brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISKUSIL

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISKUSIL

Post by gogim »

Pozdrav svima.na dopu sam nekih 15 god. sa nekoliko pauza, neke duže neke kraće, duže su bile kad sam bio u zatvoru na 2. i na 3.god. i nešto kratko po par mjeseci do najduže 6 mjes.u komadu. Sad sam trenutno nategnut podosta između 5 i 10 gr. dnevno ali uvijek je bliže 10 nego 5. i to je zadnje 3.god. tako pokušao sam sa skidanjima ali mi ne daju rezultata jer to su bili pokušaji sa hepom, a sa njim se niko nije usrećio, probao sam prije 2.god. u sloveniji sa elektro-aparatom koji imaš dvije žice zaljepljene na grlu i on ti šalje neke lagane lagane elektro impulse u žile i t bi trebo u 5 do 10 dana na suho sa njim se skinut bez krize, ali to je bilo samo bačenih 2000 e. jer ja iako nisam mogao vjerovat ta dva i po dana šta sam bio na tom aparatu nisam imao bolove i dosta sam i spavao kao u nekoj komi san od tog aparata i krize, ali u glavi psiha radi svoje i tu aparat nije predviđen za to tako da sam poslije dva i po dana strgo to sa sebe i onako lud,(sreća da sam blizu od Izole samo sat vremena) sjeo u auto neznam ni kako sam stigo doma i povuko crtu i reko j... to. ima nešto i u tom vragu jer stvarno nisam osjećo bolove i nakon 2 i po dana sa vellike tolerancije od 5.i više uradila me mala crta.Uglavnom šta sad želim jer nemogu više, imam ženu i sina od 3 i po godine, nedavno sam otvorio firmu, a i nemogu više ovako funkcionirat zbog grižnje savjesti a i zdravlja koje me neće uvijek služiti, pogotovo ovim tempom.Čuo sam već odavno za klinike po Beogradu koje skidaju ovisnike u kratkom vremenu bez krize i onda im ugrađuju blokator na 3.mjes.čuo sam pouzdano i za neke dečke iz Pule koji su isto bili debelo navučeni i sad su na blokatoru i kako čujem od čovjeka kojem je taj jedan pričao, da je baš tako bilo. Neznam sad u koliko dana ali mislim da duže od mjesec dana nije sigurno bio.Da nije osjetio skoro nikakvu krizu jer čim bi mu bilo loše išao bi do osoblja i oni bi mu dali nešto (nikad nije znao šta pije) da se smiri ili za bolove ili šta god, nakon nekog vremena kad bi se očistio od horsa i urin mu nebi pokazivao na dop stavili su mu blok pod kožu na 3.mjes. i doma. Planiram isto to napravit ali ni sam neznam di da idem i kome da vjerujem, jer svašta pročitam i čujem po forumima. Ne očekujem da me se izliječi u 4 dana kako neki pišu jer u to ne vjerujem ali vjerujem da u od 7 do 10 dana detoksikacijom i komom ili anestezijom bi se dalo izvest i onda još toliko da me se drži u klinici da dođem malo sebi prije nego mi ugrade blokator i pošalju me doma, da bi to moglo bit izvedivo. Pa me zanima ako ima ko da je to prošao i zna iz prve ruke dali je to sve izvedivo i koje klinike se preporučuju, jer vidim da ih ima sve više koje to rade, a nebi voli o da dođem do nekih neukih mesara koji su dobili diplome ko zna di u Rusiji pa da me sprže i dokrajče još ovo malo mene, ili da me strpaju u neku kuću daju ko zna šta pa da riknem od krizurina i da moram bježat od njih van jer neznaju postupak i šta treba i kako se skida ovisnik. Eto moli bih sve koji nešto znaju i mogu mi preporučit da mi napišu i bio bih im jako zahvalan. Pozdrav i kuraja.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by Sagy »

Pa,kako vidim iz Hrvatske si,pa čemu da ideš u Srbiju i plaćaš masnu lovu,kad u Vinogradskoj možeš da odradiš detox kod Sakomana,a onda umjesto Subuxone-a,kojeg on preporuča,po izlasku,tražiš Revia-u(blokator-tablete),koje ćeš ipak morat plaćat,mislim da je 100eur kutija od 14 tableta,jer ih ne pokriva zdravstveno.
Samo,ako mogu napomenit,zašto si toliko zapeo za implant i blokatore?Svugdje ih pomalo napuštaju,jer se nisu baš nešto iskazali,kao sredstvo za liječenje.A i opasni su,ako ih ideš "probijat",a kako ne pokrivaju psihičku želju,lako je doć u napast...
Oni su ono,čista prisila kontra heroina.
Možda sam ja protiv njih,jer meni nisu "sjeli" nikako.Pokušao sam davno s tim,prije nekih 10tak godina,kupila se Revia,ja se očistio,i nakon nekih 7-8 dana počeo pit tu Reviu.
I jako sam se loše osjećao,znojio se previše,nervozan,nesanica,depresija,"crv" u glavi luduje...Onda sam otišao kod psihijatra,koji me uputio na blokatore,ispričao mu kako se osjećam,i ovaj mi napisa jedno 3-4 vrste tableta...jedne da me razvedre,druge da mogu zaspat,jer me ove prve previše razvedre,pa jedne za smirenje,pa jedne,ni ne sjećam se više za šta....
Onda sam prekinuo s tim,i otišao na metadon.Nije ni to najpametnije bilo,ali,šta ćeš.
Danas,da sam u tvojoj situaciji,probao bih Subuxone,isto blokira,ali i lagano smiruje "crva".
A i nije neka velika frka,kasnije ga ostavit,naročito u poređenju sa skidanjem s heptanona,plus što ne moraš da ga piješ svaki dan kod dr.,nego ti daju recept,pa nosiš kući za 7 dana.
Ma najbitnije je da imaš želju,samo,kako si i sam primjetio,pazi da ne naletiš na kakve hoštaplere,pa ti uzmu opet par tisuća eura za ništa.
Sakoman ti je podosta OK lik,ne razbacuje se pilsevima,i dosta zna o narkomaniji.
User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by gogim »

Znam za sakomana i znam da se treba tamo čekat i ko zna šta sve ne da se upadne, a i kad bi upao tamo i kad bi uradio detox nevjerujem da ću uspjet bit toliko jak da se prisilim da pijem tablete ( reviju) svaki dan. Znam da bi bilo malo, malo ne popit da se uradim i zato bi volio pod kožu onda sam siguran da nebi ni razmišljao ubrzo o dopu jer bi znao u podsvjesti da od toga nema ništa i gotovo i nebi ni pokušavao da idem probijat u to sam siguran da bi mi djelovalo, a drukčije neznam kako jer da ti sad ne govorim sve ali bez tog pod kožu bi došao u napast da uzmem jer mi je stalno pod nosom.treba mi nešto da me spriječi jer ja i sad pokušavam i znam da bi uspio, npr. znam cijeli dan ne dirat ništa a kraj mene je, popijem si hepa tek toliko da nisam u zizi i da mogu funkcionirat i radit i to je sve ok dok je dan i dok se vrtim s poslom, ali kad dode večer i sjednem pred tv, da uživam i odmaram, e onda mi počne radit crv i brzo se dignem i odem u wc i razvučem po dasci.Računam kad bi me detoxsirali i stavili mi blokator da bi uspio, ali opet čitam postove od nekog dečka koji je isto išao dole i kao nakon 2,3. dana ga skonuli i poslali doma, a on lud ko puška skidao se 25 dana na suho, i vjerujem mu jer sam i ja jednom na suho ama bez ijedne tablete, niti andola, proživio pakao i znam da sam prvi sat odspavao nakon nekih 12 dana.
Meni se u sloveniji desilo isto da ti uzmu pare i kao skinu te nemaš fizičku krizu i ne boli te ništa a mozak ti prokuhan ne možeš spavat, mislit ld ko šiba i puste te van, pa znaš šta sam napravio prvo.
Volio bih kad bi me uzeli u kliniku negdje da me stave na detox i onda da me stabilizuju na nekim antidepresivima i pilsevima za smirenje a ne neke teške pilseve tipa hep,trodon pa da sam opet na istom sranju drugo pakovanje, nego na nešto za prvu ruku da mogu funkcionirat i zaspat pa onda i taj blok pa onda doma.Ostao bi i mjesec dana i platio nema beda samo da me ne uhvate neki levati i da mi daju otpust nakon 5dana uvjeravajući me kako je to to i da je to normalno, kao proći će to za dan dva i ti se moraš malo potrudit, a mene vamo ziza diže u nebo i još sam im platio 5 milja, a rekli su kao nećete ni osjetit.
Zato mi trebaju neka iskustva nekih koji su bili u skoro vrijeme i kako su to doživili i najbitnije mi je na koliko su bili nategnuti i na što, jer ja stvarno trebam dobar detox, a opet kao dobro je šta ne diram ništa drugo (ponekad hep jednom sedmično) i ništa više.
Hvala ti na javljanju i ako ima još neko neka saznanja i iskustva neka javi.
Pamet mi govori da to nemože biti istina da je nemoguće to što klinike tipa vorobjev i ostala ergila rusa pričaju, ali opet u podsvjesti negdje se nadam da se da, da je moguće.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ivica »

Sve ti čitan post i prolazi mi kroz glavu još jedan (ja ) koji je u očaju htio sve riješit na vrat na nos. Frka i panika do kraja. Tako nije išlo i to je sa moge strane provjereno! Nema žurbe! Nisi naveo da li ti obitelj i okolina zna za problem. A to je najvažniji podatak jer prema tome ti se najlakše da preporuka. Ako svi sve znaju i obitelj i narkomani onda ti je najbolje maknit se ne detoks ili još bolje (puno bolje) komuna di moš pit terapiju. ja znam za 2 takve komune: susret i novi dani. (za ovo novi dani nisam siguran). Susret je jako dobra komuna s naglaskom na tome da je prihvatni centar odmaralište "a" kategorije,nit brige nit pameti ,a uz to te posjećuje prihijatar i s njim spuštaš terapiju na prihvatljivu razinu. Probaj tamo otić makar da se prilagodiš za suboteks. Odnosto stabniliziraš se i nastaviš doba pit jednu malu od 2mg pa to razvuci 3-4 mjeseca i nakon toga tu od 2 mg polako razbijaj na komade i mic po mic na konju si :P (ah da imaju i od 0.4mg ako se ne varam). Ne ozbiljno ti govorim tako ti je najbolje ako ti za problem svi znaju.
A ako za problem znaš isključivo ti i tvoji podanici (svaki dan valjaš po 10mg, ti moraš imat podanike) onda sredi sebi slobode 10 dana pa aj na detoks ili otputuj negdje. Zavisi kojim poslom se baviš, bogati znaš smutit to znamo svi. Kako god imaj u vidu da ćeš se vratit u istu sredinu pa se paziiiii

P.S.: Onako usput se pitam pa dobro što ti ti trpaš u sebe svaki dan 10mg daj bacaj to smeće da ne oboliš od gubeole indžankitisa kroničnog sa raspadajućim efektom prestanka disanja.
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ivica »

Sagy wrote: Samo,ako mogu napomenit,zašto si toliko zapeo za implant i blokatore?Svugdje ih pomalo napuštaju,jer se nisu baš nešto iskazali,kao sredstvo za liječenje.A i opasni su,ako ih ideš "probijat",a kako ne pokrivaju psihičku želju,lako je doć u napast...
Zato što je svjestan toga da se nemože kontrolirat. Traži ruku pomoći. Ja po tome pretpostavljam da jako mali broj ljudi zna za njegov problem zapravo nitko van kruga drogaša. Da nije tako nebi se najmeravao prepustit toj "višoj sili" tom tajnom autoritetu za koga samo on zna i koga se boji. :prayer:
Šta ja znam ili možda griješim.
ignorance is bliss!
User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by gogim »

A čuj to ti je malo zamršeno znali su nekad svi i starci i okolina itd.a sad kad svi misle da sam se sredio imam familiju kuću pokupovo sam neke strojeve radim i imam firmu, sad sam najgori dosta ok izgledam hranim se normalno pazim na sve i na meni se ne vidi toliko osim ponekad malo blijedila u licu a to mi dođe čim se malo duže uspavam i ne izlazim iz kuće cijeli dan pa spavam tad problijedim malo,zizu nisam osjetio neznam ni sam od kad a niti sam u društvu ovisnika i sumnjivih likova i nisam u tim šemama već par god.ostao sam neka karika tako da mi je u jednu ruku ok. a u drugu nije jer imam to govno pod nosom, a i da odj. to sve znam da bi opet išao tražit sve dok imam para i dok nebi bio na nuli tad bi opet na terapiju i na hep i onda bi polako i spustio toleranciju i onda bi se dalo nešto i napravit.
Ja bi volio sad da me očiste i da mi se stavi taj blok. i da onda sve u par mjeseci odjebem i da nemam više veze s ničim. ja sam si dosta sjebo život i svojima okolo to ne trebam nikom pričat, a i odrobijo sam ponešto a za zdravlje da ne pričam i lagano mi je pun kufer svega, trpam to sranje u sebe a nemam nikakvog gušta trpam da budem normalan i zbog psihe i gorčine u u grlu, ne rokam se već sigurno 5. god. a i sad kad odem vadit krv to bude masakr i na kraju dajem krv iz prsta.
To je sve postala navika i rutina ne sjećam se više onog filinga i kako je to kad zakljucaš i češkanja i tih stvari zbog kojih sam se natego tako da mislim da ću uspjet i otići ću sigurno do tih fucking rusa i probat da me skinu, samo tražim kod kojih i kako da me ne izrade i pošalju ludog van nego da odem kod nekih koji znaju bar malo šta rade i da imaju kakvog ok psihijatra da zna šta mi je i šta da mi da a ne da kad mi bude najgure da nešto krivo pa da me još dokrajči jer mi se i takvih stvari događalo.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:43 am, edited 1 time in total.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ivica »

Žudnja je požuda, požuda je strast a strast nebi bila toliko vrijedna da je dostižna. Njena vrijednost je enigma, zato i jest tamo negdje na vrhovima prstiju, između ostalog. Na pragu snova, riznice čula i zadovoljstava. Nikad dovoljno daleko a u vijek je tu.. i tako dalje...
ignorance is bliss!
User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by gogim »

Voyager wrote:Sto opet ne znaci da samo Naltrekson postoji kao implantat.

Imas Buprenorfin (Subutex) u formi implantata, zove se Probuphine.
Proizvodi ga Titan Pharmaceuticals i mozes ga u saradnji sa svojim terapeutom uvesti za sebe, platiti sve naravno i ugraditi.

To bi ti bilo idealno, samo sto je malo skuplje od trovackog Naltrekson implanta...ali je zato i bolje i zaista je lek koji smanjuje zudnju vremenom, koji sredjuje mozak, itd.

Ta-da...

V
Voyager daj mi molim te objasni malo o tome kako misliš to sa svojim terapeutom i uvesti i ugraditi, šta je to moguće u hrvatskoj, ako ti nije problem da mi malo jasnije opišeš postupak svega jer čitajući po forumu vidim da inače znaš šta pričaš i da su ostali implantati otrov, reci mi i o tim otrovima šta ugrađuju malo više.
Želim se što više naoružat informacijama i vidit koja mi je najbolja i što sigurnija opcija prije nego uradim bilo šta.
Hvala
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by majka NS »

Dragi "gogim"
poslaću ti na pp, za Novi Sad, za ostale gradove ne znam, pošto vidim da si bio spreman otići za Beograd i slično.
Ovo je odličan stručnjak, radi i privatno, a ti kad pročitaš, pitaj "Voyager"-a šta on misli, i ja sam primetila da se odlično razume u što-šta što nas interesuje, a nismo imali vremena da saznamo...
Veliki pozdrav,
sa željom da uspeš i da nam se ovde javljaš koliko si čist, dan po dan, godinu po godinu :wink:
Post Reply