Evo me,propadam.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Umiremmmmmmmmmmm..........
Zeleni pa gde si ?? :?
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: Evo me,propadam.

Post by berliner »

Ja bih ti savjetovao da sto brze trazis strucnu pomoc,jer ces inace samo dalje tonuti.
Vjeruj,znam sta govorim,jos si mlada i imas sanse da se izvuces.
Veliki pozdrav,i radi na sebi,ne prepustaj se!!!!!
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

ako mozes hodati i uz to potrcati ......to nije onda strasno....koliko je vec proslo 4 dana? ono za dijete nisam skuzila bas,ali znam da ima puno zlocestih i u nasim obiteljima,pa sam zato tako reagirala.....
mozda bi stvrano mogla neku pomoc potraziti,sa kime bi mogla pricati i odraditi sve...
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Evo me,propadam.

Post by milica78 »

juuuu ja stvarno ne znam šta da ti napišem s obzirom da sam i sama majka to je meni strašno da pored tako lepe stvari kao što je majčinstvo neko uopšte može da pomisli na dop!!!!!! Tužna si ,teško ti je ,nemaš para , loš brak i ti fazoni.....pa kome je dobro ?!Život je jedno veliko sranje u kome se stalno moraš boriti..šta ja treba da kažem imam dvoje dece a pri tom mi je muž kojeg sam stvarno obožavala umro od svog tog sranja nemam ni 30 godina i već sam udovica, samohrana majka i baš mi je super, pa nebi to mojoj deci uživotu uradila ....jer ako niste znali ljubav je jedno veliko odricanje pa zato prestani da kukaš bori se za to tvoje dete i prestani da budeš samoživa jer ti više nisi sama!!!!!!
izvini što sam možda gruba ali ja vidim kako je mojoj deci bez oca a to ipak nije ni slično majci.....tako da izvini ali ja tu ne vidim nikako opravdanje.Tek si na početku i imaš šanse da se izvučeš i sve znaš nisi glupa i neinformisana tako da obrati se negde za pomoć i daj sve od sebe da u tome istraješ.....SRETNO!!!!!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Evo me,propadam.

Post by zeleni »

hej!
strah me da ti pisem, jer znam kako obicno idu stvari kad u kuci dvoje zive koji se rade, pa jedan tek izadje iz krize, i onda se par dana muci i pati sa sobom, pa onda... pa onda u krug. ovo sto je berliner napisao je poenta price. mora da trazis neciju pomoc. strucnu, polu strucnu, kako god. al, nesto da uradis.
pas je cudo. imam i ja psa i znam koliko znaci kad imas tako neko stvorenjce pored sebe. ali, to nije dovoljno. moras da trazis negde pomoc. ima ovde ljudi koji su u NA, a oni koliko sam ja shvatila imaju i neke sastanke preko skype-a. mozda to da probas, jer ne znam sta drugo postoji tu u tvojoj okolini.
drzi se, imenjace. proci ce. al mora da se radi na tome. ne moze samo od sebe.
veliki ti pozdrav saljem
:D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Evo me,propadam.

Post by zeleni »

milice,
znam da tebi iz tvoje perspektive verovatno deluje kako su narkomani jezivo samozivi ljudi. i prema okolini to stvarno lici da je tako. al ja ne znam nikoga ko se radi a da sa sobom nije uzasno nesrecan sto ne ume da se odupre gudri, i da sebe ne prezire zbog toga, ali i dalje se vrti oko sopstvenog repa. narkomanija je rak volje. i nije dovoljno reci sebi - necu nikad vise. mora da se leci. mora covek da se menja.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Evo me,propadam.

Post by winston85 »

Furaj ti mila moja na suvo. Mani psihijatre i medicinske kartone i sifre tipa f11 f29. i ostale koje idu uz to. Nikad ne znas sta ce biti sutra. Ne daj Boze, ali te sifre mogu da uticu na tvoje starateljstvo nad detetom nekada, u buducim danima.
Govorim ti ovo jer sam sam to iskusio, ne sa detetom, nemam ga, ali ogranicen sam bas bas... Ne znam koliko zelja nisam mogao da ostvarim zbog tih sifri. Primera radi, hteo sam da idem u vojnike, da se zaposlim. Nadjem vezu, sve se sredi, treba da obavim lekarski pregled i nadju f11(narkomanija) i pisi propalo. To bi mi u onim momentima kada sam to hteo savrseno odgovaralo zbog discipline i moje toksikomanije.
Zato, idi furaj NA, na primer ili nadji nekoga skim mozes otvoreno da pricas. To bi ti doslo kao psihoterapija, sto vise kretanja, vezbanja, uprkos letargiji (sad i ja serem, znam da ne ide tako lako) ali moras to da isfuras.
Imas takodje raznih cajeva, ili ovih praskova tipa cedevita i to...
Kapirajuci brejkerse jednom sam skonto stih "ISTINA JE, TREBA ZIVETI ZA DRUGOG". Imas za koga, bori se.
Pocni da verujes, ja sam nasao spas u Gospodu Bogu.
Kad ti dodje sranje, moli se, na svoj nacin, pokusaj manipulisati mislima.
Neodustaj... SAD ILI NIKAD.
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Evo me,propadam.

Post by zeleni »

winston85 wrote:Furaj ti mila moja na suvo. Mani psihijatre i medicinske kartone i sifre tipa f11 f29. i ostale koje idu uz to. Nikad ne znas sta ce biti sutra. Ne daj Boze, ali te sifre mogu da uticu na tvoje starateljstvo nad detetom nekada, u buducim danima.
winstone, ovo bi bilo lepo, samo da je moguce... furaj ti na suvo, skini se i nikom nista. da je to tako, svi bi to tako. a neprilagodjenoj lako moze da se desi da, umesto sto bi odmah trazila pomoc, (i tacno, dobila dijagnozu) nastavi da se gudrira jos 10 godina, pa onda opet dodje na to da mora da trazi pomoc. ma nemam pojma... kenjam.
uostalom, ta zvanicna dijagnoza nije toliko smak sveta koliko se prica. ne mozes da radis u vojsci i u muriji. sve ostalo ti je potpuno otvoreno. ljudi se vise plase toga, nego sto je to realno problem. to oko starateljstva nemam pojma, ali sam sigurna da su ti na sudu bolje sanse ako se vodis kao leceni narkoman, nego kao aktivni.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Evo me,propadam.

Post by winston85 »

hoces da se svadjamo malo....ha?? :D
izadji mi na crtu.... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Evo me,propadam.

Post by zeleni »

nemoj da ti dodjem u te cortanovce... :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply