Izgleda drogirano

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Jastucnica
Posts: 8
Joined: Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Izgleda drogirano

Post by Jastucnica »

Dragi moji, evo ja nova, žena ovisnika o heroinu, trenutno na reviji.
Muž mi je tri mjeseca čist, pije svaki dan po pola revije, ja mu drobim, popije predamnom. Večeras se vratio doma, izgleda uslagirano, male mu zjenice. Negira da je ista uzeo, čak je popio pol revije, izdrobljene u vodi i nista mu nije. Kako to, sto je uzeo? Ima li sto drugo sto djeluje kao opijat a da to nije? Molim vas pomazite!
podpod
Posts: 1
Joined: Fri Jun 10, 2011 4:48 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by podpod »

užas i pokora je živjeti s ovisnikom koji laže, manipulira, uvijek ispituje granice tuđeg povjerenja i izdržljivosti a još gora pokora je kada shvate da vas drže u emocionalnom šahu (to se najčešće dešava). Pomozite sami sebi jer vam nitko ne može pomoći da učinite ono što treba - budite spremni na to da ćete morati lupiti šakom o stol (ne doslovno) i suočiti vašeg muža s vašim sumnjama i brigama.
Ovako ne možete živjeti a ako postoji sumnja, pa onda još i potkrijepljena nekom činjenicom (zjenice, pospanost...) to obično znači - FRKA.
Pokušajte biti s njim više i suočiti ga sa svojim strahom jer to je trenutno najvažnija stvar u vašem životu. Ako to sada ne vidite tako, za 2-3-5 godina ćete shvatit da je BILO tako.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Izgleda drogirano

Post by sanela »

Testiraj ga...
Jastucnica
Posts: 8
Joined: Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by Jastucnica »

Pozitivan! Kako da naltrexon ne djeluje?
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Izgleda drogirano

Post by sanela »

Na sta je pozitivan?
Jastucnica
Posts: 8
Joined: Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by Jastucnica »

Anu gnost MOP. Nije mi jasno jos uvijek kako moze piti reviu i biti pozitivan na opijate.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Izgleda drogirano

Post by nepopravljiv »

ja sam pio nalorex i pokusao da se uradim heroionom nije me heroin radio ali kad sam uradio test bio sam pozitivan na heroin.
Jastucnica
Posts: 8
Joined: Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by Jastucnica »

Pa to je jasno, al da si iduci dan nakon sto si se pokušao uslagirati uzeo nalorex bilo bi ti prilicno grozno, zar ne? E pa on je uzeo blokator čim sam ga skontala, nije mu bilo nista, uzeo ga je iduci dan, nista, a pozitivan. Kak?
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by dita »

Možda je povratio blokator. Moj muž je to znao raditi.
Pozdravljam te!
Jastucnica
Posts: 8
Joined: Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Re: Izgleda drogirano

Post by Jastucnica »

Nije Dita, bila ja kraj njega cijelu vecer, gledali tv. Ne razumijem nista, dogovorili smo se da u pon. idemo na sudsku medicinu da mi dokaze da nije nista uzeo. Javim rezultat. Hvala na odgovorima.
Post Reply