ibogain ko ljek??

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

ima li tko da ima neka iskustva s tom biljkom?, Da se mozda rjeshio ovisnosti ili necheg drugog??, Ili jednostavno neko misli da ne vrjedi ni probavat??
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by teodora4 »

ibogain? zar on nije vrsta triptamina, snazan halucinogen...?uopste mislim da ne vredi leciti se na taj nacin a terapija ibogainom postoji...mozda se to moze nazvati terapijom ali ne vidim da je to Zaista izlecenje!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ibogain ko ljek??

Post by sanela »

Pogledaj malo stare teme, ima, ljudi su pisali o iskustvima sa Ibogainom.
Inače, da, to je halucinogen, ali su ljudi išli u Sloveniju kod učitelja koji ih vodi kroz to iskustvo. Ne preporučuje se da se to samoinicijativno provodi.

Ma sve je to "drži vodu dok majstori odu". Bez prave promjene koja dolazi iznutra, a ne izvana, nema apstinencije i kvalitetnog života.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

ko je ono bio tu a da je to prosao bas u sloveniji???? aha.ramona,ona je tad detaljno opisala.......mada nije pomoglo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ibogain ko ljek??

Post by sanela »

nije ramona. neko je drugi, ali je bilo u vrijeme kad je ona pisala.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

ok.ali ja znam da je ona pisala o tome i kao prosla to..........
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

malo ima tog napisano tu...navodno oni koji nisu uspjeli s ljekovima da se skinu, komunama...ochekuju chudo preko nochi...ja sam stim probo prije par god. u nizozemskoj i mogu rech da, sam negdje 6mj. bio chist chak ni cigareta mi nije pasala, znam da sam oko 1mj. spavao po 12-13h na dan,..imo sam osjechaj ko da sam u tih 15dana, prvo neki ko ljechnichki pregled pa 1.dan u hotelu vishe bordel, onda 2dana u nekoj polumrachnoj prostoriji u hotelu negdje bogu iza nogu, u glavi neka putovanja kroz misli toliko brza, da sam vidio svashta, razgovaro s nekim kog nije bilo, uglavnom tolko se toga dogadjalo da nisam stigo govorit...pa onda umor i spavanje pa, razne pogodnosti gdje sam potroshio brdo para samo ibogain+ hotel oko 1500eura+ uglavnom puno para...poslje su me vratili natrag gdje sam bio 1.dan..da ne duljim bilo je svih vrsta prirodnih ugoda...kasnije sam saznao da to radi i neka ''vjerska zajednica'' puno jeftinije i navodno kvalitetnije u sloveniji.... poshto se uzima samo navodno jednom za zivota, vishe nisam htio, a ni imo potrebu, znam samo da sam se probudio chist, ko da sam ostario za par god. u ta 2dana(''opametio se'', sve je jasno bilo), ali nakon 6mj. jbga(poblesavio..hh)...sad neznam jer moguche uzimat vishe puta? jer su mi rekli da samo jednom djeluje kako treba kod ovisnosti, poslje nema vishe takvog efekta...sad ko to najbolje radi s tim?? Neznam, svashta prichaju, rade s tabletama ibogain itd., ja sam dobio neki prah s vodom i da stalno su mi nosili vode to me zbunjivalo i dekoncentriralo...
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

ako ima netko nekih iskustava i loshih ili dobrih, u vezi ovog nachina ljechenja nek javi npr. gdje je najpogodnije ljechenje, dali se moze vishe puta skidat ibogainom od opijata itd...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

skidanje i doktori ti daju kurve????????? hard 2 imagine dat one
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sunrise wrote:skidanje i doktori ti daju kurve????????? hard 2 imagine dat one
a, to ti je hotel veliki, i dr. ti samo napravi ljechnichki i preda terapiju ibogainom...ali uglavnom da...zna za to...pod kontrolom si prvih 2-3 dana, i poslje svaki dan provjeri jer sve uredu...I nakon 7-8dana si slobodan, ostanesh tamo, spavash, jedesh, lepe cure imash itd. mislim da mozesh ostat max.1mj., ja sam bio negdi 2 tjedna..(14-15dana).I okei je bilo... :)
Post Reply