odakle ste i odakle se javljate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

uuuuuuuuu skupo ali moze se naci i jeftini....a Luno do mene je oko $300.00 pa haj da se ovdje skupljamo :D
User avatar
mrvica
Posts: 122
Joined: Wed Oct 05, 2005 4:38 pm

let...

Post by mrvica »

karte jesu stvarno uzasno skupe. sam porez na kartu je $300.- moramo nesto bolje smisliti... mozda letjeti do amsterdama, pa tamo malo odmoriti :wink: i odande onda traziti neki jeftiniji let do sarajeva. imaju oni sad tamo po evropi neke jako jeftine letove, nesto su mi raja ovog ljeta, kad sam bila u bosni, o tome govorila.
User avatar
mrvica
Posts: 122
Joined: Wed Oct 05, 2005 4:38 pm

?

Post by mrvica »

a kojim americkim drzavama se, Vi koji ovdje zivite, nalazite? ja sam na floridi.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Jeebote svi ste u Americi (ponavljam): daj nađite mi nekog da me ženi pa da i ja dođem
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Seattle, WA
User avatar
mrvica
Posts: 122
Joined: Wed Oct 05, 2005 4:38 pm

Post by mrvica »

seattle! super! moj prijatelj odavde je nedavno isao tamo na odmor i toliko mu se dopalo da ce se uskoro seliti tu da zivi. kakvo je vrijeme sada tamo? hladan je seattle, jel'de?
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Evo nam snijeg udario ima dva dana....odakle si ti??? Vec kad si tu kazi mi koji film da idem podici jer se ubi od dosade????
User avatar
mrvica
Posts: 122
Joined: Wed Oct 05, 2005 4:38 pm

film...

Post by mrvica »

ja sam iz bosne. trenutno zivim na floridi. film... ne znam kakve filmove volis... ja sam nedavno gledala "the machinist" i dopao mi se. i "unleashed" sam gledala neki dan i bio je zabavan.
User avatar
mrvica
Posts: 122
Joined: Wed Oct 05, 2005 4:38 pm

Post by mrvica »

ja sam pozeljela snjeg. nisam ga vidjela 5 godina. nekad kad ga vidim na televiziji rasplacem se.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 22
Joined: Thu Dec 01, 2005 2:49 pm
Location: blizu schwrakina

Post by uvjek dobar gost »

Prvi MAj - A.P i Slobodan Vuković. CH Willa I.
Više je VAs u SAD-u nego nas u gradu, eto i rimuje se, ima da dođete da i nas sa sobom povedete. Šalim se malo, ma ima života i sa četerest, što bi naš svjet rekao, samo je pitanje gdje????
U Sa vrijeme je za 10. hladno je al nema onog smoga smrdljivog, sunce je ko tepsija..
Pozdrav sa AP za sviju.
gdje su sive celije
Locked