Prvi dan

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Prvi dan

Post by anfakabl »

Meni je pomagao Rivotril, kada već prolupam od nespavanja. Ali najbolje ti je da odeš kod doktora, ionako ti treba recept za sve što bi ti moglo pomoći.
Drži se, moraš biti svestan da ne može bez muke. Grizi, čupaj, nemoj da ti bude razlog za skidanje loša roba ili nedostatak para. Tada je sva muka najobičnija kesa.
Pripremi se na patnju i izguraj, možeš to.
all that I want is to play
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

pozzzdrav forumashi.uspeo sam izgurati jos jedan dan od mogo skidanja.tesko je ali mora se izdrzati.imalo je nekoliko sati spavanje ali samo nekoliko.dovolno je i to.hvala vam svima na podrsci
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Prvi dan

Post by saša-ex »

Čekor po čekor, den po den, samo napred....
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: Prvi dan

Post by Fela Kuti »

Drž' se druže, samo guraj...
Ako možeš nabavi čajeve... majčina dušica, menta, valerijana...
Neće te osloboditi muka, ali pomoći hoće svakako.
Ne daj se. Znaš i sam da će već sutra najgore biti iza tebe.
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

pozz ljudi.uspesno sam docekao jos jedan dan od moje skidanje.bol jos traje ali nekako mislim da bi se to izdrzilo.jedino sto me psiha mn jebe sad.svaki 5 min.mi dodje da pozovem dilera.izbrisao sam mu broj,al jebiga mozak ga upamtio.ajde pozz .......
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Prvi dan

Post by Vivaldi82 »

Ps.Ja se ne mogu skinuti na suvo,5 god. pijem meta i sad se jos i radim(uzimam)preko,pa umrla bi da se skidam na suvo..moram prvo meta da snizim i da se ne radim..Na suvo znaci danas se drogiram svim i svacim a sutra nista ne uzimam..To je pogubno po organizam i ne bi imala hrabrosti,kad bi bila na samo 1/2 grama horsa ..slazem se..skidanje na suvo je ok ..veca kolicina na suvo je samoubistvo..ha ha na zalost u zemlji u kojoj ja zivim(italija)heroin je cist i kvalitetan prilicno...
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

uspesan pocetak i za ovaj dan:))))
la_na
Posts: 38
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:41 pm

Re: Prvi dan

Post by la_na »

kako ide ? jel uspjevas spavati ?
joj kak je tebi sad meni je tako bilo negdje u proljece ove godine. ako si odlucio na suvo i ako mislis da ne mozes, a vec si izdrzao nekoliko dana moj savjet ti je da uzmes bilo sta samo nemoj metadon. glupo bi bilo nakon 3,4 dana . sretno!
javi kako je
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

pozzz ljudi.uspeo sam izgurati fizicke krize.bio sam nekoliko dana na planinu da disem cist vazduh:)))poceo sam se vracati polako u normalu.izlazim pomalo ali svaki put imam neko ko me pazi.nisam jos siguran u sebe.bojim se da se ne sretnem sa neko od dop-ekipi pa da mi proradi crv.tolko je bilo sa pohvala od mene za sada.pozzzzz svima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Prvi dan

Post by ivica »

.......... wrote:pozzz ljudi.uspeo sam izgurati fizicke krize.bio sam nekoliko dana na planinu da disem cist vazduh:)))poceo sam se vracati polako u normalu.izlazim pomalo ali svaki put imam neko ko me pazi.nisam jos siguran u sebe.bojim se da se ne sretnem sa neko od dop-ekipi pa da mi proradi crv.tolko je bilo sa pohvala od mene za sada.pozzzzz svima
svaka čast! odma šibaj što dalje, što dalje od lošeg kruga. Nakon 6 miseci šta budeš čist će ti sve bit jasno...kolika si bia budala :D
ignorance is bliss!
Post Reply