brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISKUSIL

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by nanii »

ivica wrote: To jest, mada je kod narkomana bolja škola neka komuna. A ovo sam mu predložio jer mu je tako najbolje,šta, druka svu ekipu pa ode se skinit sa dopa. I kad se vrati neko od preostalih što nisu u međuvremenu u zatvoru ili negdje drugo ga opali po glavi kao osvetu i tako čovik ima jako malu mogućnost da se vrati na dop jer neće niko tit imat posla sa njim a što je najvažnije njemu neće niko nedostajat jer će se promijenit. S vremenom će zaboravit i sav đir i šprehu i sve. A uostalom oporavit će se, vratit u formu i udebljat 20tak kila pa aj mu se suprostavi :-D Pa `el tako?!
E ova ti je Njegoševa.................bravo, to je rješenje...................I šta ima veze što je čovjek bio u zatvoru, traži možda svaku moguću pomoć jer mu je preko glave svega.............i ja sam bila u zatvoru pa kad sam izašla pojma nisam imala šta je blokator tako da me je neka doktorica dobro "oderala" na priču............uglavnom, glupost totalna, tu se slažem sa ostatkom ekipe, ja sam se ubijala od kokaina ta 3 mjeseca i pucala dopom, fasovala epilepsiju, izvrtala se svako malo i jedva čekala da se završe da se konačno mogu spucat kako treba............ma užas, ne volim ni da se sjećam..... Ja stvarno vjerujem da nema liječenja narkomana bez neke korjenite promjene u osobi, njenoj suštini (možda ima ali je rijetkost ).................a to se najbolje dešava u komuni, ma koliko to ljudi ne vole da čuju..........zato prijatelju ako misliš ozbiljno- stisni zube i žrtvuj godinu-dvije i dobićeš čitav život, imaš ženu i dijete, imaš za šta da se boriš......... sve najbolje
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ziki »

A sto si bila u zatvoru dilovala si gudru?
Covece svi su bili u zatvoru ja jedini nisam, stvarno mi je neprijatno.
Pokusali su i mene da spakuju ali nisu uspeli, snimila me kamera kako se rukujem sa dilerom ali se ne vide paketic i lova. Posle sam dobio dojavu da se pripazim malo i tako..
Pre desetak godina spakuju jednog mog druga odvedu ga u stanicu i puste posle par sati.
Mi se okupili oko njega, sta je bilo sta su ti radili ? - Nista pojeo sam sendvic i koka kolu i pustili me.
Pevao je kao bela lala i to za jednu pljeskavicu i koka kolu.
Otkacili smo ga naravno, i dan danas je kao sugav niko nece da ima posla sa njim
...
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by Sagy »

Pljeskavica i kola,koji papak.
Mene su jednom,prvo odveli u "buvaru",jer sam bio dobro "zveknut",pa nakon 12-13h,kad su vidili da me dobro kriza pegla,stavili pred mene pribor i pola grama s jedne,a papir s druge strane.
Kad su vidili,da to ne pali,onda su me odrali od batina,što je meni čak i prijalo u krizi,pa kad su vidili da neću da "surađujem",vratili me u buvaru,i nakon 48h(što je maksimalno,koliko te smiju držat,kako nisu imali ništa za istražnog),pustili me.A od njih četvorice,koji su me "obrađivali,dvojica su sigurno bila na bijelome.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ivica »

I meni je tek iza 2003 godina postalo jasno zašto je jednom inspektoru iz moga mista nonstop oči na pola koplja i male zjenice. Lik je bio na dopu.
ignorance is bliss!
User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by gogim »

Nije bitno uopće šta sam bio i zbog čega, ai to je bilo prije 5. god.od kad sam odgulio svoje, od kud mi pare šta radim isto nije bitno, nemam se kome pravdat niti kurčit o čemu, šta radim na forumu, prvi put sam se rego kad sam prije god. i nešto zaglavio u Bg. a neznam nikog da me uputi u šemu, eto tu sam je našao i taj drug isto jedan naš forumaš isto nije vjerovo kad je u tih par dana šta smo se družili, dnevno trčao po 3 puta završavat po peticu, a trenutni naslov teme je da tražim ljude koji su iskusili skidanje u tim ruskim klinikama, zato jer sam čuo od par njih šta su išli dole svakakve priče, jedan da je bio navučen jako puno i kad je stigo dole u 5 dana da su ga očistili da nije ništa osjetio ama malo suzne oči i kihanje i to da je bilo najviše od krize i da je 6. dan stavio blok i otišo doma, drugi isto tako samo je bio malo duže, a treći isto sve prošo ali doma poslije par dana puko i išo ga izvadit, onda dođem na net da vidim šta se piše o tome, pa na forum i tu vidim da ima dosta protivnika i dosta njih koji pišu stvari koje su me obeshrabrile.
Prije nego bacim 5. milja eura na skidanje u nekoj klinici želim se dobro informirat, jer kako sam već reko išao sam na takve izlete već po slovenije, skidanje tipa,elektro impulsi čudo od tehnike nasa je zaslužna za izum, ibogain i takve priče, i popušiš pare, a to su sve bile cifre, e onda se raspitaš dobro sljedeći put di ideš. Ja da imam vremena i snage polako se dovest u red išao bi na hep i polako spušto da nekih 4,5 kom. onda kako mi je doktorica rekla mogao bi i kod sakomana na detoks, ali ja nemogu se dovest do toga zato želim vidit dali je istina i koliko je to stvarno da ovi bez beda rade detoks ma koliko ti bio navučen,i meni su rekli kad sam zvao nema beda samo dođi i nećeš ni osjetit ako treba uspavat ćemo te i samo ponesi pare.
Strah me je da kad dođem tamo da ne riknem od krize da ne skužim da ovi nemaju pojma o ničemu da nemaju ni jednog stručnjaka sa iskustvom u narkomaniji i da poslije par dana detoksa kažu sad ćemo ti stavit blok. i ideš doma, a ja nisam dobar nikako, a još uz to imam to sranje od bloka pa se nemogu ni uradit da mi bude bolje. A što se tiče ovog za pjevanje, zbog takvih sam i ja ležo a i ko misli tako onda nemoj se ni petljat u takve stvari ako nisi za to i ako nisi svjestan da će kad tad doć taj dan da ćeš i sam vagat dali da drukam ili ću odgovarat, zato ako nisi za to kod nas bi rekli id u uljanik radit a ne petljat se u ono za šta nisi.
Pozdrav svima.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ivica »

gogim wrote: A što se tiče ovog za pjevanje, zbog takvih sam i ja ležo a i ko misli tako onda nemoj se ni petljat u takve stvari ako nisi za to i ako nisi svjestan da će kad tad doć taj dan da ćeš i sam vagat dali da drukam ili ću odgovarat, zato ako nisi za to kod nas bi rekli id u uljanik radit a ne petljat se u ono za šta nisi.
Pozdrav svima.
Ako si ozbiljno shvatio zajebanciju onda je ozbiljna stvar , a ako nisi shvatio da je ozbiljno onda je samo zajebancija. :P
ma zajebajen se samo ne se sekiraš!

P.s. Uf da uljanik jednom su našli ispod navoza punu tuškabinu šprica. Nenormalan broj narkomana unutra. A eno čitam naš idijot panker obolio od raka a i on je radio u uljaniku.
ignorance is bliss!
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by nanii »

ziki wrote:A sto si bila u zatvoru dilovala si gudru?
Covece svi su bili u zatvoru ja jedini nisam, stvarno mi je neprijatno.
Pokusali su i mene da spakuju ali nisu uspeli, snimila me kamera kako se rukujem sa dilerom ali se ne vide paketic i lova. Posle sam dobio dojavu da se pripazim malo i tako..
Pre desetak godina spakuju jednog mog druga odvedu ga u stanicu i puste posle par sati.
Mi se okupili oko njega, sta je bilo sta su ti radili ? - Nista pojeo sam sendvic i koka kolu i pustili me.
Pevao je kao bela lala i to za jednu pljeskavicu i koka kolu.
Otkacili smo ga naravno, i dan danas je kao sugav niko nece da ima posla sa njim

Ma nisam dilovala, kupovala, a trebalo je to platit...................ma čitav život se neki postupak vodio protiv mene......ma stanovi uglavnom..Bony i Clyde...............
Sagy wrote:,onda su me odrali od batina,što je meni čak i prijalo u krizi,
Živa istina, baš sam danas pričala o tome, nažalost imam slično iskustvo iz Crne Gore, a još sam žensko............ma grozno, to je stvarno sve odron odrona, zatvor, te zatvorske priče, namještanje igara, mafijanje..............
Hvala Bogu da nisi doživio to iskustvo Ziki, ma ti si baš lik, i to ti je ovisnost, kad se jednom uvališ u krađe, pare......teško se i iz tog izvući, ali nije to tema večerašnje emisije :D .

Gogime, pa kad si već prošao tu priču sa blokatorima, čudesnim skidanjima sa heroina, bacanjem para.......zar ti nije bilo dovoljno. zašto hoćeš opet da ih bacaš. Tebi je očigledno potrebna neka radikalna promjena, a to ne ide ni brzo, ni lako, znam iz iskustva.
Vidim da si svašta predeverao, vjerovatno si stariji, ali si u zabludi..............
Nema čudesnog skidanja..
Trud i odricanje.
pozz
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by Sagy »

Gogime,ta tvoja doktorica,baš i nema najnovije informacije u vezi Sakomana.
To je prastara priča,da treba spustit na 5-6 hepova,da bi te primio na detox.
Prima on i na 60 heptanona,sad imaju gore MST(morfij),kojim te kroz nekih mjesec dana očiste skroz od hepova,pa pri izlasku preporučuju Subuxone,a ti ako nećeš,možeš onda na implant ili blokatore,jer izlaziš skinut 100%.
Nazovi Vinogradsku,oni će ti sve lijepo objasnit.
User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by gogim »

E to ti je od mjesta do mjesta od doktora do doktora, ona bi da se ja spustim na nekih 6 pa da onda idem, samo što i ona nema pojma na koliko sam ja, a i da terapiju i ne pijem jednom sedmično je dižem i štekam za kad zagusti i onda cijeli štek popijem u par dana, vidiću sad ove dane kad stignem probat zvat jednu doktoricu, psihologicu u Novi Sad i zvat ću vinogradsku i jankomir pa vidit neke opcije i naručit se.
A to za uljanik, tamo ti treba po jedan diler za svaku smjenu :finga:
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by Sagy »

Nešto mi upada u oči,kod tvog pisanja,a to je sveprisutna žurba i panika.
Ti misliš riješit problem u mjesec dana? E ne ide to tako...
Ako je istina što pišeš o količinama,ti si,brale,navučen k'o konj.
I sad zamisli,da s toliko metadona i gudre u organizmu,dopadneš u ruke nekih rusa,koji su metadon vidjeli samo na televiziji.Bezbolno skidanje,kako da ne...Oni te tamo,koliko sam ja čuo,"potapaju" nekakvim antipsihoticima i sl.(uglavnom lijekovi koji se koriste,za smirit teške duševne bolesnike,kad ovi obični zakažu).Prema tim lijekovima,Leponex je k'o apaurin od 2mg.Tako da ti se desi,da trpiš nenormalnu krizu,a ne možeš da se pomakneš.
To je u biti,ta "ruska škola":sve može za skidanje,samo da ne izaziva ovisnost,pa čak ni posrani apaurin.
Pa ti vidi...
Već si jednom izašao s brzog detoxa(Slovenija),i šta si prbo napravio?
A da si nakon mjesec dana,ugradiš implant,s takvim psihičkim stanjem.ja ti dajem rok od 4-5dana,pa bi krenuo da ga vadiš,probijaš...
Moj ti je savjet,da se javiš Sakomanu,izložiš mu svoju situaciju,i naći će se mjesto za tebe(vjeruj mi,daju prednost takvima,nego onima što dolaze 5-6 put).
Tamo će te MSTom(sporootpuštajući morfij),očistiti od gudre,i još bitnije od hepova,u roku nekih mjesec dana,pa će ti po izlasku preporučiti Subuxone,koji osim što "radi" kao blokator,smiruje lagano i psihičku želju.
A ta psihička želja tebe najviše *ebe.
A sa subuxona,se neusporedivo lakše skinit nrgo s hepa.
Otpiši blokatore i implante,gadno ćeš se prevariti!I još ćeš potrošit 5-6 milja eura.

Eto,ja sam uspostavio apstinenciju Subutexom,pa ako te zanima,šta mi je uz to pomoglo,mogu ti na PP.
Supstitut je samo jedan dio kompleksnog procesa,znanog kao ,zaliječivanje narkomanije.
Post Reply