Homoseksualnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Homoseksualnost

Post by preispitivac »

YugoS wrote:Naravno da bih volio da moji potomci budu heterosexualci,ali sta ako ne bude tako?!

Sigurno da se nebih odrekao sina,izbacio ga iz kuce,vezao za drvo i tukao dok mu djavo ne izadje iz glave.Sjeo bih i popricao s njim i probao da nadjemo najbolje moguce rjesenje.Vjerovatno bih trazio varijantu da se odseli i zapocne zivot gdje nebi bio zigosan.
Pomogao bih mu maximalno !

Ja potpuno akceptiram misljenje ljudi koji ovu pojavu gledaju kroz prizmu Religije,a ne nauke.Samo cesto se desi da bas takvim,iskljucivim i ne tolerantnim ljudima "zapadne" potomak homic.

:D
Za prvi pasus bravo, za drugi pasus :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D Haha, bravo!
Jurim rep
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Homoseksualnost

Post by darla »

meni je homoseksualnost skroz nejasna.
ne razumijem, sto se dogadja u njihovim glavama, tijelima?
kako muskarca moze "napaliti" muskarac ?
kako to znanost objasnjava, kao netko ima vise tj. visak zenskih odnosno muskih hormona ili sto?

meni se dogadja da, kad se netko deklarira kao gej, pomislim kako to za tu osobu i nije cudno
nekako imaju specificno ponasanje, drzanje i govor.. pokreti su im bas gej
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Homoseksualnost

Post by bojanol »

ma pederska posla, nemoj se obazirati... :-D :-D :-D :-D :-D
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Homoseksualnost

Post by Otac »

KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Homoseksualnost

Post by sunrise »

Tamarra ok post
Imam dijete i pitam se kako bi se osjecala kad bi mi jednog dana rekla da voli curu poput sebe. S jedne strane bi mi bilo bitno da je s osobom koja ju voli,postuje, koja ju prihvaca i podrzava u njenim snovima i nastojanjima. Ali,iskreno govoreci s druge strane mi se namece pitanje...sta je s djecom? da li ce propustiti uzitak majcinstva? Ili proci muke dobivanja djetea na neki treci nacin....usvajanje kao lezbejka je gotovo no way....surogat majka???.....sex sa muskarcem ili sta im preostaje.....Tako da ruku na srce,ipak mi ne bi bilo bas svejedno koga mi dijete voli
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Homoseksualnost

Post by Otac »

Homoseksualnost je sve prisutnija u medijima i svakodnevnom zivotu...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=puBNPdi6nz8[/youtube]
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Homoseksualnost

Post by Boban »

peder muchi pedera inutra...
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: Homoseksualnost

Post by Beobandit »

Prema njima ne sme biti nikakvog nasilnog ponasanje. Jednostavno keziti im se u lice i smejati gde god se pojave na svaki nacin pokazati da su ogavni i nepozeljni i sve u okviru zakona. Nije na odmet ni naglas komentarisati o njima.
testtest
Posts: 12
Joined: Wed Apr 07, 2010 5:18 pm

Re: Homoseksualnost

Post by testtest »

pa ni meni se bas ne svidjaju ali eto' nek zive ljudi kako hoce, barem nikog ne diraju....
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Homoseksualnost

Post by boki_ »

Kad sam radio kao taksista pokupio sam nekog tipa iz nocnog kluba i nakon sto sam ga odvezao kuci platio je voznju i zamolio me da mu dozvolim da mi "popushi" Djelovao je jako napaljen. Naravno odbio sam ali eto vidite kako su promiskuitetni....totalnog stranca moliti za to...

I to potenciranje seksualnosti na njihovim paradama i uopsteno u zivotu. Biti gay nije samo jebachina ima tu i emocija i nekakav suzivot.

Zamislite da se heteroseksualci organizuju u povorke obuku u oskudnu odecu i "slave" svoju seksualnost. To bi znacilo da veza izmedju dvoje ljudi predstavlja samo seks.

Eto meni su oni OK cak sto vise zbog mog prijatnog izgleda mnogi homoseksualci se ponasaju prema meni tako reci to mi imponuje, a jos su i njezni i cesto inteligentni i obrazovani tako da su mi ponekad stvarno prijatno drustvo. Inace i ja sam u osnovi blago bitje ( ali nikako gay mada ne gotivim ni mnoge zene --- moraju biti stavno posebne da se zainteresujem ..recimo tipa An_Ana_Mo --- ne shvati to kao nabacivanje znam da imas decka ali mi se svidja tvoja inteligencija i jljubav prema knjigama...itd...) i slazem se sa tim okvirom ponasanja ali mi je odbojno da mi "pushi" onu stvar, mada bi neki heteroseksualni muskarci probali i to radi "dominacije" i takvih aspekata oralnog seksa.

A droga i homoseksualnost ---- na zapadu mislim da vise rabe drogu gay ljudi od heteroseksualaca bas zbog te njihove zelje za fizickim zadovoljstvima --- tako reci hedonistichka orijentacija.
hEIL hEIMAt
Post Reply