Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Vuk »

Srećan rođendan brate!
Moon child
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by dee_87 »

Sretan rodjendan Sale... Sve najbolje ti zelim... Pozdrav :)
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

hvala drugari... :)
SAMO CEO ŽIVOT...
novosadjaninIII
Posts: 4
Joined: Fri Jun 24, 2011 7:01 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by novosadjaninIII »

selma wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RkZC7sqImaM[/youtube]

:o
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by selma »

ako te nesto interesuje, mozes slobodno pitati...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
novosadjaninIII
Posts: 4
Joined: Fri Jun 24, 2011 7:01 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by novosadjaninIII »

pitanje upuceno meni?
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by selma »

da...vidim iznenadjenje, pa ako te nesto interesuje vezano za to, mozes slobodno da pitas, pa cu da ti kazem...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
dragance72

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by dragance72 »

iskreno se radujem svakom argumentovanom mišljenju koje se suprotstavlja mome. Jer čim sam ja nešto napisao i stavio ovde to je zato što nisam sto posto siguran. Da jesam zašto bih isticao uživao bih u svome saznanju i podelio sa malim brojem trenutno dvoje troje ljudi, ali ovako , evo kako sam providan zar ne iznosim stav kao probu da vidim reakcije i iskreno više paženje obraćam na one koje su suprotne i to dijametralno od mojih zašto? Nije da ne cenim one koji se slažu potpuno, delimično, samo površno sa mnom ali mnogo više koristi ja imam od razmišljanja koja mi nameću tzv. protivnici u raspravi ili protivnici sa valjanim argumentima oni su taj perpetuum mobile moga duha u ovom trenutku..hvala im do neba i samo kulturno. Iako nisam, a to sam nagovestio hrišćanin predan i kakav bi trebao da bude hrišćčanstvo poštujem kao filosofiju i to vrlo miroljubivu i mudru i jedno uputstvo za ipak sredjeniji, srećniji i lagodniji život. Zato i volim kada argumentovano me neko "podseti" da sam u svojoj "opservaciji, mišljenju, stavu" ma šta god negde pogrešio i ja to shvatim i na osnovu toga kada primenim ponovo u razmišljanju dobijem rezultat koji najčešće odudara od mog prvobitnog ali je meni prihvatljiv i ja rado uzimam. Samo glup čovek se drži svojim stavova jer ga sujeta tera na to i onaj kome je njegovo znanje ceo univerzum. Nadam se i molim se da ne budimm nikada takav. Dakle istomišljenici hvala na podršci, neistomišljenici hvala na otvaranju očiju, hval ana okretanju kocke i novom slaganju i razmatranju novog raspored boja...
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by sanela »

Draganče, otvori novu temu ako te nešto interesuje. Ovo je ispovijest.
I tvoje postove gdje ima više tip-grešaka nego riječi sam obrisala.
dragance72

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by dragance72 »

Nije ovo bilo nešto za novu temu a problem je sa mojom tastaturom imao sam i koristio, a-tech multifunkcionalnu, to je nebitno uz novi komp sam dobio logitech ali sa manjim tipkama a drugo znam daktilografiju i slepo kucanje tako da često ako ne postavim prste na "osnovnu liniju" a ne gledam tekst s vremena na vreme dešavaju se greške. Zameniću konačno tastaturu ili ću obećavam pažljivije kontrolisati otkucano. pozdrav.
Post Reply