PARADOX

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

PARADOX

Post by styx »

Ti si jak, ti si nesalomljiv! Kada izidjes na ulicu, tebe nista ne dotice. Gledas prosjaka i kuliras da ti je svejedno. Gledas psa kako prevrce kontejner i mislis da ga treba ubiti, jer raznosi zarazu. Stari i bespomocni ti idu na zivce, jer su "odsluzili svoje". Djeca ti smetaju, jer su oni jos premladi. Tebi je veza samo sex. Alkoholicari ti idu na zivce. Automobili su ti prebucni. Dilere mrzis, a trebaju ti. Roditelji smetaju, jer puno pametuju. Vrucina ti ne odgovara, jer si tada nervozan. Hladnoca ti je mrska, nosis previse odjece na sebi. Ustvari, ti mrzis i sebe, jer nisi ono sta bi htio da budes.
Ti trebas njeznosti. Ti si emocionalno otupljen. Tugujes zbog tudje nesrece. Tudje siromastvo ti je kao robija. Humorom skrivas svoje nedace. Ne zelis se nikome pozaliti. Ostajes sam u svom sivom svijetu.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

uhhh...odakle ovo styx?? mislim...cime je prouzrokovano??
tamno...istina...ali tamno!!
cmok
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Surova istina :!: :!: :!: :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 6:05 pm, edited 1 time in total.
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Au styx,da si kojim slucajem pisao u zenskom rodu,jos bih te pitala "jel ti to meni,stari?" da jeste tako,nije nego je jos gore!!!
zaboravio si da napises "mrzim ljude,svi me nerviraju,jedva cekam da ostanem sama,a kad sam sama trebam nekoga;kad vidim dobar auto,smeta mi buka jer nije moj,nego ga vozi neki konj,a ja idem peske,a jos i kasnim;"

eto prilog od M4j4 the bitch


------------------------------------------
Image
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Post Reply