Pozdrav

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Pozdrav

Post by winston85 »

Samo polako... 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: Pozdrav

Post by Sagy »

Sagy wrote:,ali ona s borila i izborila za malu,dok sam ja u komuni sredjivao svoj zivot,i pripremao se psiho-fizicki na zivot i sve odgovornosti koje me cekaju.
A sad,idemo dalje...
Mislim da je u ovoj prici nesto izostavljeno,kao stvorena za "Gloriju",ili da bolje objasnim;and they lived hapely ever after...,al dobro necu nista dodavat,Da sagy je u trogiru,da šteta što nije bio na porodu,da šteta što nece biti sada ovdje jer luna pocimlje pricati,hodati,a i brzo ce joj rođendan.Nadan se da cu i ja uspit pripremit se psiho-fizicki za obavit sve sama...eh što ljubav ucini od mene,da sagy ljubav,čuvaj se i ako uspiješ budi dobar,mi i dalje čekamo,pozz Luna i Biba PDT_Love_09
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Pozdrav

Post by PsyTechGirl »

Imate najsladju bebu na svetu.. Ona je vredna svega i zasluzila je sve najbolje!!!
Zelim vam da budete dobri i mudri roditelji..jer, deca su ŠiFot !! :D (život :wink: )
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Pozdrav

Post by sunrise »

Pozz Sagiju

No ja imam pitanje za BIbu
Kakva je situacija u Hrvatskoj vezana za te situacije,mama na metadonu i rodila bebu?
Nije mi jasno zasto si se imala boriti i izboriti za bebu ako si na terapiji,pod uvjetom da si stabilna na njoj?
Koliko cesto ti dolazi soc.radnica i koje sve uvjete i kontrole imas?
Mislim da je ovo jako zanimljiova tema o kojoj se jako malo pisalo i jako se malo zna, a mene bas zanima....

Ovdje,u Austriji ja mogu reci kroz moj slucaj i meni bliske prijateljice koja je prosla kroz skoro isto.
Moj slucaj je bio takav da sam bila na subu. Nakon poroda mi je jedno jutro u 7 ujutro dosla nenajavljena soc.radnica i bacila pogled po stanu i oko na malu koja je pajkila i to je bilo to. Sa njom sam potpisala ugovor da cu 3mj.ici na redovne termine u Roditeljski centar gdje je mala obavljala dokt. termine i kontrole i djeca majki ovisnica obicno dobiju monitor za koriscenje kojim se prati disanje i rad srca djeteta. Neko ga ima 3mj neko 6mj. Kad prodju ta 3mj.slobodan si.
No,iako sam joj ja svaki put kad bi isla kod svoje doktorice u centar za doip,donijela potrvdu o tome,nju to nije zanimalo. No,da su moji doktori vidjeli razulog za to oni bi se obratili soc.sluzbi.
Nakon ta tri mjeseca si slobodan.
I,sad,nakon skoro sto mi mala ima 3god.ja i dalje je vodim doktoru u taj Eltern Zentrum jer su dokt.odlicni i tete nas znaju.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Pozdrav

Post by sunrise »

Luna je preslatka.
Koliko ima sad mjeseci,oko godinu dana ako ce prohodati?

Sta Sagi radi u Trogiru?

Puno pozz Bibi i Luni
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Pozdrav

Post by Otac »

Pozdrav i sve najbolje za sve troje !
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
Post Reply