strudla od maka i testovi?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

strudla od maka i testovi?

Post by zeleni »

zna li iko da li ikakve veze imaju strudla od maka i testovi na opijate? ako sam se ja danas odvalila od strudle, a jesam, a recimo sutra kevi dune da mi radi test, hoce li sve da bude ok?
ili je cela ta prica urbana legenda?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: strudla od maka i testovi?

Post by sanela »

Nije urbana legenda. Makovnjača može pokazati test pozitivnim.
zumbara

Re: strudla od maka i testovi?

Post by zumbara »

heh...sad neko od klinaca ako ovo pročita, moći će da laže i maže roditelje.....tjah
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: strudla od maka i testovi?

Post by zeleni »

zumbara wrote:heh...sad neko od klinaca ako ovo pročita, moći će da laže i maže roditelje.....tjah
da, ja sam to pitala ne bi li neko od klinaca procitao i dobio ideju kako da laze i maze roditelje... daj, leba ti... meni potencijalno ceo svet moze da se srusi, a da stvarno ovog puta nisam kriva. nije mi do zajebavanja...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zumbara

Re: strudla od maka i testovi?

Post by zumbara »

Sorry, samo konstatujem, nadam se da nećeš imati problema i da ćeš biti dobro...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: strudla od maka i testovi?

Post by zeleni »

jeste, tolika je frka. mislim, bila bi tolika frka ako bi doslo do testa. ne bi me ni sava ni dunav oprali...
za kafetin znam. kafetin ne pijem. i brufen je sasvim ok, a ne ostavlja prostor za sumnju...
kakav sad majonez?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply