suprug ovisnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: suprug ovisnik

Post by Šmizla »

vudd wrote:zaključak:ivana,ne beri brigu...nije to ništa!kad se navuče na heroJin,ondak jopet navrati...

:smt044 :smt044 :smt044 :smt082 :smt082 :smt082
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: suprug ovisnik

Post by anfakabl »

MasacreEnElDiscoBar wrote:
vudd wrote:oćeš da popiješ nešto?jes' gladan? :bear:

Mislim da provokacije sa strane vudda na ovoj temi, nisu uredu sa moje strane i onog ko to odobrava...provokacije nisu dio teme!!!Ako nemozesh nekim savjetom ili iskustvom pomoch zeni bolje ne pishi!!!!!
čije sad provokacije nisu dio teme? niš ne kužim...
all that I want is to play
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: suprug ovisnik

Post by zeleni »

MasacreEnElDiscoBar wrote: Mislim da provokacije sa strane vudda na ovoj temi, nisu uredu sa moje strane i onog ko to odobrava...provokacije nisu dio teme!!!



ni meni ovo nije jasno... s koje god strane da pogledam
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: suprug ovisnik

Post by anfakabl »

Zeleni, provokacije s tvoje strane nisu u redu sa moje strane, tako da molim te - ako možeš pomoći savetom, pomozi brate.
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: suprug ovisnik

Post by vudd »

ni provokocije s moje strane nisu u redu s vaše strane...pomozite!!!
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: suprug ovisnik

Post by zeleni »

vudde, bolje ti je da se drzis po strani
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: suprug ovisnik

Post by vudd »

mojoj ili svojoj?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

ja sam kriv jer je doshlo do komplikacija, iznosio sam svoje iskustvo u kojem sam naveo kako poslje kokaina dok sam probao heroin nishta vishe nije bilo isto, ko da npr. predjesh s expreso kave na nescaffe, veche zadovoljstvo mi je davao heroin, a tako i veche nezadovoljstvo nego kad sam uzimo kokain, pa sam uz iskustvo napochetku napisao kako moze uvjek bit gore, a to je da je njen muz na heroinu jer po svim prichama ljudi koje znam koji su poslje kokaina uzeli heroin, nisu ga se mogli ostavit i problem im vishe nije bio kokain nego heroin...Kojem je cilj da te uzme i polako unishtava sve oko tebe puno jache nego kokain, zbog svoje naravi kojoj se treba odupirat vishe nego kokainu...Pa je nekome ispalo da zelim rechi kako je kokain bezazlena stvar, a shto nije!Meni je postala bezazlena stvar dok sam pocheo s heroinom, samo sam trebo vidjet kako je bilo na kokainu moje stanje, i kakvo je na heroinu...Kokain me vishe nije mogo zadovoljit ko heroin...Pa sam ga odbacio i koristio ga povremeno zbog njegovih uzitaka koje je davao, najvishe kod prisutnosti neke djevojke... :) Ali kad bi presto s kokainom, a da nisam uzeo heroin imo bi velike probleme, sve veche doze shto trazi sve vishe novaca, psiha bi bila jako uzdrmana i trebo bi na ljechenje ili bi ga nastavio uzimat pa bi mi negdje u 60.toj god. zivota otkazalo srce jer bi ga sigurno kombiniro s alkoholom ili benzodiazepinima uz koje se pashe...
P.S. negdje sam chito, radili su istrazivanja u americi na novchanicama(dolarima) na svakoj 3.je nadjen trag kokaina...Nevjerojatno, to je kao tamo normalno uzimaju politichari, odvjetnici, glumci, a oni koji imaju sreche pa prestanu na vrjeme.... ili si upropaste zivot tako da idu po ljechenjima itd.Najvishe je onih koji uzimaju povremeno, poshto je skup..., ili znaju kud ih vodi stalna navika uzimanja pa uspjevaju donekle dobro zivjet...
molpks
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2011 12:28 pm

Re: suprug ovisnik

Post by molpks »

Dakle deco!!! Kokain je lom obe ruke, a dop butne kosti - izaberite!
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: suprug ovisnik

Post by diacetilmorphin »

Da i ja dodam nesto iz svog iskustva. Kad bi mi neko davao kilu kokaina ,a da ne mogu prodat nego samo konzumirat, ili gram heroina, uzeo bi heroin. Slazem se sa Masacreom u potpunosti.
Post Reply