voyager »

x
Post Reply