CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anabela11 »

koji mi sad deluju hiperbolizovano kao slovenska antiteza.
--------
ovo ne moze nikako,cak ni kao izraz !
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Pa jebalo te sve, ova zen- nirvanida sve konta....

No dobro...
nesto sasvim neovisno

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BDZ3jUB0C1M[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anabela11 »

e vudd,
skini mi se s' vrata majke ti...
a sto se tice gramatike u nju se odlicno razumem,za razliku od tebe
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

nirvanai wrote:e vudd,
skini mi se s' vrata majke ti...
a sto se tice gramatike u nju se odlicno razumem,za razliku od tebe
U pravu si....skidam ti se s' vrata...sa grama i nekako,ali ta matika me jebe i slabo ide,sto jes'-jes''...ali kuj bi gi sve znao.
Valiki Zen naklon&zagrljaj od Yashikite
ljubac draga
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anabela11 »

nemas ti meni sta da saljes pozdrave I poljupce Yashikito
Samo nemoj da komentarises moje postove
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

nirvanai wrote:koji mi sad deluju hiperbolizovano kao slovenska antiteza.
--------
ovo ne moze nikako,cak ni kao izraz !
Zavisi kako se istripujes. We don't need no education - ni ovo nije ispravno, ali moze :drinkers:
Jurim rep
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zeleni »

preispitivac wrote: Zavisi kako se istripujes. We don't need no education - ni ovo nije ispravno, ali moze :drinkers:
a tek ovo sto nije ispravno...

Cak u Tibet
zivi Lama
Nema tata
nema mama.

Nema zena
nema deca
jok mu treba Streptomeca.

Nema sapun
nema plakar,
ne zna najlon
ne zna bakar.

Nema slager
nema rok
nezna Prisli
Bitls jok.

Nema usta
nema zubi
ne zna pasta
pa u tubi.

Voli sece
Kad se brije,
Bas ga kosa
Briga nije.

Ne zna sljoka
kao neko
nema bonton
pije mleko.

Ne zna sta je
Klozmetika,
Nema kola
Da se slika.

Nema stampa
i te stvari
nepotrosac
to je stari.

Taj sebicnjak
samo drema
nema pojam
nista nema.

Zato, zarez,
kazem svim,
idem nadjem
druzim s njim.

:-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Harry Goldfarb
Posts: 3
Joined: Mon Feb 21, 2011 6:24 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Harry Goldfarb »

Pozdrav svima.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Pozdravljam 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

nešto bezveze jebiga ne znam koji mi kurac dodje da uzmem deo doze i da ne opijem nego ubrizgah u venz sa sve soka, dali su nam flašice sada od 30ml odnosn o 30 kubiokam sada mi je 10 mg 1,823 juzbika skorodva izvučem nekih8 kubika i kecom se nadjem na desnoj centrali koja je dala probao sam ovo pre 4 meseca i nije bilo ništa tada je bilo samom 2 ml soka u mopjoj dozi nisam autirao ubrizgao 40mg skoro u venu a ve kad samn krenuo počekkla da trni i peče ruka kao nikad( ja sam se roknuo metom nekoliko puta, nije neka razlikam jesten kad gruneš 12 kubika meta tio jest 100mg i to brže pa kad ustabeš posle nekog vremebna zamanta ti se uglavi ali fleš od meta nije nešto.Nego ne znam koji mi kurac bi, valjda da proverim da li mogu da se nadjem,. izdržao sam to sve ali me desni palac jebiga kao daje promrzao malo, ne osećam ga najbolje plus što sam kao i temeraturu blagium dobio i onda uzmem još jedno 29mg i ib rizgam u nogu povratikla mi se vena na klevoj nozi od brog hodanjam kecom jekladnio nalazim i ubrizgao i nikakvi simptomi kao prvi put. Možda je bilo više soka u ovoj prvoj dozi iako sam iumućlao uiglam na sredini boce vrh jebem li ga.Uglavnom nevidjebna glupost . uradio sam to kao što rekoh jedn o 4,5 puta nešto eksperimentisao i nisam skoro 4,6 meseci šta m,i ni sinoć pojma nemam ali uzasigurnom to više nikada neći raditi ista jem buidostupnost nego ja ne vodim računa o sebi u meni kao da postoji nešto, latentno suicidno ne znam ceo moj život droga.alkohol razne druge gluposti kao da mi je kosmička dosada zasela na grbaču i ne znam šta ćiu sa tim pre nekih 3,5 meseca sam ukrao dve tri kn jige od uličnih prodavaca koje koštaju stop din ara u novčaniku hilčjadarka u maksijum žvake i orazni CD diskovi tri komada ispo jakmnne i tako me držalo jedno 120 dana ja pomislio da nije od effectina ali nije taj lek nisam trebao da prestajem da pijem bio je najbolji nikakve smetbje želudca od njega na 75mg od seroxata počelo poslem druge b+nedelje da sam uspeo da izdržim 6 ui prekinuo. Podrigivanje na sumpor gasovi i ti kakvi znaš ono kad krenem kao rafal pa se otegne, prdiš 10 sekundi jebote ini9kako da stane ab+nemam kromnovu bolest samo dispepsiu i gastritis koji sam pazio ne jedem ljutio, masno, jiselo,slano nipta od toga im dobroje za sada nisam mosim ovoga sa lekovim,a i na početlku održavamnja prvih 10 dana nikada imao probleme sada pijem zoloft svaki drig dan 50mg odnosno odjuče svaki trećim dan nedelju dana svaki drugi, nedelju dana svaki treći i u četvrtak kod doktorke i za sada je ok nema depresija i ako se ikad opojavi samiom effectin iakoje najboljje rezultate dao seroxat(generičko oaroxetin) on mi je smetao i nisam, osećao rad metadona iopšte ali uopšte ljudi moji taj lek toliko diže serotomnin da je neverovatno čak sam kad me riba ostavila prvihn dana bio ireklativno ok pio sam dve tablete dok me nije napunio ludom energijom da sam počeo da se svadjam sa njiom i pretim i zovem kurvom a voleo sam je samo nisam mogao da se oduprem a effectin ili venfaleksin kod nas sam oprestao dapijem, jer se poklopilo početak gojenja sanjegovom upotrebom aomn čak u uputstvu za rast težine ima samo jedan plius aza mršavljen je tri, nego ćale svako jutro u pšrodavnici kup cigarem meni injemu , novosti, i rum kolače, čokoladne banane i ostalo i napakujem skoro8kg> skinuo sam skoro tri goptzovo da nipštaio ne jedem najviše voće mada ni tio nije preporučljivo ja sam, ranije uvek izgledaio dobrop i kad sam se radio osim kad baš pretteram pa se oduži ali tu je depo testosteron bio pa dve ztri nedeljhe po 3 ampule na početku u+za deset dana 2 pa za 10 opet dve i stiop. zatim samo preventive radi hormon žutog tela za oporavak testisa odnosno leidigowih ćelija.....E neče više igla u moju venu osim vadjena krvi kunem, se svim najmilijimm koji će mi kurac i morfin ne bih ibrizgavao neko bih eventualno šmrkao.
Post Reply