PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

zevs
Posts: 20
Joined: Mon Sep 19, 2011 2:09 am

PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by zevs »

JA ODLAZIM SA OVOG FORUMA, MISLIO SAM DA CU PODELITI SA NEKIM ISKUSTVO KAKO DA RESIM NEKE PROBLEME KOJI OSTAJU KAD SE SKINEM. PRAVI PROBLEMI TEK TAD POCINJU, KAKO SE VRATITI U NORMALAN ZIVOT, KAKO DA SE POBEDI TA DEPRESIJA I TA OGROMNA PRAZNINA KOJA OSTAJE POSLE SVEGA. KAKO SE RADOVATI ZIVOTU ALI NE, VAS BOG JE SUPSTITUCIJA (ZAMENA). VAMA TREBA DA VAS NEKO ZAMENI JER VI NECETE DA SE MUCITE.. A BILO VAM JE LEPO KAD SE FLASHNETE PA VAM SVE SUPER, ONDA TI JE LEPO I KAD BULJIS U PRAZAN ZID A SAD NEZNAS KAKO DA POBEGNES OD TOG ZIDA, PRETVORIO SE U ZATVORSKI ZID, DEPRESIJA PIČI NON STOP, DAN NOC. KOLIKO SU ZENE JACE OD MUSKARACA TO JE ZA DIVLJENJE. ONE ZNAJU SA SE UVALE U PROBLEM PORED NAS UGLAVNOM ALI SE VADE JUNACKI, IMAJU MNOGO JACI KARAKTER OD NAS KILAVACA. POZDRAV SVIM DOBRIM LJUDIMA, ZENAMA NAROCITO,
EX-Heroin
Posts: 99
Joined: Sun Sep 18, 2011 2:18 pm

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by EX-Heroin »

Žene je priroda obdariola da budu jače od muškaraca jer od njih zavisi nastavak vrste najviše. To je zabluda da su muškarci jači. jesu fizički ali mentalno nikako. Pogledajte samo ko najčešće ostavlja koga u vezama ..pa žene muškarce naravno, ko više pati i ubija se seče vene..pa mi muški...Na kraju više nećemo ni biti potrebni sve je više lezbejki, sve više mesta zauzimaju postaju čak i polako bolje plaćene ma i više ženske dece se radja oduvek a sada naročito. Mi smo muškarci u izumiranju i postajemo beskorisni jedina šansa nam je bio prisilni, patrijarhat i sada kada to nestaj emi više i ne znamo da se snadjemo. Ako i treba da nestanemo kad smo pi....e.
zevs
Posts: 20
Joined: Mon Sep 19, 2011 2:09 am

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by zevs »

Slazem se potpuno, mi u stvari i ne poznajemo zene kao sto mislimo ponekad. Taj mentalni sklop se mnogo razlikuje od naseg. Ali to je dobro za nas muskarce, nebi valjalo da su i one slabe kao mi. To bi bila losa kombinacija
EX-Heroin
Posts: 99
Joined: Sun Sep 18, 2011 2:18 pm

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by EX-Heroin »

Dva sveta. Lepo je Dučić opisao žene. Njima nije toliko bitan "obraz i čast" njima je bitno samo da ima novca za potomstvo, da je muškarac alfa mužjak, dominantan da se ako ona ne može brine o porodu i to je to. Da li on krade, ubija jebe se njima u većini slučajeva. Zato j eDučić rekao da žene nemaju nikakav moralni kodeks uglavnom. Ne ljutite se dame to je tako ne znači da ste loše, samo ste tako napravljene jebiga...A da ste drugačije ko zna šta bi bilo sa čovečanstvom. I da..ja sam mnogo puta ostavljen jer sam im sve ugadjao pa valjda prestao da budem zanimljiv...to je to najpre će žena ostaviti muškarca koji je dobar i pažljiv suprotno od pretpostavike da će ostviti pijanduru, onoga ko je tuče, ko je malttretira neee..greška nego ko je dobar. Opet kažem ovo je moje iskustvo a imao sam mnogo devojaka i jedno 3,4 "prave ljubavi" teško se zaljubim jebiga šta ću...valjda zato što sam ih do sada a imam 39 izučio odlično pa više i nemam iluzije veza mi ne treba. Da budem smrad i da ih maltretiram neću ne umem i neću da budem neko drugi a ovakav kakav sam posel nekog vremena sam im dosadan kad me se zasite poseldnja me samo seksualno iskoristila jebiga ali to je njen plus a moj minus ko me jebe kad sam iako natprosečno inteligentan IQ ‚126 EMOTIVNO SAM GLUP KAO TOČAK...
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by yasujirozu »

Zato j eDučić rekao da žene nemaju nikakav moralni kodeks uglavnom.
EX-Heroin wrote:IQ ‚12
GLUP SAM KAO TOČAK...
EX-Heroin
Posts: 99
Joined: Sun Sep 18, 2011 2:18 pm

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by EX-Heroin »

Poenta je? Zar nikakav komentar samo citati i to istrgnuti iz konteksta? Čemu to kada se iznad vidi i ceo tekst koji to demantuje. No dobro vidim izvlačenjem odredjenih reči iz konteksta originalnoj, i njihovim isticanjem želi se postići suprotno. Hm..ne mogu čak da kažem odlično ni za trud.Jer trud neki nije ni trebao. Za ideju? Ništa posebno copy/paste i ništa lično..pih..No dobro evo i na ovo se ja ne ljutim i zašto bih neko želi da me okarakteriše kao generalno glupog čoveka i šta sad.Mogu li ja da izmenim njegovo ili njeno mišljenje? ne mogu naravno. A da mogu da li bih? Ne bih naravno(opet isto). Zašto ne bih? Ne poznajem njega/nju ko god se "krije" iza nadimka tako da pošto ne poznajem, mišljenje mi ništa ne znači. čekaj bre..Koje mišljenje? Kakvo mišljenje je subjekt izneo osim što je parcijalno kopirao? Ma idi .. :D ..ne znam ni zašto pišem ovo eto da kažem neću da se prepirem poštujem i ovaj nemušti i neoroginalni stav isto kao i neki razložan. Svako prema mogućnostima što bi rekli komunisti nekada(kao svoj moto) i u nastavku:svakome prema radu (tj. zasluzi) elem ovo ti ni dinara, kune, lipe ne vredi... :-D
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by yasujirozu »

EX-Heroin wrote:i zašto bih neko želi da me okarakteriše kao generalno glupog čoveka i šta sad.
ih sad' generalno.. nikako!!

osobito, pak da.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by sunrise »

OMG
:rolleyes:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by zeleni »

yasujirozu wrote:
EX-Heroin wrote:i zašto bih neko želi da me okarakteriše kao generalno glupog čoveka i šta sad.
ih sad' generalno.. nikako!!

osobito, pak da.

opa. luk huz bek!
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: PROCITAJTE OVO MOLIM VAS..

Post by sunrise »

jop
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply