EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by sunrise »

Hocu draga,jedino nju imam i obrnuto...
Drago mi je za tebe...........
Ajme koliko mislim o tebi ove zadnje dane,svemu sto si napisala,divim se i tvojom mudrosti i velicini i srcu i hrabrosti.....nazalost ja sam puno slabija i gluplja

Drago mi je za tebe,biti ces predivna majka,vec sad jesi

Pusa
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Pogledaj se u ogledalo draga...
Neke stvari -govoricu u prvom licu-me kolju-ali ne smem da zaboravim ni gde sam bila,ni gde sam sad-ni da Bog ima put ljubavi za mene.Ne pricam o religiji-vec verovanju da ce sve biti ok.
Ok je pasti.
ALI-uvek posle pada se obrise odelo i ide se napred.

I divna si sa svojom princezom i opet cu ti reci hvala.

I hvala svim prijateljima koji imaju snage,volje,ljubavi za mene ovih dana.
Od pocetka-toliko podrska,mogla bi celu ispovest napisati.
Znate da sam u ludillu i svi znamo da ce ono proci..idemo dalje...

Meni se cini da mi treba jos mozda dan-dva molitve i da se vratim u balans-cini mi se.
Nesto moram da napisem-jer moj mozak ne prihvata slucajnosti-prva trudnoca i ova u dan se poklapaju po kalendaru.I strah me je.A opet-strah kao nedostatak vere.Moli se.
Idem da spavam...
Laku noc...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by vjeraufanjeiljubav »

znao sam da cu te se sjetiti i naci te... hrabro naprjed i cujemo se :-)
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by sunrise »

Ja sam sigurna da ces super proci kroz sve i biti divna mama....a trudnoca je zicer,jos kad te prvi put kikne....pa kad pocne kruziti po tebi a osjetis di je nogica ili ruka....porod,ne brini za to....meni se u bolnici zabrinuli sto se ne derem,ja cekam da bolovi budu jaci a dosla otvorena 9cm....ti si jako posebno stvorenje
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by sunrise »

da,hvala za moju malenu,divna je
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Molim se-jeziv nemir je u meni.

Znam-da ce biti volja VS.
Dva najdivnija coveka sam imala pored sebe.I zahvalna sam Bogu na njima.
I ove dve godine-sam upoznala u ljubavi prijateljstvo sa ljudima koje puno volim.
Jedan od tezih okova kojih sam se oslobodila.Skupila sam hrabrost da im kazem da ih volim i bila srecna ko malo dete svaki put kad to izgovorim.
Moji snovi su postajali stvarnost kroz korak,kroz kontakt sa njima.Bilo je teskih trenutaka.Bilo je teskih momenata.Ali-ljubav je uvek sve pobedila.I jeste pobedila.Svaki put.
Ljubav?
Nikad nisam volela ptice u kavezima.A to sam pravila od svog zivota.Cvece i ja-u kavezu.Apsolutno zasticena od svega oko sebe.I pucala.
Ne zelim ovog coveka da zatvorim u kavez.On mora leteti dok sam ne odluci-ako ikad odluci da je vreme da stane.Ali-to je njegov let i njegov put.
Istina je ta da sam htela u manastir pre nego sto se on pojavio.
Sa jedne strane-mi je stojao papir-muskarac kakvog zelim-sto je bilo nemoguce,a sa druge-odluka da odem u manastir.Otisla sam,monahinje su me odma primile-samo da donesem stvari-al mi nesto nije dalo.

Onda se desilo sve sto se desilo.Od promene sponzora,preko svega.
Kazu-mi nismo osecaji.
Nisam osecaj.
Pokusavam da dozovem moju VS,al je ne osecam.Treba mi mir da zaspim i da mirno docekam sutrasnji dan.
Osecam kao nas dve u meni da se borimo.
Jedna kaze veruj da ce sve biti i jeste dobro,znas da si na dobrom putu,zagrli se i voli.
Druga me bombarduje-ko zna sta ce biti,hm..strahovi...
Pisanje.
OK,idem da vidim sta ce da izadje...

Mrzim kad sam sama i usamljena-kad je taj osecaj prisutan i kad ne mogu da imam mir da se molim.To jako ne volim.Proci ce.Sve prolazi.

I da...sustina svega-a sto je bila osnova-ja sam PRESRECNA sto mi je VS dala da osetim ovih par nedelja ovaj osecaj,ovu emociju i ovu ljubav.Ljubav slobode i ljubav davanja ovih par meseci prema NJemu.
Mnogi misle -svoje.I imaju pravo na to.
Taj covek je bio cudo u mom zivotu.I hvala mu sto je postojao.I hvala mu na daru i ovome sto sam osetila bar u nekim momentima.
Imam nadu da ce se VS pojaviti i da cu biti u miru sa sobom sutra.i veceras.Nadam se....

http://www.youtube.com/watch?v=CGt-rTDk ... r_embedded#!
Attachments
457573ea24e7.jpg
457573ea24e7.jpg (18.01 KiB) Viewed 1461 times
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Gospode, daj mi da mirno primim sve što mi današnji dan donese i da se potpuno predam Tvojoj svetoj volji. Upućuj me i pomaži svakoga časa u toku ovoga dana. Upravljaj mojim mislima i osećanjima u svim delima i rečima. Ne dopusti da u nepredviđenim slučajevima zaboravim da sve dolazi od Tebe.
Upravljaj mojom voljom i nauči me da se molim, da verujem, da se nadam, da trpim, praštam i volim.
Zahavaljujem Ti, Bože, za dar ovoga dana i za sve dobro koje ćeš mi pomoći da danas učinim.
Učini da svetlost Tvoje lepote, dobrote i ljubavi zasija u mojoj duši.

Sijaj....sta god i kako god-sve je ok-i nista nije bitno.Voli svoj dan i sve sto se u njemu desava.
Reci Hvala za svako iskustvo i iskusenje-jer ce ti ono dati mir u srcu.
Ne shvatam zasto se neke stvari desavaju-ali znam da SVE ide bas kako treba.Prihvatam.
Neki put je tesko.Naravno da je tesko.Ali-ovo je put.Ja zivim i rastem,ucim.
Molim se samo za mir u srcu.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by sunrise »

Sve sta si rekla.../Amen in Jesus name


hej,kad u igru dodje trudnoca i klinci uvijek ce postojati neki mali strah i pitanja...ali to je dio majcinstva i biti roditelj.......veseliti ces se prvom zubicu,i koraku ali i kad ti dijete nakon grceva konacno napuni pempas
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Srce kuca,ziv je.
Sad je mir.Ima jos jedan test,al zivo je i zdravo-osnovno zdravo.

Sun...
Hvala od srca!
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by sunrise »

Amen
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply