Trodon i Suboxol - pomozite

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Migoda
Posts: 6
Joined: Mon Sep 13, 2010 11:07 pm

Trodon i Suboxol - pomozite

Post by Migoda »

Ja sam navučena na trodon. Imam suboxol i želim da se skinem sa trodona. Pijem neke antidepresive. Plan mi je da uzmem 1/4 suboxola. Kad mogu to da uzmem i da li je za mene to bezbedno. Znam da upozoravaju za antidepresive ali sa 1/4 mislim da ne mogu dobiti serotoninski šok. Molim vas pomozite što pre
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Trodon i Suboxol - pomozite

Post by oxo »

moj savet ti je da nista ne radis na svoju ruku, vec da odes kod doktora
User avatar
Migoda
Posts: 6
Joined: Mon Sep 13, 2010 11:07 pm

Re: Trodon i Suboxol - pomozite

Post by Migoda »

Ne mogu da odem kod lekara jer i sama radim u medicinskoj ustanovi i tako bi svi znali da sam narkoman. zato i trazim savet of vas.
hvala
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Trodon i Suboxol - pomozite

Post by Dreamer »

Voyager, pomozi curi.

Inace, preporucujem da procitas neke teme ovde, ima ih prilicno o tome.

Drzi se
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Trodon i Suboxol - pomozite

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:16 am, edited 1 time in total.
sweet.melon@ovi.com
Posts: 1
Joined: Sat Nov 12, 2011 11:41 pm

Re: Trodon i Suboxol - pomozite

Post by sweet.melon@ovi.com »

pazi,trodon ume da bude opasan.da bi se skinula uradi ovako nesto tj.neka ti prepisu rivotril,bro
mazepam i
seroxat.prvih 2 nedelje pij samo riv.i bromaz.onda ubaci i seroxat.riv 1/4 3x,bromazepam 1,5mg ujutru i pred spavanje.onda pocni da koristis multivitaminske preparate.vratices se u normalu.a ovo kako da koristis ove lekove reci ce ti neuropsihijatar.mnogi su se ovako skinuli.naravno bavi se i sportom. :)
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Trodon i Suboxol - pomozite

Post by malic »

sweet.melon@ovi.com wrote:pazi,trodon ume da bude opasan.da bi se skinula uradi ovako nesto tj.neka ti prepisu rivotril,bro
mazepam i
seroxat.prvih 2 nedelje pij samo riv.i bromaz.onda ubaci i seroxat.riv 1/4 3x,bromazepam 1,5mg ujutru i pred spavanje.onda pocni da koristis multivitaminske preparate.vratices se u normalu.a ovo kako da koristis ove lekove reci ce ti neuropsihijatar.mnogi su se ovako skinuli.naravno bavi se i sportom. :)

Datum promasen?
Dobro dosao.....
Post Reply