sta sad?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Provalio sam razlog mog budjenja u 2.30 u ponedeljak sa strasnim bolom u grudima i ledjima. Mada me sibnula promaja na poslu i imao sam u polusnu tripove da imam rak pluca ili cuka, jer nisam mogao da se namestim u krevetu od bolova, a napokon na poslu se setim da sam sanjao da uzimam par paketa dopa i sve ih tamanim, kajem se i razmisljam kako cu sutra imati strasnu frku. E pa verovatno je san dosta uticao na moje fizicko stanje, a jos mi devojka kaze da me nocu oblivao hladan znoj i da se grcim, pricam i svadjam...
Dop sam sanjao u ovih 7 meseci apstiniranja par puta. Prvih nelokiko je bilo tipa iskuliram, pa onda uzmem mrvicu i stavim u dz, ali se opet kajem sto ga uzeh. Posle je bio lanjic i opet kajanje, a u ponedeljak ogromne kolicine. Znaci kolicine se gomilaju. Mogu reci to da mi se u stvarnosti gadi i nemam ama bas nikakvu porebu za njim. Frojdovski imam analizu sna, kao posledicu jave i stvarnosti, ali necu o tome. Mozda je cak i uzrok bio taj sto u nedelju nisam pio ni blok ni nista drugo od terapije, osim casice loze i jedno pivo. Zato sam se i odlucio da uzimam taj esperal, tj. blok za alkohol, jer verovatno nemam mere, a i s obzirom da mi dr rekla da sam u stvari politoksikoman, ili kako se vec kaze zavistan od svega. Zato sam probao da taj dan eleminisem ostalo i pocnem sa ovim, sto mi se cini predstavlja najvecu pretnju do sada.
Takodje moram smanjiti i izbaciti duvan, jer je bilo dosta 25g, a i srce i pluca osecaju vec danak.
U zivotu se sve vraca i placa. Samo mi tek postajemo svesni u srednjem dobu u zavisnosti od cinilaca.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: sta sad?

Post by sunrise »

lijepo pricas aj mrdni malo

ne znam ko ponekad ne sanja dop...ali znam da ne jure svi drugi dan po to....pusti frojda i sve to
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Poceo sam od juce na vraceve na pijem i esperal. Ne treba mi ni to jedno jebeno pivo, posle joba i rucka. Jos da izbacim pljuge, kafu, meso, mlecne proizvode i da na kraju da odem u nebo :rolleyes:
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: sta sad?

Post by malic »

Gile,bravo.
Jos ako i sve ovo ostavis u iducih nekoliko realnih meseci stvarno ces biti pravi monah bez mantije. Ovo ozbiljno mislim. Nista zezanje! Svaka Ti cast!

Pozdrav
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Bio na kontroli, sve ok. Ubacili mi i esperal po pola uz sve ostalo. Kod lekara opste prakse ustanovli mi visok pritisak, tako da pijem i za to lekove, plus neke antibiotike za grlo. Pluca u redu za divno cudo posle 25g pusenja. Jebote nosio sam kesu punu lekova kao neki penzos. Naltrexon uz tri pecata psihijatra kupio po prvi put u drzavnoj apoteci (Njegoseva br. 1) za skoro 3 soma.
Inace nisam najbolje glava, kicma, noge i ruke bole svaki dan. Sva sreca dobro spavam, bez icega i to po 10 sati. Drugo nema nista posao-kuca i u krug.
Keva mi se vraca posle 7g iz Kanade u opustosen stan i krivi me za sve i svasta.
Takooooo
Post Reply