Sta je sa SEXOM?!?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

Opste je poznato da zavisnici imaju velikih problema sa libidom, erekcijom, a kod zena volje za tim i nema (osim u zikri, jel....).
znam vec unapred da mi skoro niko nece odgovoriti na ovu temu jer je na zalost, to jos uvek "tabu" i "sramota" priznati da u vezi s`tim postoji neki problem.


Ja molim one iskrene, otvorenog uma i hrabre da podele svoje iskustvo sa mnom,

U medjuvremenu cu i ja napisati koju na tu temu...


Hvala unapred!
Last edited by Dreamer on Sun Jan 09, 2011 9:25 pm, edited 1 time in total.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Ste je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

Pa nemojte mi reci da niko nema sexualnih problema?!

Ili niko ko bi se pohvalio da je sve okay?!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Ste je sa SEXOM?!?

Post by Pawa »

Zoey wrote:znam vec unapred da mi skoro niko nece odgovoriti na ovu temu jer je na zalost, to jos uvek "tabu" i "sramota" priznati da u vezi s`tim postoji neki problem.
Ne znam da li ce ti neko odgovoriti ili ne, ali ne bih bas rekla da je seks tabu tema. Vec je i pisano nesto o tome. Ako se dobro secam Pepeljuga je pokrenula tu pricu, ali se zaista vise ne secam da ti kazem tacno na kojoj temi. Ako imas volje, prelistaj malo. Pozz.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Ste je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

Do sad si mi vec mogla odgovoriti na pitanje........
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

Ne mislim bukvalno tabu, ali zavisnicima je generalno libido u kurcu i tesko ce neko takav priznati da mu se, eto, bas i ne dize i da mu nije do toga....osetice se manje muskarcem,sto je po meni totalna glupost jer znamo da je to nuspojava ove nase bolesti.
Eto, zato rekoh tabu. :wink:
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by yasujirozu »

a'e kao mani se foruma na kome danima zamaras postene (ex)komane te se uzmi okrenut ljecenju mada, s' obzirom na tvoju hiperprodukciju stupidnih postova cjenim kak je prsnuce nepovratno.. sretna nova.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

yasujirozu wrote:a'e kao mani se foruma na kome danima zamaras postene (ex)komane te se uzmi okrenut ljecenju mada, s' obzirom na tvoju hiperprodukciju stupidnih postova cjenim kak je prsnuce nepovratno.. sretna nova.

Jel dozvoljeno ovakvo vredjanje na forumu??? Ja ne vidim da sam icim ugrozila nekoga svojim pitanjima i postovima a kamoli uvredila. Ako te je moja tema pogodila, budi covek pa tako reci, jer tvoj agresivan nastup upucuje bas na neku vrstu problema sa sexom Nije to sramota.


sa druge strane, ne poznajes me, ne mozes me povrediti. no, svejedno nije lepo da se tako obracas bilo kome.

P.S.Kazes ti meni da se ja manem foruma i da zamaram ljude?! Ja svoju aktivnost na forumu vidim kao izlaz iz neke ucaurenosti u koju su mnogi odavde potpali, neke nove teme, neko osvezenje ce svima dobro doneti. Uostalom, moja aktivnsost pokazuje da mi je stalo i da zelim da radim na svojim problemima (zato ovaj forum i postoji), a ako pritom jos nekom mogu da pomognem bicu najsrecnija. Maliciozni komentari nas nece dovesti do konstruktivnih resenja.

I da-ja se lecim, ali nisam duzna tebi niti bilo kome da polazem racune u vezi s`tim.

Na kraju krajeva, ja ne citam postove ljudi koji mi "ne odgovaraju", predlazem ti da preskocis moje ako te u toj meri iritiraju.

Hvala
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by vudd »

Ma pusti ovog Japanca...

Meni se dig'o :twisted:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

vudd wrote:Ma pusti ovog Japanca...

Meni se dig'o :twisted:


E, to je lepo cuti! :D :D :D
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by SuperSynthetic »

Zoey wrote:Opste je poznato da zavisnici imaju velikih problema sa libidom, erekcijom, a kod zena volje za tim i nema (osim u zikri, jel....).
znam vec unapred da mi skoro niko nece odgovoriti na ovu temu jer je na zalost, to jos uvek "tabu" i "sramota" priznati da u vezi s`tim postoji neki problem.


Ja molim one iskrene, otvorenog uma i hrabre da podele svoje iskustvo sa mnom,

U medjuvremenu cu i ja napisati koju na tu temu...


Hvala unapred!
Vidi, pocela si temu koja nije tabu medju zavisnicima nego je generalno neka vrsta tabua o kome niko ne prica otverono. Hoces da ti iskreno ispricam pikanterije iz moga zivota ali to trazis vrlo neiskreno. Kao da si pitala -kako jebete?- Pa sta tebe zabole mala? Dodji pa probaj ako mi se svidis. Na nacin na koji ti pitas mozes jedino da dobijes ovakav odgovor.
Ocigledno je da provociras iz ko zna koga razloga. Ako te decko ili muz ne jebu dobro onda to lepo i kazi pa ces i od mene dobiti iskren odgovor. Bas me zabole da budem tvoj experimentalni pacov na kome dedukcijom donosis zakljucke. Izvini na grubosti. Sama si trazila.
Jako si lose pocela, mada se slazem da o temi sexa treba pricati na ovom forumu. Aj mo ponovo...kuc...kuc...ja sam ta i ta i eto muci me to i to konkretno...onda ce ti se bez da pitas drugi nadovezati.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Locked