DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

zadnjih nekoliko dan citam ovaj forum,i mogu reci da ovo nije losa stvar ja nikad nisam volio da citam forume i tudje price i ispovjesti ali j=kako sad imam vremena kolko ocu u stvari imam svo vrijeme ovog svijeta,zadnjih 8 ipo mjeseci sam zakovan za krevet nemogu nije tu sam dje sam.
moja ispovjest se ne razlikuje mnogo od drugih u sustini sve iste price sa nijansama razlike neko gore ,prodje a neko malo bolje ali mala razlika svi smo lose prosli,krao ,sam varao,propale ljubavne price,smrt prijatelja,zatvor, komune,krize navlacenja skidanja po 100 puta itd.ja sam sad silom prilika cist izuzev sto popijem dvije tablete za spavanje uvece.kolko ce to trajati neznam i ako sad sam sebi govorim da necu osjecam da cu u nekoj daljoj ili blizoj buducnosti opet poceti po starom i toga me je najveci strah.
nemam vise snage a ni zdravlja za cimanje da nabavljam heroin.provodim sad dane gledajuci u plafon i puno razmisljam o svemu droga me je dovela dotle da sam sad u krevet nepokretan uskoro treba da mi amplutiraju desnu nogu ispod koljena,jer stetu koju sam napravijo na njoj ne mogu sastavit svi doktori ovoga svijeta,vec sam poceo da trazim po netu protetiku plasticne noge.stalno razmisljam sad kad sve ovo prodje sto cu dalje,ocu li sad biti copavi narkoman ili cu izdrzati
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by teodora4 »

IZDRZI!!! ako nisi sam, utoliko lakse...
zar nije dovoljan razlog ta noga, ti bi i ostatak tela da ode???

ni ja nisam nikad volela forume, pa sad, zadnjih dana non stop na ovom...

budi dobro...pisi!
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by dee_87 »

Pozdrav druze.. Jako mi je zao zbog te situacije u kojoj se nalazis.. Jedino sto ti mogu reci je izdrzi, nemoj se predavati.. Sve najbolje..
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

hvala na podrsci valjda cu izdrzati :smt073
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by winston85 »

Izdrži bre...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

I ja te pozdravljam
i baš mi je žao što prolaziš kroz sve to
izdrži čoče
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
nika
Posts: 2
Joined: Mon May 09, 2011 10:22 am

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nika »

Žao mi je zbog tvoje situacije, trebat će ti puno snage i volje da kreneš naprijed. Ali sa svakim novim danom dolazi i nova nada. Drži se !!!
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

juce je baba iz susjedne sobe umrla posle 2 mjeseca mucenja,2 mjeseca je dozivala razna imena cerku ,sina,muza koga li vec,kad sam pitao sestre sto je sa babom
kratko su mi odgovorile baba je prsla u glavu,ima zive rane od lezanja drzali su je na trodone i nesto za smirenje,od kako je umrla juce stalno razmisljam o njoj i zapitam se jesu li vikinzi bili u pravu treba li umrijet u krevet ili smrt docekat junacki na noge i poc u valahalu,vjecna lovista itd. udaljih se od teme ali morao sam ovo mi je uglavu citav dan.kad sam doso u bolnicu,jedna med. sestra je dosla kod mog kreveta prestavila se i pitala me kakav je to osjecaj kad se covjek drogira,nikad nije vidjela narkomana i zanima je kako je to ,nasta sam ja joj odgovorio da sam zaboravio kakav je osjecaj.
nisam znao sto da joj kazem...
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by teodora4 »

lepo si joj rekao!!!!!
zumbara

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by zumbara »

nepopravljiv wrote:....kad sam doso u bolnicu,jedna med. sestra je dosla kod mog kreveta prestavila se i pitala me kakav je to osjecaj kad se covjek drogira,nikad nije vidjela narkomana i zanima je kako je to ,nasta sam ja joj odgovorio da sam zaboravio kakav je osjecaj.
nisam znao sto da joj kazem...
Eto medicinska struka = slaba informisanost... mladja sestra predpostavljam...
Post Reply