Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by milica78 »

Pa eto hvala Bogu imam posao ....radim, snalazim se ko i svi !!!!Šta ćeš od kukanja nema ništa imam decu i moram da mislim na njih i to je to.....pomoć kako kad nekad imam ali uglavnom školice i te varjante.On je dok je bio živ puno provodio sa njima vremena tako da nam sad to sve fali, jer uvek sam bila ja ta koja je razmišljala o finansijama a on je uletao u te stvari da pomogne ono što može. Želim da kažem da izgleda da sam jača nego što sam mislila jer ne znam kako sve ovo izdržavam , ali onda pomislim kako ima i gorih stvari u životu....i onda nekako preguram dan i tako...vreme prolazi i nadam se samo da je konačno našao svoj mir :( Ovde ga nije imao i ako sam se ja trudila, ali kanda u meni ni nije bio problem, on je postojao još puno pre mene.......
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by sunrise »

to sigurno
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by Neprilagodjena »

Stvarno Milice,svaka cast. I ja imam nameru da postanem samohrana majka samo da se prvo dovedem ured i skinem sa ovog shita!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

da, ma Jeca rjeshit chesh ti to!Sigurno chesh nach nekog normalnog, da nebudesh samohrana majka, normalno ako to zelish...i bit chesh okei!!!Treba samo vremena ja sam valjda 100 puta htio preko nochi se rjeshit i nikad nisam uspio, dok nisam odluchio polako...Prvi puta dok se skidash mozesh ''preko nochi'', ali nedaj da pokleknesh, jer znash da che bit puno teze opet prekidat(jer ja sam dok sam se prvih nekoliko puta skidao, lako mi je bilo toliko da, nisam imo potrebu prestat)...Mene je spasio posao jer sam si okupiro dan, sad su praznici, pa mi je malo zeznuto i zna me vuch droga...Jedva chekam da se vratim na posao, jer tek ni 6 mjeseci sam chist...Super bi bilo da se mozesh zaposlit!!Komunu si mislim spomenula, super, tamo mozesh i zavrshit dodatne shkole, proputovat svjet, sve moguchnosti( uzivat s djetetom gdje si god zamislish)...Bar znam da je tako u cenacolu, a moguche i u retu poshto imaju slichni program..., samo treba izdrzat, i grist dok je teshko i nedat se!! Zelim ti stvarno, puno sreche!!! i daj mi javi porukom, kud i shta chesh odluchit!! :wink: ...
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by milica78 »

Neprilagođena , samo se trudi i uspećeš sigurno.....samo je važno da to zaista želiš !!! ja imam drgaricu koja se gudrala 2 godine došla do vene i sad je čista 6 godina ima decu i porodicu i super je ali imala je težak period sigurno 2 godine još kad je prestala jer kažu moraš biti čist otprilike isti onaj period koji si se drogirao da bi bio izlečen.Samo nađi posao, zanimaciju ,angažuj se oko deteta bilo šta samo da sebi ispuniš dane u potpunosti i ako nisi sretna u braku a izgleda da nisi ....probaj sama ali da znaš to nije nikako lako tako da nemoj da gajiš neka očekivanja ali polako i sve dođe na svoje mesto ....samo je potrebno strpljenje!!!
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by Neprilagodjena »

Znam da je tesko ali mislim da ce mi biti bolje samoj nego sa covekom sa kojim zivim....Za pocetak dete ce biti kod njega,tako smo se dog. Moci cu da ga vidjam kad pozelim.....A sta cu , da li u komunu ili negde..jos ne znam....
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by milica78 »

Pa ako on nije u tim varjantama onda je najbolje kod njega.....a ti što pre idi u komunu nemoj da dozvoliš da ode predaleko jer onda nema povratka i misli na to svoje dete i šta njemu zapravo radiš ( ako je moguće da uopšte misliš na to ili samo na dop ) Majka je ipak majka i niko je ne može zameniti
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

MasacreEnElDiscoBar wrote:
Neprilagodjena wrote:Znam da je tesko ali mislim da ce mi biti bolje samoj nego sa covekom sa kojim zivim....Za pocetak dete ce biti kod njega,tako smo se dog. Moci cu da ga vidjam kad pozelim.....A sta cu , da li u komunu ili negde..jos ne znam....
sve che bit kao dobro i kako treba, probaj ono shto sam ti poslo,(centar za ovisnosti, komuna) vidi shta che ti najvishe odgovarat...i sve che bit super!!! Ako treba dodji u HR i ja chu se pobrinut za tebe, makar se za sebe neznam brinut :) ...Drz se raspitaj, javi se i ''neboj se jer se strah boji nas''!!!! :wink:
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

milica78 wrote:Pa ako on nije u tim varjantama onda je najbolje kod njega.....a ti što pre idi u komunu nemoj da dozvoliš da ode predaleko jer onda nema povratka i misli na to svoje dete i šta njemu zapravo radiš ( ako je moguće da uopšte misliš na to ili samo na dop ) Majka je ipak majka i niko je ne može zameniti
Naravno majka, je majka ona je dobra majka i bit che sigurno josh bolja!!!Jer znam da to zeli i to che ostvarit kad tad!!!
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Ovo nije tako lako kao što sam mislila!!!

Post by Neprilagodjena »

jedino ti Zoki,verujes u mene ali ozbiljno...
Post Reply