lijecenje hepetitisa c

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by zeleni »

winstone, sta je precica? gde to ima da se nadje? i kakav je to koren idjirota?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by winston85 »

Imas obe biljke u prodavnicama zdrave hrane. Sada je i vreme vadjenja korena idjirota i susenja i naravno koristenja..raste na vlaznim predelima, livadama, koren je kad se presece kao sluzav malo.. Koren idjirota se takodje zvace u fazi odvikavanja od pusenja. Mnogo dobra biljka, kao i sve ostale... :)
Zeleni probaj ovaj recept, sve biljke mozes da nadjes u prodavnicama zdrave ishrane...onako, usput... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by sunrise »

ja sam napravila nove nalaze krvi....sad idem po novi recept koji moram odobriti od gl.doktora.....prije toga se moram osloboditi placanja pilsa jer inace me doddje 2200e,sto bas i nemam....i onda pocinjem
jedan lijek 1200e,drugi 1000e....sokirala sam se
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by sunrise »

ovaj tjedan sam sama,znaci shop i malena pa mozda cetvrtak,petak kad se jack vrne sa buisness tripa
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
molpks
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2011 12:28 pm

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by molpks »

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by sunrise »

sad sam nasla taj recpt
ovdje daju Pegasys 180mcgr, aha to je spritze 4 komada po jednu

i

Copegus 200mg 168pilseva po 1 dnevno


pa,sta su i kod vas to spritze? ja pojma nemam o tome...
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by nanii »

Jeli zna neko šta bi moglo biti, jaka, tupa bol ispod rebara u gornjem desnom uglu abdomena ali sa leđne strane.................ali baš bol. Već par dana na da me boli nego dere. Neznam ima li to neke veze sa jetrom i hepatitisom, inače, rekli su mi da s obzirom na količinu virusa i to, što prije završim biopsiju da mi uključe terapiju..........a doktorica dolazi tek za 10 dana. Ovaj bol je počeo da me brine...........
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by selma »

nanii wrote:Jeli zna neko šta bi moglo biti, jaka, tupa bol ispod rebara u gornjem desnom uglu abdomena ali sa leđne strane.................ali baš bol. Već par dana na da me boli nego dere. Neznam ima li to neke veze sa jetrom i hepatitisom, inače, rekli su mi da s obzirom na količinu virusa i to, što prije završim biopsiju da mi uključe terapiju..........a doktorica dolazi tek za 10 dana. Ovaj bol je počeo da me brine...........
Kolko je meni poznato,jetra ne boli...ne znam sta bi moglo bit,žuč možda,ali s leđne...hm..ne znam
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by nanii »

selma wrote:Kolko je meni poznato,jetra ne boli...ne znam sta bi moglo bit,žuč možda,ali s leđne...hm..ne znam
Huh šuti po google-u imam sve simptome raka jetre, eto oni kažu da može da boli ispod rebara u gornjem desnom kutu i da se bol proširi na leđa i lopaticu, pa kiselina, folovi...........tačno da se ubiješ kad ukucaš simptome bolesti na google..........
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: lijecenje hepetitisa c

Post by selma »

pa nemj da tražis po googlu,po njemu ce ispast da jos ni nemas jetru :)
radije odi doktoru ili nešto ako te već brine...i mene zna nekad da ziga,al prodje..a jetra mi vise manje ok (mislim imam hep.al je ok)..nemam vecih problema
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Post Reply