Izgleda drogirano

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Izgleda drogirano

Post by zeleni »

pa do ponedeljka ce mnogo vode da protekne... mislim, to je tek sutra, a ti si ga testirala juce, a on je najverovatnije nesto uradio u cetvrtak... znaci, samo ces da puknes pare...
jastucnice, kako on pije te blokatore? kako mu to dajes? moze mnogo da se mulja s blokatorima... nisi ni svesna koliko i kako.
aj, sa srecom.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Jastucnica
Posts: 8
Joined: Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by Jastucnica »

Zdrobim pol tablete u malo vode, on to popije i 15 minuta ne micem oci s njega.
toto-rina

Re: Izgleda drogirano

Post by toto-rina »

Ako se popije dop i Nalorex u isto vreme nema krize. Moras stalno biti droghiran i onda Nalorex ne deluje. Ne sme rad da prestane dopa inace kriza odmah. Pogotovu ako si danas uzeo pa sutra se probudis ne uzmes nista pa u toku dana Nalorex. Moras odmah uzimati dop pa tek onda Nalorex. Bukvalno na 5h moras konstantno uzimati dop. mOnda mogu da ti daju Nalorex i nista.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Izgleda drogirano

Post by zeleni »

toto-rina wrote: Ako se popije dop i Nalorex u isto vreme nema krize.
Moras stalno biti droghiran i onda Nalorex ne deluje.
Ne sme rad da prestane dopa inace kriza odmah. Pogotovu ako si danas uzeo pa sutra se probudis ne uzmes nista pa u toku dana Nalorex. Moras odmah uzimati dop pa tek onda Nalorex. Bukvalno na 5h moras konstantno uzimati dop. mOnda mogu da ti daju Nalorex i nista.
??
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Izgleda drogirano

Post by nepopravljiv »

ja sam jedno vrujeme muljao sa nalorexom iz mog iskustva ako si navucen i popijes ga pakao se desava kriza puta 5 ,povracanje jeza itd.
kad sam bio cist i pio blokatore nije me radio heroin,u oba slucaja sam bio pozitivan na heroin.to kako tvoj muz pije blokatore i uspije da se uradi nije mi jasno.jesi ti sigurna da to sto mu das da popije je blokator da nije on nesto izmuljao i zamjenio blokatore za neke druge bezveze tablete.kad se popije blokator jedna tableta nalorexa znam da sam morao da cekam otprilike 3 dana da bi izaso blokator iz organizma tek onda sam mogo da se uradim.stvarno mi nije jasno kako on popije blokator i jos izmrvljeni ti stojis pored njega 15min i on dodje posle uradjen.jedino po meni je mogucnost da je zamjenio blokatore sa nekom drugom tabletom.ono fazon kutija je od blokatora a unutra tabla ko zna kojih tableta,provjeri sto pise na tu tablu blokatora dali su to te tablete ili neke druge.
toto-rina

Re: Izgleda drogirano

Post by toto-rina »

Ma ljudi pio sam ja blokator samo sam trcao ranije kuci da posle 2-3 h od pucanja ga popijem a ne posle 8 kada izlazi dop iz organizma. Malo zaigra cuka samo :) i vozi dalje.
I ja sam prvi put mislio cutacu dok mi ne pozli i drugi i treci kao onda kada sam sutradan popio ali nije bilo nista, cak ni rad nije popustio heroina. Oznojio sam se malo samo, pogotovu ruke. E jednom samo osetio pritisak u plucima samo ali rad nije popustao.
Jastucnica
Posts: 8
Joined: Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by Jastucnica »

Nije sigurno stalno drogiran, to bi skuzila. Tablete zamijeniti nemoze, ja u svojoj torbi nosim tablu revije. Kutiju sam odavno bacila. U ponedjeljak je bio negativan na testu, al to kao sto ste rekli nemora značiti nista s obzirom na to da je proslo četiri dana. Evo, slučaj je ostao enigma, ja i on opet normalno funkcioniramo i uživamo u danima bez dopa. Ako se slučajno ponovi reagirati cu brze. Ako provalim da je skontao neki nacin kako sjebat blok javim vam. Mozda nekome dobro dodje ;) pusa hvala!
Jastucnica
Posts: 8
Joined: Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by Jastucnica »

Zdravo bivši moji surodnjaci, evo ponovilo se i ovaj put mi je nakon mnogo muke reko sta radi. Kaze da je posmrkao strasno malu lajnu koju nije osjetio ni blizu, koja mu nije prouzrocila nuspojave s revijom, vec mu samo jako prokrulji u crijevima i eventualno ima malo lakši proljev. Eto. Stvar je u količini. Vozdra rajo!
Post Reply