Kao neka ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Tren
Posts: 5
Joined: Wed Nov 16, 2011 7:45 pm

Kao neka ispovijest

Post by Tren »

pozdrav raja!
novi sam na forumu ali već dugo čitam vaše ispovijesti...
da odmah kažem da nisam ovisan o ničemu osim cigareta ali prema vašim iskustvima na dobrom sam putu prema paklu...pišem ovo samo da vidim kako to izgleda crno na bijelo i u vašim očima očima
evo ovako nekako ide ta priča:
pušiti sam počeo kao i većina mojih prijatelja negdje u 7. razredu...nije to bilo tolko zbog prokletog nikotina već zbog onih sakrivanja svuda i nekog ugodnog straha da ćemo biti otkriveni...e tako nekako je bilo i kad sam počeo s marihuanom,koju naprosto obožavam još i sad iako nije više to to.
slučajno sam jednog dana vidio prijatelja kako prodaje neki zeleni komadić,pa reko aj uzet ću i ja pa ćemo vidjet...u društvu 2 prijatelja sam nestručno smotao i taj svoj prvi džoint...milina rekoh sam sebi....
bila je to vrhunska trava kakva se danas rijetko nalazi.počeli smo pušiti samo jednom tjedno,to nam je bila zanimacija,šetnja šumom,prekrasni krajolik dodatno ukrašen u mom mozgu...
naravno pušenje trave je postalo učestalije i došlo do samih granica 0-24 napušen..ne žalim,lijepo mi je i još uvijek uživam u tom zlu..nažalost druženjem s travom stvorio se i neki novi krug prijatelja.sada shvaćam da je to prijateljstvo lažno,mi smo prijatelji samo s travom....dolaskom novih ljudi došle i nove stvari,speed,jaki speed kojim smo se ubijali cijelo ljeto,znači svaki vikend petak sub ned spojeno bez jela i sna...nakon ljeta je stalo...pa su došle i gljive,al u malim količinama,jednom mjesečno...speed je postao jako loš i vjerujte da nisam imao želju ni za vuć to smeće a kamoli bacat pare na to...e ali sad dolazimo do problema,speed se popravio,opet je ubitačan,jak,opet se konzumira izvan svakih granica ali ja mislim da imam granicu i kad kažem ne onda je ne.ali moja jedna prijateljica se gadno navukla iako ja ne vjerujem da se uopće moguće navuć na nešto zbog čega ti je lijepo par sati pa onda ludiš jer ne možeš spavat a vilica igra 100 na sat...ugllavnom,stalno je našmrkana,ima neki tup pogled,zamuckuje...žao mi ju je..neznam kako bih joj pomogao reko sam joj smanji malo pogledaj na šta ličiš ali me ne doživljava 5%...stvarno ju žalim lijepa je cura,završna godina školovanja....volio bih joj pomoć da ne upropasti život...evo pa malo prokomentirajte,zanima me vaše mišljenje
p.s. oprostite na malim slovima,imam problema s tipkovnicom
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Kao neka ispovijest

Post by vudd »

od cega si sad ovisan?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by Fela Kuti »

Kako od čega? Lepo kaže čovek da nije ovisan ni od čega.
Sem cigara.
I vutre.
I speeda, al' ne još kao drugarica.
I...
A i gljive su super samo ih ima retko, samo jednom mesečno.
Znači, klasičan primer neovisnika. :lol:

Ali on i nije ovde zbog sebe već bi nekako da pomogne drugarici, pa bi neki savet.
Tren
Posts: 5
Joined: Wed Nov 16, 2011 7:45 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by Tren »

hhh znao sam da će odgovor bit u tom stilu...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Kao neka ispovijest

Post by zeleni »

a kakvom si se stilu nadao?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: Kao neka ispovijest

Post by Srce »

Nije trava kriva...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Kao neka ispovijest

Post by vudd »

i srce nije kamen
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Nacionale
Posts: 26
Joined: Sat Oct 22, 2011 11:37 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by Nacionale »

zeleni wrote:a kakvom si se stilu nadao?
A nekom sa boljom tipkovnicom. Za pocetak nije lose.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Kao neka ispovijest

Post by sanela »

@Tren
Hajde sad pročitaj svoj post kao da ga je neko drugi pisao i vidi kako ti se čini i kako bi sam sebi odgovorio.
Ti imaš puno većih problema od pušenja cigareta i drugarice koja je na speedu. Svi koji su ti odgovorili su došli do tog zaključka, ali su bili kreativni u odgovorima... nemoj da te to isprovocira, nego neka te navede na razmišljanje. Pogotovo post @Fela Kuti.

Niko ovdje nije sličajno, pa tako ni ti. Hajde nam malo više napiši o sebi. Koliko ti je godina, čime se baviš, razmišljaš li o tome da izbaciš travu i speed iz svog života, ne zbog loše kvalitete, nego što to zaista želiš.

I da odmah znaš jednu stvar, DRUGARICI NE MOŽEŠ POMOĆI, meni se ćorava posla. Pomozi sebi...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Kao neka ispovijest

Post by zeleni »

Tren wrote: bila je to vrhunska trava kakva se danas rijetko nalazi
e a ovo svi pricaju, bez obzira na godine. uuu, kad sam ja poceo da duvam, kakva je vrhunska gandza bila, a ne ko ovo seno danas. recimo, vi ne mozete da shvatite kako je dobra trava bila u beogradu `94, `95. :D pocinjem da tripujem da je to vise to neotrovanog organizma nego do dobre dzidze. bezveze.
nego,
tren, de si druze. sedi, raskomoti se. oces nesto za pice? :)
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply