ja i kraj

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: ja i kraj

Post by zeleni »

dona, brate, dzaba cekas savet, slabo ti vise ima djankija na ovom forumu :-D

ti ako si se frisko skinula s dopa tesko da ista mozes... pre ces sebe da srubis. znaju ovi sto me znaju da ja mucim u poslednje vreme slicnu muku kao ti, al ni ja nista pametno ne uspeh da skontam. kad neko oce da se leci, oce. kad nece... tesko u pizdu materinu da se to zbudzi u glavu.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: ja i kraj

Post by anfakabl »

donna90 wrote: Zavrsila drugu godinu faxa sa prosjekom 9.8 i ponovo postala cura za kojom ce se sve i jedaa muskarac i sve i jedna cura okrenuti.
ponavljaj mu ovu rečenicu 687 puta dnevno, upaliće sigurno.
all that I want is to play
molpks
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2011 12:28 pm

Re: ja i kraj

Post by molpks »

anfakabl wrote:
donna90 wrote: Zavrsila drugu godinu faxa sa prosjekom 9.8 i ponovo postala cura za kojom ce se sve i jedaa muskarac i sve i jedna cura okrenuti.
ponavljaj mu ovu rečenicu 687 puta dnevno, upaliće sigurno.
Ima se ubode u preponu, pod jezik i da gleda turske serije. To bas motivise. Probaj da mu kazes i da si toliko lepa da mozes i strejt lika da nadjes, opusteno, sa parama i kolima.
cibukarda
Posts: 61
Joined: Wed Apr 21, 2010 2:42 pm

Re: ja i kraj

Post by cibukarda »

Dona 90 nisi ti još rešila problem ali mislim da ga možeš rešiti.
Kako i se odrekla ostalih droga reši se i kokaina jer i dalje si narkomanka a momak ako nemože ostavi ga.
Realno surovo ali istinito da bi se izlečio moraš se odreći i mesta i društva koje te može ponovo vratiti u pakao.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: ja i kraj

Post by Zona Sumraka »

Probaj da mu kazes i da si toliko lepa da mozes i strejt lika da nadjes, opusteno, sa parama i kolima.
:)...vala ako ga to ne motivise...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ja i kraj

Post by sunrise »

kola i pare???????????? sta je to to? nein danke
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply