CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

Metadon je zlo.
SAMO CEO ŽIVOT...
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by teodora4 »

hvala na pitanju, osecam se odvratno vec dva dana, kuliram osecaj al me ne pusta na miru:D muzikoterapija, posadila sam gomilu cveca i nista, bas me nervira vise, ali dobro u celoj prici je to sto se bar borim sa tim...ili sa njim:D hhahha ko razume Znace:D Sale slazem see...

P.s. Sa njim** se ne odnosi na drogu...
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

saša-ex wrote:Metadon je zlo.
Jebiga da je baš dobro ne mogu reći, čim nisi slobodan ali je meni bilo nužno kao lek jer mi ništa drugo nije pomoglo. Sad...videćemo kako se situacija odvija pa ćemo preduzimati korake polako i promišljeno to je najbitnije. Ja stvarno ne znam da li bih bio živ danas da nije bilo metadona ili bih možda dopao zatvora ili ...ma ne znam na neki način mi j espasao život 16 meseci bez heroina je za mene uspeh nisam toliko izdržao od 2000.te godine. A opet ima ljudi na metu i opet uzimaju heroin dakle i za ovo je potrebno ipak i volje nije baš da ti metadon reši svaki problem, naime neće ni jedan ako se ne potrudiš sam. On je samo podrška mala onima kojima je još, nažalost, potrebna veštačka, hemijska štaka.Biće bolje nadam se..
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Djes Dragance kuco stara. Pozdravi mi puno prijatelja debelog i reci da me cita i zna ce sve.
zurim, cujemo se
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Zao mi je sto moram da delim Sasino misljenje, ali kada je Kruga mogla maltene na suvo, sa smanjivanjem doze, bitna je sredina, samo redovnost, ustajanje, klopa, obroci.
Probao sam je sva ta sranja od meta, suba...
Ne cu vise ni blok piti, morao sam zbog sto stvari, nebitno.
Sta sada treba dp da zamenim gomilom tableta, iliti alkoholom i sta jedno sranje zamenjujem drugim, a 4 banke mi je. Pa odrastimo vec jednom majku mu bozju sto kaze nas stari :rock:
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Promenimo sistem i osnujemo stranku i izslecimo zemlju, poljoprivredu, stocarstvo, planetu
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by teodora4 »

Gile wrote:Zao mi je sto moram da delim Sasino misljenje, ali kada je Kruga mogla maltene na suvo, sa smanjivanjem doze, bitna je sredina, samo redovnost, ustajanje, klopa, obroci.

delim misljenje! mada mi nije zao :)

danas je dobar dan! budite svi dobro od srca vam zelim!
Deno
Posts: 115
Joined: Sat Sep 06, 2008 4:07 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Deno »

teodora sta je sa onom gomilom cvjeca, kakva je situacija, dokle si ?


a.jpg
a.jpg (18.2 KiB) Viewed 1581 times
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by teodora4 »

:)) jao sto je lepo ovo sa slike :)) e pa, ok sam, malo bolje ustvari, nesto me jako muci, pa mi pogorsava situaciju ali... cveca ima jos, rasadila sam dva prerasla kaktusa na 9 manjih!!! i posadila jos 5 kana , divno moje ogromno dvoriste, hvala na pitanju DENO!!kako ste vi??
tupko
Posts: 2
Joined: Wed Apr 06, 2011 2:14 am
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tupko »

Evo jednog bloga kojeg redovno čitam:

ljubav :lol:

Jel netko prati neki sličan blog?
Uvijek tražim materijala za razbibrigu :D
Post Reply