budjenje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: budjenje

Post by diacetilmorphin »

nenormalan-a-lud wrote:vas dve ko kaludjerice bog pa bog,gde je bio bog kad si pocinjala da se drogiras,sto te nije odvratio od zla,nego kad mi je tesko tu je bog......patetika
Ruzno je to sto govoris. Zar Bog treba covjeka koji je budala nasilu sprecavat da ne ucini glupost. Ali je Bog dao i njoj i selmi imeni i mnogim drugim novu priliku.On je Milostivi Samilosni.Kako si samo nezahvalan :!:
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: budjenje

Post by preispitivac »

diacetilmorphin wrote:
nenormalan-a-lud wrote:vas dve ko kaludjerice bog pa bog,gde je bio bog kad si pocinjala da se drogiras,sto te nije odvratio od zla,nego kad mi je tesko tu je bog......patetika
Ruzno je to sto govoris. Zar Bog treba covjeka koji je budala nasilu sprecavat da ne ucini glupost. Ali je Bog dao i njoj i selmi imeni i mnogim drugim novu priliku.On je Milostivi Samilosni.Kako si samo nezahvalan :!:

Boga sam izmislis kad ti treba
Jurim rep
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj preispitivač, e sad bi ti ja mogla reći da po meni samo glup čovjek može da ne vidi da Boga ima, i da je teorija evolucije toliko šuplja da sve više naučnika se okreće kreacionizmu, da je nemoguća s obzirom na drugi zakon termodinamike i mogla bi se sad tu povesti jedna od stalnih forumskih rasprava-ima li Boga i kakav je........ali ne da mi se stvarno. Mislim ako hoćeš, ako te stvarno zanima, mogu ja. Samo ću ti reći da ja Boga nikako nisam sebi izmislila i da projekcije mojih želja i izmišljotina ne mogu djelovati onako kako Bog djeluje u mom životu. A ona scena iz Doli BEl: svakog dana u svakom pogledu sve više i više napredujem nije djelovala ni u filmu, a kamoli javi, tako da moć podsvijesti je šupljaaaaaaaaaaak. Nadam se da ne zagovaraš to. Elem kako god- budi pozdravljen
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

diacetilmorphin wrote:Zar Bog treba covjeka koji je budala nasilu sprecavat da ne ucini glupost.
Istina, Bog je čovjeku dao slobodnu volju i čovjek bira sam
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

*****

Sinoć sam gledala ovaj film i zalijepio me za stolicu, dugo nisam zaspala. Dobar je, baš realističan.


Kao da nisam bila dio tog svijeta, kao da mi ruke i noge nisu izgledale kao bojno polje..............
ponekad ne želim ni da se sjećam
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: budjenje

Post by teodora4 »

pozz nanii:) super je taj film!jest jezivo kad gledas, tv je cudan i uticajan medij:) ipak zelim ti da se ne osecas tako, ne valja ne secati se;)

staY OK!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: budjenje

Post by sunrise »

pogledala sam i ja film....to je svakodnevnica i normala.....ja neki dan isla kod tate u posjet,u vlaku srela curu iz Hungarn,kao 24godine,radi kao kurva vec 2 godine....roditelji misle da plese.....ja se zgrozila,pa zasto,pa ne moras....jer cura ima pravo tu biti i moze raditi kao konobarica i imati oko 80e fix plus baksis...znaci opet oko sto e....ne,ona placa spbu 500e na tjedan,rest za nju...ma ne,mora i svom liku dati sigurno pola love,znaci nije bolja od 300,400e na tjedan....ali cura uopce ne razmislja o drugom jobu ili drugoj soluciji....ja joj skoro okrenula sve na noge da joj nadjem drugi job kad sam skuzila da je ona ok sa time sta radi.....
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

ma jeste normala, ali nije...........kako će bit normala.........Najgore što se ljudi pomire sa ludilom ili bijedom u kojoj žive
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Zasviraj bluz cigane mladi
lake zabave željnom mnijenju
Objasni da večeras Nani nije baš u najboljem raspoloženju





Ne osjećam se nešto nikako pametno večeras pa ne odgovaram za glupe izjave s moje strane................
Eh što te najbliži mogu nanervirat pa to ne može niko. Jelde, e ova mi je tek Njegoševa ma

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RlNSfxdEV9Y[/youtube]
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

A gdje onaj preispitivač sad da se posvađamo oko ateizma, ili toto oko metadona, pa fino ja kažem da mi nedostaje čovjek, a oni tamo neke komentare tipa, čuj Toto ti nedostaje

ma

zasviraj bluz...................
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply