Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
meanmotherfucka
Posts: 12
Joined: Sun Aug 07, 2011 8:21 pm
Location: Beograd

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by meanmotherfucka »

@Neprilagođena
Rekla si da imaš želju. Ne bih da te bedačim, ali sama želja ne znači apsolutno NIŠTA bez nekih konkrethih postupaka. Navešću citat iz jednog filma (Karaula): Pa sine, i ja bih da ka*am Vesnu Zmijanac, pa ne ide. Npr, ja imam želju da odem u Kinu, ali sigurno neću otići ako ne nađem super posao sa extra platom. E, onda moram da skupim keš...itd. Poenta je da od puste ŽELJE nema rezultata. Molim vas ljudi, neka me neko ispravi ako grešim, tako bih volela da nisam u pravu!
Uspešan čovek je onaj koji ujutru ustane iz kreveta, preživi dan i onda ponovo legne u krevet da spava!
User avatar
meanmotherfucka
Posts: 12
Joined: Sun Aug 07, 2011 8:21 pm
Location: Beograd

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by meanmotherfucka »

Pitanje za sve: kako reagujete na filmove u kojima se pojavljuju komani? Jel imate rovca, jel se gadite, jel se sećate...?
Iskreno, meni su filmovi sa komanima jako zanimljivi (Trainspotting, Blow, Spoon, Pusher(koga zanima ova tematika filmova, nek odgleda Pusher triologiju, odlična je) i Gridlock, to je film sa pokojnim 2pacom, pa ko voli nek izvoli. Od domaćih pejzaži u magli, film je iz '84 ali je profi odrađen, sve je realno, nema onih kontradiktornosti kao u Rekvijemu za snove. Videćete koliko se odtad ništa nije promenilo u tom svetu). Štaviše, neverovatno su mi zabavni. Šta vi mislite o tome?
p.s. Molim vas, samo "prava" mišljenja sa obrazloženjem :)
Uspešan čovek je onaj koji ujutru ustane iz kreveta, preživi dan i onda ponovo legne u krevet da spava!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by zeleni »

zaboravila si, jebiga, glavnu stvar - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo!
elem,
u prvo vreme sam izbegavala da gledam ista sa tom tematikom, jer mi je bacalo rovca. ne mislim na one debilne americke krimi serije gde ima gudre ko pleve, nego na ove lozacke djanki varijante tipa pejzazi u magli ili trejnspoting.
sad mogu da gledam. ne gadi mi se, a mislim da mi ne baca ni rovca. ponekad sam potpuno ravnodusna, ko da gledam snimak kuvanja rucka. e, a ponekad dodje dan kad vidim scenu recimo krckanja, prodje me jeza od glave do pete. podseti me. izes ga...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by milica78 »

i meni je uglavnom interesantno jer pokušavam da skontam štooooooooooo što je to tako dobro a malo mi se i gade ali dobro to je moje mišljenje a ja nikad nisam bila zavisnik i ako sam sve probala ali mi se ništa specijalno nije dopalo da bi za to dala pare uvek imam nešto preče.....hahahaaaaaaaa jedino što mi je ok i što mi se dopada je skank ali 2 put godišnje ...sve ostalo mi je veliko smaranje :D i to ako se setim da tražim pošto uglavnom zaboravim
Post Reply