eto da i ja nesto napisem

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

elena91

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by elena91 »

smizlo,ma znam da ga to ne bi izlecilo ko carobnim stapicem ali da mu da gas,motiv,to ja mislim da bi ,svakako.
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by malic »

sunrise wrote:Malic ali bas si ok opisao..................moze i slikovitije ali bi bili gadni narkomani koji jedu cigare i pricaju cudne jezike

:)
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by malic »

diacetilmorphin wrote:Vivaldi 82. Sto se tice djela, to ne bih opisivao. Bilo je pravo gubarskih i ljigavih, a bilo je i scena iz akcionih filmova. Neko bi mozda mislio i da pricam bajke. Volio bih nekad opisat neko dobro drogiranje :shock: , npr. pervitinom, ketaminom , tripom ili pcp-om, ali ja mislim da to nije dozvoljeno na forumu.

Ketamin,pa akineton :?: :?: :?:

Ide ti dobro uz nick,ali juce,prekjuce...........

Sta je sa tobom?
Dop,sex,predlozi o vijagri................jbt ko da sam upao u neki los poluhoror film od 12.000,dolara budzeta.........

Samo ti zelim da se malo pohvatas,nista lose ,niti pametovanja..........
Pozdrav
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by sanela »

elena91 wrote:
diacetilmorphin wrote:e vidis tu opet nastaje problem. Privedem ja poneku, al je dop gotovo obavezan, znas ono da ostavim dobar utisak( jedno 3 sata udarnog sexa ). Ali ako nije jednonocna moze i strejt ( 25-35 min. udarnog sexa) :D :snakeman:
Ma moze bre i taj problem da se izbegne i to bez problema :D Ako si vec takav covek,da volis da ostavis jak utisak i da te upamte... sledeci put mesto po dopu ti udari po vijagri bice tri sata udarnog ,sad zbog dopa ili ovog drugog niko to nece da te pita :wink: ili se prosto drzi tih vise-nocnih,ali dop mora da se eliminise.

A i tako je vazniji je kvalitet nego kvantitet,zato bolje se drzi tih 35 minuta ali to mora da bude kvalitetnih 35 minuta :D
diacetilmorphin wrote:Iskreno da ti kazem pozelio sam se za nekog vezat. Volit i bit voljen.
Pa ja se ne slazem sa Sanelom da bi ti to samo odmoglo i odvuklo od samog sebe ,bas naprotiv.
Ako bi bilo ovako kako ti kazes da je volis i ona tebe ,znaci obostrano da bi u tom slucaju samo moglo da ti da gas i motiv,a i radila bi te ljubav ne bi ti ni trebao dop ,kakav dop ...
Joj, al ti lupetaš... bože dragi.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

[quote="malic"][quote="diacetilmorphin"

Ketamin,pa akineton :?: :?: :?:


Stvarno malicu ne vidim smisao ovog pitanja. Nisam ja ni spominjao akineton nego zeleni.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

elena 91, stvarno si kraljica. Kakve viagre, radi ON i bez toga. Slazem se s tobom , mislim da bi me ljubav i neka ozbiljnija veza ucvrstili psihicki, a i imao bih vise samopouzdanja. Ovako usamljen osjecam kao da sam ofulo sve u zivotu. Danas me jedna na faxu ispalila.Doduse mojom krivicom. Nazvao sam je u 2 navece, i to dobro opaljen :rolleyes: . Kakve sam samo gluposti i prostakluke govorio... :tonqe:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by sunrise »

nisi ne...ali dodji sebi....i sta ti ta cura sa faxa bas znaci????
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

Ma jok ba. Htio sam samo sex. Al jedna druga, isto studira samnom, ta mi se bas svidja, za vezu. Reko sam joj to juce. Onako nisam bas optimistican. Ja sam previse prirodan, a one to ne vole. Vole one likove koji imaju jaku pricu. Vjestacki ljigavci. Al nema veze, naletice neka koja cjeni iskrenog i prirodnog momka.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

Jebi ga ljudi, ja opet zavrsi na metadonu. Evo vec 10-ak dana.kontam sad u ponedjeljak uzet subotex, jer se stvarno bojim metadona. 2 puta sam se skido s njega nasuho. Mogu vam rec da sam se jako napatio. Puno je blaza kriza nego na dopu, al traje jebeno dugo. Kako se sjecam, 20-ti dan sam se osjecao skrseno ko i prvi. A kosti i misici su me bolili bar 2 mj.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by sunrise »

eto me u tome....bas neki 20ti dan...............ma daj,nije ovo bed,jes da malo gnjavi i dosadno ali nije bed,nije bed......prvi put se skidam sa meta i nije bed, bas nije bed....malo se znojis malo wc.....ali meni je na metu bilo gore...ma pocetku mi je bilo ok na metu ali onda svasta nesto,ja kao non stop u krizi,znoji se jezi.........samo skidanje nista
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply