ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by winston85 »

VIPserbia wrote:prvo prestani sa rivotrilom pa onda i sa besedinima.............
Polako VIP, rivotril je odlican psihostabilizator, i lagano sa njim o prestanku. Takodje i sa bensedinom.
A za nalorex samo reci hvale...
Meni je povratio samopouzdanje i pomogao mi da po prvi put u zivotu ostanem cist od dopa 4. meseca, sto je bilo sasvim dovoljno za novi pocetak...
Hvala ti Nalorexe... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Dreamer »

Zao mi je sto je ova tema stara, potpuno razumem devojku koja je otvorila ovo pitanje. Mislim da znam i tacno kako se oseca.

Ako i dalje posecuje forum, molim da napise sta je novo, da li je nasla "nesto pored blokatora" i sta? Kakav joj je sad kvalitet zivota, da li je i dalje posao-kuca ili ima promena?

Psihoterapiju savetujem pod broj 1,

Ja nisam bas neki tabletoman, ne uzmem tabletu ni kod menstrualnih bolova, ali mozda bi ti u ovom stadijumu pomogao i neki antidepresiv novije generacije. Jer posle svakog skidanja sa dopa neminovno dolazi do fizioloske depresije, a o psihickoj da i ne govorim.

Hajde pisi sta se desava, i svaka cast na istrajnosti i pre svega na tome sto ne razmisljas ni o kakvim probijanjima blokatora niti o dopu. Bravo za tebe! :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by nepopravljiv »

ja sam nalorex popijo a bijo sam uradjen od dopa katastrofa mi se desila 15 min posto sam ga popio kao da sam u krizu upao uzass!pjena na usta suze oci povracanje a nemam sto povratit tako jedno 6 sati sam se grcio i uvijao.kad sam bio cist popio sam ga onda je sve normalno bilo probao sam da se uradim preko blokatora nista,nema rada.zanimljivo je da sam cuo pricu od nekog lika koji je mixao blokatore sa dopom :?: kao fazon super rad to mi nije jasno ili je to neki mit ili laz
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by nepopravljiv »

sto su dobri ovi smajli :rock: :axe: :D
toto-rina

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by toto-rina »

Jeste to je najgora kriza i stanje koje moze da snadje zavisnika. Nikada nisam bio u tako losem stanju. Ali tu nema bolova uopste, samo se setas, grcis i uvijas i ides u WC a nista... i tacno tako traje 4-6-8h. Uzas, Kao da tri se spusta skroz pritisak, gubis, se nervoza, zapadas u ludilo, kao ti staje sve oko tebe gotovo zaledilo se, nemas vaduha, vruce, hladno, suze, mislis prsnuce ti besika koliko ti se ide u WC a ne mozes da ides. Znaci to je stanje nema mu ravnog znaci po losini na svetu. Znaci pre bi bio go u snegu sat vremena nego to. Neki pritisak na plucima kao da ti neko sedi, pih. Ispod 500.000e ne bi prihvatio da me to snadje, nema sanse nikako. Ali brzo prodje srecom, mislim brzo, par sati. 4-5h. Pre bi celu heroinsku krizu na suvo nego tih 5h pa posle toga Metadon. Ljudi na metadonu mogu da umru tako. Njima je jos gore Metadon dok izbacis gotov si. Dop izadje za par sati ono najgore sto ti smeta. Posle samo znojenje i jeza. A jednom sam popio nalorex mrtav od heroina. Tada mi nije bilo nista. Samo to kada sam popio posle 15-20h od uzimanja.
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Gile »

kOJI JE TO MOZAK RADITI DOP PREKO BLOKa?
Jedino ako si mazohista.
Mada sam rainje cepao suboxan od 8, koji sadrzio 2mg nalterozxona i cepao par mica dopbre robe, bez frke
Ma sta ja kome pricam
Pijem blok redovno i gledam da smanjujem na pola, jer sto da zaradjuju farmaceutske kompanije , kada je i pola dosta posle par meseci ne uzimanja.
Kod njega me nervira, protezanje, zevanje, da ne pricam o wc, a cuo sam da nije dobar ni sa alkoholom, a ja volim koju da popijem.Mada dr kaze da mogu slodobno umereno da pijem
Ma najvise me uplasila socilana radnica koja mi rekla da ja lepo idem u socilani centar i trazim pomoc jer je ovo u teska bolset i traje 2g.
Sta im to znaci, moracu 2 godine ovo sranje zameniti blokom,antidepresorima i ko zna Postacu modifikovana verzija kiborga sa izmenjenim mozgom sposovnim za red, rad i disciplinu.
:drinkers:
ranxerox71
Posts: 1
Joined: Thu Dec 17, 2015 5:55 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by ranxerox71 »

NALOREX je najveće đubre od leka koje postoji, kao prvo od starta uopšte nije pravljen za Narkomane već alkoholičare, ali tokom ispitvanja shvatili da deluje i kao opijatski blokator, problem sa nalorexom je sledeći, prvo, što on TZV receptore za endorfin zapušava, slikovito opisano, kao da na svaki stavi čep, i zbog toga kada ste na nalorexu nemožete da osetite dejstvo Heroina, a priče o Overama preko Nalorexa su tzv, Urbane legende, jer na primer, kada narkoman overi, prva pomoć, ako nije ušao u stanje potpunog Kardial Aresta, dobija intravenski malu dozu narcana ili vam Nalorexa, koji istog momenta ovisnika budi, jer poništava delovanje prekomerne doze endorfina izlučene unošenjem heroina(znači nije heroin taj koji vas dobija, on samo izaziva neuro transmitere u mozgu koji narede limfnim žlezdama da u jako kratkom vremenskom framu izluče ogromnu količini endorfina, pa vi sada vidite koja je snaga ljudskog endorfina u stvari) Vi možete izazvati trovanje Heroinom, koje će zaustaviti rad jetre i sl, ali nečete OVERITI, tj, "pacijent" neče imati osećaj dobitka, ma koliko heroina uzeo preko ozbiljne količine nalorexa koji se akumulirao u telu, zato se i mora čekati od 5 minimum do 10 dana(u zavisnosti od brzine metabolizma, i mili gramaže nalorexa koji ste uzimali, naravno infuzijom se dramatično može skratiti rok čiščenja tela od nalorexa na bukvalno ne više od 72 sata) da bi mogli da se da tako kažemo Uradite,sa minimalnom količinom heroina, posle više mesečne apstinencije, Druga užasna karakteristika Nalorexa je to što on nedozvoljava ni prirodnom endorfinu da dospe do vaših receptora, možete da trčite, dižete tegove, vozite biciklo 20 km, ali sav prirodni endorfin koje telo napravi stimulacijom mišića i kroz fizički napor, propadne jednako kao i dop, I to je najčešći razlog zbog kojega BLOKATOR ima pogubno dejstvo na psihu ljudi, i zbog čega veliki procenat neizdrži pijenje blokatora duže od 6 meseci, uzmi mo da su to dva depo blokaora koji deluju po 3 meseca, Ja sam najduže izdržao 7 meseci, prvi mesec sam pio, a onda sam išao na implante, Osećao sam se kao sociopatha, tj ništa nisam osećao, O Alkoholu neću ni da pričam, srećom, nikada me nije privlačio, i uvek mi se manje više gadio, osim kao polagano pijuckanje dobrog vina na moru kod prijatelja gde smo znali i po dva meseca da letujemo; Kupimo Po Deset litara Vranca I Krstača u kotorskom podrumu , ali to je nešto drugo, Ono Pijenje pod muss da bi se komirao nikada nisam podnosio, gomila bivših yankija su danas alkohočičari,Treći Odvratni karakter NALOREXA je taj, da konstantno imaš neku polu anxioznost i strah, da ćeš postati biljka ukoliko nastaviš da ga koristiš, možda je ovo potpuno subjektivni doživljaj Nalorexa, mada po ponašanju mnogig drugih ljudi ne bih rekao, Oni Koji su Se Skinuli sa Nalorexom tako što su ga pili godinu,godinu i po, dve, tri, ili išli u Rusiju da se BLOKIRAJU na ko zna koliko godina, svaka čast, ali tzv "Rusi" su retki oni koji su na kraju postali 100% funkcionalni , ljudi, obično su prelazili na druge droge i Alkohol. U potpunosti se slažem da dok čovek ne raščisti sa sobom, u svojoj glavi pitanje ovisništva, nepomaže ništa, ali ako se takva odluka donese, po meni je bolje ići na 21 dan skidanja sa substitutom i onda snagom odluke i volje izdržati iskušenja, jer opet kažem da je Nalorex izuzetno loše dizajniran lek(ako se može nazvati lekom),I da ga ne preporučujem ovisnicima, koji imaju staž duži od tri godine, i jako bitno, da su bili u stadijumima teških apstinencionalnih kriza,i treće da su znali da žive na tzv. koktelima, kao ja što sam radio, Znači jutarnji fix, polutka izuzetne robe, Dva tranexa, jedan formidal i 5mg bensedina, uveče (ako neželim da se probudim u pola 6 u krizi) 30mg H, u tetku+Formidal+dva lexilijuma, a kada se na sve to doda, ako se slučajno ponudi malo Methadona(70 kapi) uvek može, i sl. Srećom, pa takj period nije dugo potrajao da jeste sada nebi pisao ovaj post, sigurno. Ali je učinio to da Donesem odluku da nikada više ne pomijarim, ako sam uzeo heroin uzeo sam heroin, ako znam da ču iamati Methadon, neću uzimati Heroin i sl. No Sve u Svemu još ako je staž bio veliki, smatram da Nalorex nikako nije pogodan, Ali za dečicu , koja su godinu dve brljavili, pa se malo i navukli, mislim da Nalorey može biti O.K ali opet pod uslovom koji su i drugi opisali, da su čvrsto rešili da to bude kraj njihovog eksperimenta s Opijatima.
Puno pozdrava škvadri, i drago mi je da vidim da ima ljudi koji pišu i javljaju se, jer manje više ovakvi forumi ili postanu sjajna esta za povezivanje svih komana , i njihova pričaonica za opisivanje "jučerašnjih" otkida, ili ne zažive, jer ljudi ne žele mnogo da se ofiraju.
Pozdrav još jednom.
Post Reply