ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
janja-st
Posts: 8
Joined: Wed Jun 30, 2010 11:45 pm
Location: Split

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by janja-st »

JEBIGA DEDALE DRAGI MOJ ETO MENE IZGLEDA KAD PUKNE DA NAPISEN NESTO ,PA KA(pa-ka-o)TO I NAPRAVIN,BEZ OBZIRA KOLIKO JE ANTITOLERANTNO.(to pitaj Danijela tj mog priju,ako te uopce zanima moja glupasta priroda). VENGO DA TI PUNO NE SEREN A TI DA JEDES,MALO CU SKRATI;DA TE RECITIRAN: VEC MI JE ZAO STA SAN I DUSU ZA DOP BIO DAO.MA GLAVNO BRATE DA SE RIMUJE,A ZA OSTALO CEMO LAKO.NE RUGAN SE, KUNEN SE,AKO MOZDA POMISLIS.ZNAN DA SI TO SPONTANO NAPISA ALI JE STVARNO PJESNICKI ISPALO.ETO PRIMJERICE JA SAN UGLAVNOM SMONTAN.TO TI JE SPONTAN I SMOTAN SKUPA. VENGO(NEGO) MC5 E DEDALICKO TO, TO I SAMO TOOOOOOOOOOOOOOOOO NEK DERE.NECU TI STARI MOJ LAGA,ALI JA ZAISTA NIKAD NISAN CUO ZA NJIH.ILI SAN TEK PUKA SELJACINA SA PERIFERIJE ILI KIKIRIKI. EVO BAS U OVON TRENU SLUSAN BARU(u 8 uri ujutro)I ONU NJEGOVU;"ZA ZIVOT SE BORITI".A JEBOTE KOJA JE I ON "NARKOMANCINA",PA OPET...........???!!!! UGLAVNOM SE ISPRICAVAN.....!!!DEDALE,VUCE I TI NIKITA, DO SLJEDECE EMISIJE VELIKI I ISKRENI POZDRAV IZ SPLITA.!!!! P.S. GLAVNO DA SE RIMUJE....!!!!!
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Dedal »

E Janja, pa disi ti. Pozdrav tebi i rimi.
Ah ta rima.
Čist – nečist
Sretan – nesretan
Hoču - neču
Janja – žrtvovanja
Bare – loš primjer
„za život se boriti“ – VOLIM
(malo sam se sjebo-nema rime)
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by VVV -ex prokleti »

ćao janja-st, ovde vanja-zg. Samo da ti poručim nastavi da pišeš, i da slušaš savjete ljudi na forumu koji vjeruj mi nemaju zlih namjera. dapače, meni su puno pomogli, pogotovo moja Vučina, čovjek na kojeg možeš računati u svakom trenutku.
Evo ja čist ako se ne varam 7 mjeseci, skinuo se na suho, bez hepova, subova i ostalih sranja. Uostalom ako te zanima, možeš da pročitaš moju priču pod "Vaše ispovjesti"- "Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k...."
samo hrabro brate, ako sam mogao ja,mogu svi. stvar je volje i inspiracije. i imaj nekog bliskog pored sebe s kojim možeš da podijeliš dobro i zlo. Vjeruj mi nakon kiše dolazi sunce, na koje smo svi mi bili zaboravili kako izgleda.
pamet u glavu, naoružaj se voljom i strpljenjem, odjebi hepove i ostala sranja, izdrži krizu kakva god ona bila i idi dan po dan,sat po sat ako treba, samo znaj da više nikada ne moraš da se ufuraš. sretno...
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
janja-st
Posts: 8
Joined: Wed Jun 30, 2010 11:45 pm
Location: Split

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by janja-st »

MA VANJA BRATE KOJE ZLE NAMJERE. I BEZ TOGA STA MI JE PRIJATELJ KAZA DA SU OVDE NA FORUMU SAMI DOBRICINE,SAMO NE BUDALA VEC BUDOBUDALETINA NE VIDI TO.OVAJ-ONAJ PROCITA CU TVOJE NESRETNE NEBULOZODOGODOVSTINE(SORRY)I VALJDA VEC UNAPRID PREDOSJECAN KAKVA CE TO STORIJA DA BIIII. P.S. VELJIKA NOZDRVA TJ VELIKI POZDRAV IZ ZPLJITA OD UDRENOG (KOPITON) VLJATKA KOJI SE SVAKI DAN PITA,STA BI MOGLO DA BUDE TO STA NAM SE PO GLAVI SKITA...???!!!
User avatar
SAJANTOLOG
Posts: 17
Joined: Wed May 27, 2009 4:55 pm
Location: BEOGRAD DORCOL
Contact:

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by SAJANTOLOG »

Prika moj ćaću ti reć no bravo , moraš izdrzat borbu koju si poće i ic do kraja . U protivnom znas i sam da nam jedino mogu ustupit apartmane na Lovrincu koje smo davno rezervirali. Pa zato pamet u glavu i znaj da smo uvik tu za te , HAJDUK . Split !!!
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Kruga »

... :bear:
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by vjeraufanjeiljubav »

janja... a di si tiiii moja ljubavi 8)
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by VVV -ex prokleti »

Janja brate, jesi li dobro? Nabaci koji post, da znamo šta se dešava kod tebe i jesi li dobro. Moja ti je preporuka da pišeš, pišeš i samo pišeš. Nije bitno šta, samo piši. Lakše je čovjeku kad piše, pa makar o bilo čemu. Ja sam naprimjer na početku pisao svaki dan, o svemu šta mi se događalo, kroz šta sam prolazio, postavljao pitanja, tražio savjete, dijelio svoja iskustva s drugima...itd.
S vremenom je moje pisanje bilo sve rijeđe, što je čest slučaj ovdje na forumu (koliko sam primjetio), a to je u neku ruku i pozitivna stvar, jer kad si čist duže vremena nemaš više posebno o čemu da pišeš, jer nema više onog majmuna koji ti je visio na leđima, i život jednostavno postane lijep.
E sad sam u fazi kad radije svojim pisanjem pokušavam pomoći drugima, što je jedan poseban osjećaj jer pomažući drugima isto tako i jačaš svoju psihu sve više i više, a volja za normalnim životom je sve jača i jača.
Stoga brate piši, piši i samo piši, imaj vjere u sebe i sigurno ćeš izaći na pravi put. Zapamti, trenutno moraš da činiš samo jednu stvar, veoma jednostavno: NEMOJ DA UZIMAŠ. Sve ostalo će doći s vremenom, vjeruj mi.

Puno pozdrava i samo pozitivno.

V.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by vjeraufanjeiljubav »

evo samo da napisem sta je novog kod prijatelja... imao je nekih problema sa sudom jos od prije i mora odraditi 2-3 tjedna zatvora koliko sam razumio drustvo dolje. Kazu nista strasno a i da ce mu dobro doci pri ostajanju cist. Pa se nadam kad opet bude kuci da ce nam on opsirnije opisati sta se sve kod njega izdesavalo...

ocekujemo pricu, prika...
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Vuk »

Budi nam dobro brate, kucni po neku kad možeš. Lepu, ružnu, ko i život, jbg, šta god ti se piše...
Moon child
Post Reply