sta sad?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: sta sad?

Post by Boban »

Gile wrote:
joesspappa wrote:
Gile wrote:Pijema samo zoloft kao Serano i sta sad?
Dajte ljudi pustite coveka na miru. Zar ne vidite da je lik iz serije!? :)

A ti Gile ne daj da te zavlace... izaberi sam kako zelis da propadnes... moz ovako do prekosutra, pa onda opet.

Reci mi: Da li si spreman da u svoje lecenje i oporavak utrosis onoliko energije koliko si u drogiranje?
Tebi i vuku svaka cast, ali ono sto sam video i doziveo na vasim sastancima je iskreno cisto foliranje. Kao ovaj je cist toliko i toliko, ovaj, onaj, a za vecinu znam da se i dalje gudrira tako da no coment

Decko,tebe niko nije napao i ovde se ljudi na supstituciji ne napadaju samo im se govori drugo misljenje koje zastupa vecina.Ne osecaj se napadnut jer sve sto radis radis sebi a ne meni ili nekom ko ima suprotno misljenje.Recicu ti jednu stvar antidepresivi ti nece raditi ako na celije mozdane stavljas druge trankvilizatore.J a sam davno pio Seroxat i znam o cemu govorim.Pozdrav i cuvej se
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

sunrise wrote:cini mi se da on nije trazio pomoc..........
Pa koliko me secanje sluzi, a ti si kao na metu, zar ne i sta ti znaci ovaj komenatr
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Ja sam bio opet kazem potpuno iskren prema svemu i znam dovoljno toga. Hvala puno na savetima, ali neki komenatari su bljak, kada moram da se tako izrazim, trazim neko utociste i pomoc, a pojedinci koji su mngo losiji po pitanju svega, iskrenoasti pre svega, cini mi se da se prave pametni ili zajebanciju prave na moj zivot
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: sta sad?

Post by Boban »

Gile wrote:Ja sam bio opet kazem potpuno iskren prema svemu i znam dovoljno toga. Hvala puno na savetima, ali neki komenatari su bljak, kada moram da se tako izrazim, trazim neko utociste i pomoc, a pojedinci koji su mngo losiji po pitanju svega, iskrenoasti pre svega, cini mi se da se prave pametni ili zajebanciju prave na moj zivot

Covo ovo nije sajt ''Diznilend" pre ce biti zombilend ovde nema doktora sto za kintu pruzaju utehu.Besplatna uteha ti je pred nosom a ne vidis je.Ovde ima puno narkomana svake vrste i sto te iznenadjuje post nekog tamo?Nemoj lagati sebe ako ti stvarno ne moze biti dobro bez heroina ubi se,nemoj se muciti.Ako moze SUPER na tebi je da odaberes put.Zajebi utociste ovde ga neces naci sem predloga gde da ides da se lecis,utociste ti je pred nosom ne zaboravi.Utociste koje ne prolazi i koje je stalno tu i kad zaboravis na utociste.Pozdrav
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

[youtube]http://youtu.be/GrND0vJ2bdc[/youtube]
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: sta sad?

Post by Boban »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6QDOUKpURvM[/youtube]



Save Me

This Dark Road
Another Cigarette
I'm Getting Sick Of This
The End Is Near
I'm In The Thick Of It
And I'll Be There Soon
If You Can Handle It

Just Save Me
From All That I am
You Save Me
For The F**k Of It
Save Me
Just Hold Out Your Hand
You Save Me
From All Of It

I Try To Speak Myself
You Can Do It Too
I Need No One's Help
I'm Needing Only You
So Just Pray For Me
And Deliver It
You Never Take From Me
What I'm Giving

Just Save Me
From All That I am
You Save Me
For The F**k Of It
Save Me
Just Hold Out Your Hand
You Save Me
From All Of It

And All That I've Become
Is You
The Only Good In Me
Is You
And After All Of This
The Day Will Come To Find Out
Will You Take Me
Or Forsake Me
So Pray For Me
Am I Forgiven
For What You Take From Me

Just Save Me
From All That I am
You Save Me
For The F**k Of It
Save Me
Just Hold Out Your Hand
You Save Me
From All Of It
Come Save Me

Pray For Me
Am I Forgiven
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: sta sad?

Post by Pawa »

Gile wrote:Ma braco i sestre onda je po tome 2/3 covecanstva zavisna od alkohola, duhana, kahve i sta sad. Svi su oni ustvari narkomani, a da ne pominjem tablete, tj legalne lekove, a mi smo stvarni grasnici a oni su kul ?
Ja sam prva zavisnik od cigareta i ne mislim da sam zbog toga vise ili manje kul od bilo koga. Cak nikada na tu temu nisam ni razmisljala, a jos manje takvu vrstu poredjenja pravila. Te podele na vas, nas, njih su mi uvek nekako kisele i ne vidim nikakvu poentu u njima. Kao sto ni ja ne bih ostavila cigarete, tako se ni u tvom zivotu ne bi nista bitno promenilo kada bi 2/3 covecanstva javno priznalo da su narkomani. Cela prica je u tebi, meni, svakome od nas ponaosob i svodi se na pojedinacne, a ne na kolektivne promene. E sad, ko hoce, ne sumnjam da moze da se menja. Ti i ja ocigledno necemo :oops:
Boban wrote:Zajebi utociste ovde ga neces naci sem predloga gde da ides da se lecis,utociste ti je pred nosom ne zaboravi.Utociste koje ne prolazi i koje je stalno tu i kad zaboravis na utociste.
Lepo receno.

P.S. Skroz sam poremetila ritam rada, spavanja… Nikako da se vratim u normalu :(
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

:axe:
E pa samo da znate, ako vas zanima, da mi se ona divna devojka vratila. Inace je veoma dobro upucena u problematiku, a i u drugim slicnim tako reci stvarima, tipa SOS telefona, radionice za zrtve nasilja, kao i projekte sigurne kuce. Inace je i radila kao novinar, moje je godiste i ima sina od 15 ljeta, i dva braka iza sobom, sa osobama koje su bile problematične, tako da se može reći da je i bila suovisnik.
Pošto me veoma voli i stalo joj je mnogo do mene, dadoh je da pročita ove moje jadikovke i poptuno se slaže sa svima vama većinom.
U četvrtak ako bog da, palimo za bg, do Drajzerove, pošto će mi biti saradnik u lečenju, koga do sada nijesam ima.
Danas sam bio do Čačka. tj. sa onim mojim drugarom što radi i ponudio mi je da radim za dnevnicu od 1300, prevoz i doručak obezbeđeni.
Malo duže sam pričao sa devojčicom i pošto sam ja ranije bio vredan, radan, pedantan itd. Probaću povratiti te svoje radne navike, jer ipak arbajt mas frajt, valjda se tako piše. Jer kao što sam i ranije pomenuo, najsrečniji sam kada nešto napravim, popravim, uradim nešto sam , svojim rukama i pameću.
Eto uticali ste na mene, nadam se da je Pawa zadovoljna, kao i ja naravno, a kada se vratimo iz bg-a napisaću šta se izdešavalo.
Ostajte mi zdravo, dobro i pametno :rock:
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: sta sad?

Post by bojanol »

Image
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by saša-ex »

Inace, tabla se nalazi na ulazu u Ausvic, i mnoge druge logore, a znaci- rad oslobadja... Ko kaze da nemci nisu imali smisao za humor...
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply