nalorex[tableta]/help hitno

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

cutedeedee
Posts: 1
Joined: Mon Oct 04, 2010 8:59 am

nalorex[tableta]/help hitno

Post by cutedeedee »

interesuje me kako i dali je moguce probiti blokator?dodu$e drugarica pije samo 1/4 dnevno i to joj ga ja dajem,iskuliram sa njom pola sata[znachi nema $anse da neproguta/povrati]a kasnije je provalim da je uradjena!!!jel moguce da su vec i to izvalili kako se radi,nemogu da verujem?!neznam kako da pomognem jer neznam $ta i kako to izvodi a pricha i lepe rechi nepomazu!
toto-rina

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by toto-rina »

Kome se jos daje 1/4 tablete sta je vama ljudi. Nalorex ispod 1 tableta svaki drugi dan nije lecenje uopste i dzabe ga pijete. Nemojte da vas foliraju kao picemo po pola svaki dan. Nego 1 svaki drugi i on deluje skoro 72h i tako je covek miran kada se daje na 48h. Kako se leci tako ce i da joj bude. 1/4 tablete sacuvaj boze, ala vas loze i jebu u mozak a vi jos razmisljate dal je progutan ili je ispovracan. Drobite ceo svaki drugi dan ako hocete lecenje ako necete nemojte da dajete uopste blokator da steti sem droge i Nalorexom koji u kombinaciji a i sam propisno jebe organe.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:46 am, edited 1 time in total.
toto-rina

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by toto-rina »

Jeste tesko razbili tblokadu kada se pije svaki dan po pola ali mnogo lakse nego svaki drugi celu kada popijes. Jer sa time svaki dan po pola ti ne stetis manje zavisniku, nikakvu to prednost nema sem sto je lakse da se zaobidje. Znaci isto para moras da izdvojis mesecno, isto steti, mora da je svakih 24 h tu pored tebe znaci nema nijedan dan slobodan da moze da ode negde i to. Nikakvu prednost nema 1/2 svaki dan i meni nije jasno kako ljudi i dalje daju svojima tako jos slusajuci savet zavisnika kao koji zele da se lece pa daju savet svaki drugi dan po pola. Rekao sam kojim lekom i casom vode gde je razmucena so i sa kesicom supe slane se to probija pod uslovom da se smrke ter, pa jos ter i tako 2-3 puta dok se ne preznoji covek i onda uzme na gan ili kako vec, sigurnije na nos. Cim osetis miris herona ako ga stavis na foliju blokada je gotova. Ili cim heroin dobije ukus ponovo u ustima, on kada si na blokadi gubi ukus gorak postaje bljutav a izaziva svrab koze i peckanje vec pri malim unetim kolicinama.
Ali ima i takvih koji se pucaju preko celog bloka kazu prija im kada im zaigra cuka na tome. Zamisli. Sta tu ima lepo kada se unezveris od blokatora i svbe te pece po licu, telu, a ujutru zeludac kao bomba da je eksplodirala dole i jetra. Otezano disanje, uzas. Sta ti je zelja za najmanjim radomi kada takvi ljudi kazu da ce se ksinuti bez icega a pucaju se heroinom i kada ih ne radi koliko ga vole sta bi bilo da ih uradi 100% kako da ga ostave, na koju foru. Promena u mozgu se desava u 1 slucaj od 1000 da im nesto kvrcne pa preguraju sve to. Nekima kvrcne malo a nekima vise to znam jer tima sto kvrcne vise oni ne vole tudje apastinencije ako su bezolne ako se ne prolazi kroz pakao i ako se piju lekovi namenjeni u svetu nasem stanju tela i mozga.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by sanela »

toto-rina wrote: tima sto kvrcne vise oni ne vole tudje apastinencije ako su bezolne ako se ne prolazi kroz pakao i ako se piju lekovi namenjeni u svetu nasem stanju tela i mozga.
E i ti brate kad lupiš, baš lupiš...
Ko bolan ne voli da je nečija apstinencija bezbolna? Koga boli briga za tim kakva će nečija apstinencija biti?
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by 7474 »

e stalno se piše o uzimanju blokatora, odnosno o količini koja je prepisana i kako je najlakše probiti, zaobići dejstvo istog...

elem, nijedanput,na forumu, nisam naišao na tačno doziranje Naloreksa.. čak sam pročitao i šemu da se na svaki drugi dan popije po 2 komada a u petak čak 3 komada, kako bi saradniku bilo lakše.. da se ne cima čovek previše!!!!


da ne mislite da pametujem, moj psihijatar se na sve ovo što sam mu prepričao, grohotom nasmejao i rekao da je uzimanje blokatora BILO KAKO OSIM POLOVINA SVAKODNEVNO, čisto zajebavanje (tim rečima) receptora!!!!


tako da savetujem svakome ko želi da koristi blokator, kao meru kupovine vremena (dok sredjuje ostale stvari u sebi i oko sebe) i način da NE UZIMA opioide, prosto ode u prvi dom zdravlja, ambulantu za lečenje bolseti zavisnosti i pita svog psihijatra za način korištenja ovog "leka". sve drugo je pogrešno..

probijati blokator je sasvim sigurno totalno bezuspešna rabota. pritom užasno opasna. ljudi od toga umiru, mada se o tome ne govori baš javno jer bi na taj način u prvi plan isplivalo koliko je naloreks opasan a ne koliko su narkomani glupavi i neoprezni kada se zezaju sa tim stvarima.
ako ti se drogira, nemoj piti blokator!

u fazonu one reklame za pivo: kad pijem ne vozim, kad vozim ne pijem!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
toto-rina

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by toto-rina »

Ma koja polovina svakodnevno. Sta pricate pravili bi ga onda i u manjim miligramima. Znaci lek se pije jedan svaki dan ili jedan svaki drugi dan u zxavisnosti od tezine zavisnosti i kolicine koju je uzimao pacijent.
U stvari ljudi koji piju neka piju kako hoce svi dobro znaju da 99% njih pije to zato sto mora ili da bi se glupiralo i zamajavalo one koji nasedaju na takve stvari pa nek piju i cetvrtinu svaki drugi dan ako hoce. A ako hoce da se lece i onemoguce sebe da uzimaju drogu pice ceo svaki drugi dan i gotovo. Time se dobija da je veca kolicina blokatora uneta i teze je probiti a on deluje i vise od 48 h tako da se ima vremena da moze i drugi dan uvece i to. Pola svaki dan je isto samo sto zavisnik ima vece sanse da se izdrogira. Napravite glasanje pa nek dodju lekari i sa imenom i prezimenom napisu ovde kako se piju blokatori kada neko hoce da se leci a ne glupira pa ce vam to reci sto i ja.
Last edited by toto-rina on Sun Oct 31, 2010 12:30 pm, edited 1 time in total.
toto-rina

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by toto-rina »

Dobro da ispravim recenicu i kazem da imamo totalnu podrsku oko metadonske terapije jer je ljudima stalo da ne uzimamo heroin a ako je to Metadon onda neka je Metadon. E pa mozda je takva situacija...Ja ne znam vi recite.
dragance72

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by dragance72 »

cutedeedee wrote:interesuje me kako i dali je moguce probiti blokator?dodu$e drugarica pije samo 1/4 dnevno i to joj ga ja dajem,iskuliram sa njom pola sata[znachi nema $anse da neproguta/povrati]a kasnije je provalim da je uradjena!!!jel moguce da su vec i to izvalili kako se radi,nemogu da verujem?!neznam kako da pomognem jer neznam $ta i kako to izvodi a pricha i lepe rechi nepomazu!

A zašto ne probate supstitucionu terapiju buprenofren ajde da ne kažu kako favorizujem metadon, meni je ovaj drugi dobar i ne radim se a mogu da funkcionišem. Očigledno je da devojka radi drugih to radi ona ne želi da bude bez opijata, zato i kažem, možda neko vreme da budu prisutni opijati dok vremenom ne uvidi da joj ne treba dop i ti opijati neće delovati da bude high vremenom će sve manje osećati kratak period po unosu i ostalo vreme je normalno. Jebiga nisu svi za blokatore, nisu svi ni za metadon, n isu svi ni za komune, kako se kaže:"svaki čovek je jedinstvena i neponovljiva celina" sa svim manama i vrlinama ja se bojim ako joj pojačate davanje leka da će ona bez obzira na to probati da se uradi a ishod može da bude fatalan. Razgovarajte sa njom iskreno koliko je moguće sa zavisnikom u toj fazi ali na silu ništa verujte mi. mene su probali da mole, pričaju, plaču roditelji ništa ne vredi EGO zavisnika je ogroman, neopisiv. Ona samo vidi taj braon smotuljak i kako da ga skrčka ili izvuče line. Ja ovo mogu da piotpišem. Moj komšija je pio blokatore našao dobar način da sakrije u ustima i ispljune čak je i probijao. kad su ga isterali iz kuće otišao u komunu, i njemu je pomoglo dan danas je čist više godina, mada nekima ni komuna ne pomogne kao ni metadon. vidjam ih kod mene koji dobijaju metadon većinu prodaju uzmu po malo da bude u mokraći i šiju se i dalje i to svi uznaju ui centru ali politika je takva da im se da šansa da dodju do pameti za godinu, dve a za to vreme ja bih ipak strožije 10 puta si pozitivan batice oslobodi mesto 100 ljudi čeka kod mene u centru od tih 100 neka je 50 odlučnih da uspeju ili recimo uzmu jednom u tri meseca onako pa jei top uspeh ovako ima ljudio svaki dan su uradjeni, jebiga ne znam
toto-rina

Re: nalorex[tableta]/help hitno

Post by toto-rina »

1/4 blokatora???@@@@@
Apsolutno ste gori od ovih sto im dajete lekove. Ja ne krivim njih kada se urade krivio bi ljude koji daju 1/4 blokatora i idu da spavaju mirno. Ili 1/2.

Ili ceo nedrobljen. Nebitno zavisnike krivim samo one ludake koji inistiraju kako oni piju blokator a u stvari ga pljuju ili ne piju. E to su bolesnici od bolesti koja nema veze sa drogom.
Post Reply