Strah... Opravdan ili preterivanje?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by anfakabl »

ma ne mogu bre...Zona zacementirala ovu temu.
all that I want is to play
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by Pawa »

Zona Sumraka wrote:I onda se pitam ja, koja je poenta tvojeg figuriranja na forumu?
Mmmm... Cek` da razmislim... :roll:

:smt115
A da mi ipak prilepis etiketu, koja ti se cini najprikladnijom... Mnogo je jednostavnije.
vudd wrote:Zono...ubila si mawu Pawu :(
Eto idealne prilike da jos nekome polozis cvece :wink:
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by Zona Sumraka »

koja je poenta tvojeg figuriranja na forumu?

Mmmm... Cek` da razmislim... :roll:
:smt115
A da mi ipak prilepis etiketu, koja ti se cini najprikladnijom... Mnogo je jednostavnije.
Ne, mnogo je jednostavnije da odgovoris na postavljeno pitanje...sta je, maca pojela jezik?
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by sheila »

Da ti odgovorim konkretno. Najviše se plašim genotoxičnih oštećenja hromozoma i eventualnih budućih posledica po dete, ako ostanemo zajedno. I plašim se, da on ne umre, da mu ne otkaže srce ili tako nešto.
Zaraznih bolesti se ne plašim, jer ih nema..to sam u startu utvrdila.
Laži se ne plašim, jer muškarcima generalno ne verujem, svi manje-više lažu.. znaš onu staru..mogu te lagati,ali ne i slagati..narkomani i kad lažu, lakše ih je provaliti..kao što reče facko Vudd koga puno pozdravljam jer mi je izmamio toliko osmeha na licu čitajući ga, istina je jednostavna, sažeta i prosta a laž nakindjurena.. Bitna su dela.
Što se poštovanja tiče..poštuje me onoliko koliko ja poštujem samu sebe, znači..svaki nagoveštaj nepoštovanja, ja lično u startu odmah sankcionišem..daš mu odmah na znanje, šta se sme, a šta ne sme, ako želi da ostane sa tobom u vezi..a on fakat želi.
Da drogu uzmem u trenutku očaja??? Ne!!! Jer znam, da repati-DJ. najviše vlada čovekom u trenutcima očaja i dileme...kad sam u takvom iskušenju, pomolim se, smirim i sačekam..strpljen-spašen.
A drogu sam svesno želela da probam, iz čiste radoznalosti, i to kad sam bila skroz raspoložena...3 dana posle toga, ja sam povraćala žuč, nije mi bilo dobro...kao da je četa demona ušla u mene, ok..zadovoljila svoju radoznalost, donekle razumela njihovu ovisnost, ako sam, ali neću više sigurno! Nije mi potrebno!
Šta si još pitala? Ah da.. što ostajemo u vezi sa njima? Realno.. neke to rade jer su zaljubljene i nemaju snage da prekinu, neke druge.. zato što ih ego tera da misle i veruju kako su one te koje će spasiti nekoga, neke treće koje se nadaju kako će sve biti super ako se on prestane drogirati, neke četvrte..koje razmišljaju..kakav ću ja to čovek biti ako ga sad ostavim, a on nema nikog' ..ja sam mu sve i svja u životu..i jak motiv da istraje, neke pete..zato što se plaše da ostanu same,a nikog novog i boljeg nema na vidiku, neke šeste..ah, ima divan stan, auto i vikendicu na moru ili planini nebitno, itd. itd.
Što se mene lično tiče...ima od svega po malo, nisam mučenica, niti žrtva.. pratim ga i posmatram, svesna da nema garancije ni za šta u životu..pa ni za to, da će on ostati trajno čist. Ne znam.. dajem sebi još neko vreme, želim zdravu i jaku porodicu..sa njim ili nekim drugim... videćemo.
Last edited by sheila on Mon Oct 24, 2011 6:42 pm, edited 1 time in total.
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by sheila »

Zaboravih da dodam...sve to traje 2.5 godine, za to vreme imao je 3 kraća recidiva.. za prva dva recimo da sam imala razumevanja i bila uz njega, posle trećeg... jasno i glasno sam mu stavila do znanja... ako želi da se drogira, ok.. drogiraj se slobodno, ali ja neću biti tvoja devojka..možda drugarica i doktorka i to je sve. Neee... on želi da mu budem žena, za sada je duže čist, videćemo...
Last edited by sheila on Mon Oct 24, 2011 6:41 pm, edited 1 time in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by saša-ex »

sheila wrote:i da nema ništa lepše kad me zagrli, žena sam kojoj se beskrajno divi i koju poštuje, a nekad me užasno mrzi..jer misli da sam ološ, prostitutka, da ga varam I da sam razmažena, jer nema autoritet nada mnom, osim kad ga zasluži. Pouzdano znam da tako grdno priča o meni preko nekih zajedničkih poznanika. Čas me voli najviše, čas me mrzi I pljuje najstrašnije.
Vraćam mu sve..duplo za drago.
ah, kakva poema ljubavi.... vasa veza stvarno vraca poverenja u ljubav.

ima i sedma vrsta devojaka koje su sa djankozama-tip koji uziva u tome da se oseca mocnije i jace, od partnera, pa makar taj partner bio i narkoman. Osecaj moci, u ovom slucaju, leci sve rane i iskompleksiranosti, koje su takve devojcice mucile pre toga...
SAMO CEO ŽIVOT...
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by sheila »

Šut ba, to ti je erotika! :butthead: Ono..kad voliš I mrziš istovremeno, ah kakva strast! :rolleyes:
Sale, Sale...malo si ironičan sa onom poemom ljubavi, a to nije ni dobro,ni lepo.
Što se tiče sedmog tipa I jurenja spoljašnje moći, bravo,.. postoje I takvi motivi…u sadistama ima puno bola, čime su te punili, time I pucaš, mada malo je glupo gadjati komarca iz topa..u stvari zavisi, koliko ti je djule.
Moć ne leči komplekse, samo ih prikriva... kao radost grehe.
Nego kažite mi molim vas , ako možete, hoćete i znate... nešto više o narkološkim posledicama po dete? Teoretski, medicina ima o tome jasan stav, ali šta se dešava u praksi? Pozdrav svima a za mog facka poljubac ;-)
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by Zona Sumraka »

Apsolutno nikakve posljedice, mada sam ja bila cista niz godina prethodeci trudnoci...ja stvarno ne kontam kakve su to pionirske price vezane za deformitete?...genetski kod ne moze da se promijeni ako je u pitanju jedan krug ovisnistva...znaci ako govorimo sada o 2-3 koljena adikcije, onda mozemo da pricamo o naglasenoj genetskoj sklonosti ka ovisnistvu, cak i to ukoliko narastaj dodje u kontakt sa drogom/alkoholom itd...

Ukoliko se majka drogira tokom trudnoce, ili je na supstituciji onda postoji definitivan i direktan uticaj...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by sanela »

Tema raščišćena od prepucavanja...
Ako ima neko nešto na temu reći, izvolite.
U protivnom, tema će biti zaključana.
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

Re: Strah... Opravdan ili preterivanje?

Post by sheila »

Zona, hvala ti mnogo.
Post Reply