Može se!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Može se!!

Post by sunrise »

:D ....ich hab verstanden
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

apstinencija još traje...sve je ok...guram...borim se...pozdrav svima!!!!

don t worry, be happy!!
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

ODLUKA

Post by be a warrior »

Pozdrav..
Evo, prošlo je 9 mjeseci od zadnje konzumacije..stvari polako , ali sigurno sjedaju na svoje mjesto..mijenjaju se navike i prioriteti..ali, nešto fali..
i zato, nakon što sam pročitala post od Ex-prokletog, odlučih napokon otići na AN sastanak..mislim da će to biti utorak ili četvrtak (moram si organizirat smjenu na poslu) ..ako treba , uzet ću i slobodan dan jer ne želim da mi bilo što stoji na putu ka potpunom oporavku..
znam da sam već prije spominjala odlazak, ali mi se uvijek posao ispriječio, no ovaj put neću dozvoliti da bude tako..
Pozdrav svima!!

don t worry, be happy!!
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by VVV -ex prokleti »

Evo mene k tebi...
Tek sam sad pročitao tvoju ispovijest, i moram priznati da smo prošli kroz jako slična sranja,isti period drogiranja(heroinom) i ima tu još dosta sličnosti.
Drago mi je što si me kontaktirala,sada možemo zajedno u borbu... :axe:
Poslao sam ti na private svoj fejs, a na profilu fejsa imaš i moj broj(to vidiš tek kad te prihvatim kao frenda, zato obavezno kad šalješ friend request napiši u poruci be a warrior, tako da znam tko je).
Sve najbolje ti želim, ijoš puno čistih mjeseci...
Pozzz...
Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

sastanak A:N:

Post by be a warrior »

Evo ..da ponosno objavim da sam jučer napokon bila na A.N. sastanku..i da je to bilo jedan vrlo,vrlo lijep doživljaj..Ne sjećam se niti jedne situacije u životu, tj. trenutka kada stupiš u prostoriju..a da osjećaš apsolutnu dobrodošlicu...I toliko pozitivnih ljudi tamo..Neopisivo..I ti ljudi koji bez zadrške dijele svoje najiskrenije osjećaje pred totalnim strancem....stvarno je lakše kada znaš da nisi sam...
Veliki pozdrav mom novom prijatelju "Ex-prokletom"..i naravno svima vama...

don t worry, be happy!!
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

još sam tu

Post by be a warrior »

Još malo pa pada prva godišnjica...
Kad pogledam unatrag, ne mogu vjerovati koliko čovjek može napraviti za sebe i na sebi u godinu dana..
Lagala bih kad bih rekla da ne razmišljam ponekad o zlatnom prahu..Uvuče mi se podmuklo u misli i pokušava navesti na gluposti..No, nedam se..Prevažni su mi ovi čisti mjeseci i previše sam toga prošla da bih to odbacila zbog nekakvog sitnog poriva..I tada shvatim da sam jaka..Jača nego što sam mislila.I to mi je poticaj za dalje..
Pozdrav!!

don t worry, be happy!!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: još sam tu

Post by sanela »

be a warrior wrote:Još malo pa pada prva godišnjica...
Kad pogledam unatrag, ne mogu vjerovati koliko čovjek može napraviti za sebe i na sebi u godinu dana..
Lagala bih kad bih rekla da ne razmišljam ponekad o zlatnom prahu..Uvuče mi se podmuklo u misli i pokušava navesti na gluposti..No, nedam se..Prevažni su mi ovi čisti mjeseci i previše sam toga prošla da bih to odbacila zbog nekakvog sitnog poriva..I tada shvatim da sam jaka..Jača nego što sam mislila.I to mi je poticaj za dalje..
Pozdrav!!
Svaka čast!
Samo naprijed! :D
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Može se!!

Post by ivica »

Hell yea!! :rock:
ignorance is bliss!
Nebllet
Posts: 5
Joined: Sun Jan 08, 2012 4:21 pm

Re: Može se!!

Post by Nebllet »

:D Drago mi je kad procitam ovako nesto! Uglavnom me mrzi da citam ispovesti, jer vise nista novo ne mogu da saznam ili cujem a tudja muka mi ne umanjuje moju :) Ovaj post sam procitao jer je pri vrhu. 6 meseci i godinu dana razlika je ogromna ALI zavisnik mora STALNO da radi na sebi i NIKAD da ne zaboravi gde je nekad bio. Da ne palamudim puno imam 15ak godina teskog iskustva sa dopom, imao sam apstinencije i po 2,5 godine pa sam se navlacio ponovo. NA je za mene najbolji put ka srzi problema ali samo ako stvarno i jak zelis oporavak, da otkrijes korene svoje bolesti i da je zalecis. Mozda postoje i neka druga mesta koja su nekome pomogla ali meni nisu. Godinu dana je jedan veliki jubilej ali mali stepenik u borbi protiv ove bolesti. Ne zelim da mracim, svaka cast na godini samo zelim da kazem BEZ OPUSTANJA! Forum nije los, moze dosta da znaci pocetnicima i ima korisnih informacija. Zelim ti svu srecu u oporavku i tebi i ostalima a onima koji jos uvek pate zelim vise volje i vere u oporavak! :wink:
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

Nebllet wrote: Godinu dana je jedan veliki jubilej ali mali stepenik u borbi protiv ove bolesti. Ne zelim da mracim, svaka cast na godini samo zelim da kazem BEZ OPUSTANJA! Forum
..Citirah ovu rečenicu zato što je to apsolutna i jedina istina..Probavala sam ja "skidanja" već i prije i uvijek sam mislila "gle, pa nije uopće tako teško..idem se počastit samo jednom, neću se opet navuć" ..ha ha ha...Klasična klopka vlastitog (super)ega..Kao, mislila sam da se neću opet navuć..uhh..koja (vlastita) glupost...Ovaj put si nism dozvolila pad u zamku..Ne opuštam se i ne zavaravam se da je to iza mene..Mislim da je moj put ka oporavku počeo tek kad sam si priznala da je to stvarno veeliki problem i da ga neću riješiti preko noći. i da nisam ja (jedina) pametna na ovom svijetu...A najviše od svega mi je oči otvorio savjet @ OUTLOW-a da u procesu oporavka mora postojati apsolutna transparentnost i providnost između mene i mog dečka (koji je tada jedini znao za problem), te da mu kažem apsolutno sve što mi je na duši..Tek kada sam prestala živjeti u laži i s njim dijelila svoja razmišljanja ,te sve svoje bolje i lošije faze...postalo je lakše živjeti u vlastitoj koži.., a kada sam shvatila da "prava ja" još postojim, te da moram dopustiti tom istom "ja" da raste i uči..sve se nekako počelo slagati na svoje mjesto..
I još jedna, za mene bitna stvar..Uvijek sam mislila da prošlost treba zaboraviti..sad mislim da to nije tako..Ukoliko si dopustim zaboraviti neke stvari, vrlo brzo će me to vratiti na početak..Prošlost treba prihvatiti..ne mogu je mijenjati.., ali zato imam priliku mijenjati svoju budućnost..
Svatko je kovač svoje sreće!!
Dragi moji, hvala vam na lijepim željama..svim savjetima i pokudama...moja borba još traje i ne mislim se predati!!!
Pozdrav!!

don t worry, be happy!!
Post Reply