SUBOXON JE SRANJE!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by draguljce »

Neznam kako kome ali meni je Suboxone odličan lijek!
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by bojanol »

Nema boljeg.
User avatar
Mark_Anderson
Posts: 10
Joined: Sat Sep 04, 2010 12:36 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by Mark_Anderson »

Ima boljeg, ali ga se ne daje lako.....
zeleni.gavran
Posts: 8
Joined: Tue May 11, 2010 11:23 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by zeleni.gavran »

Mark_Anderson wrote:Ima boljeg, ali ga se ne daje lako.....
Ajd molim te objasni? :? :roll:
zac-gušče
Posts: 25
Joined: Sat Nov 06, 2010 10:22 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by zac-gušče »

ok koji je to opi bolji od suba.ako znaš podijeli s drugima .a ne se pravit pametan.
zac-gušče
Posts: 25
Joined: Sat Nov 06, 2010 10:22 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by zac-gušče »

ZNAŠ KOJI JE LJEK NAJBOLJI ZA LJEČENJE OVISNOSTI.LJUBAV BRATE LJUBAV.BOLJE OD IKAKVOG STIMULANSA TJ DROGE.
LJUBAV KAO NAJAČE ORUŽIJE.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:40 am, edited 1 time in total.
inesz
Posts: 55
Joined: Sun Jul 06, 2008 3:13 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by inesz »

ja apsolutno nikakvu ali nikakvu razliku nisam osjetila izmedju subutexa i suboxona,bila sam na 4 mg dnevno,cuclala..nista drugo.I nisam ocekivala da se nadrog.od njega nego da mi pomogne,sto je i napravio.to vidim najvise sada kada ga vise ne pijem...ali bilo je vrijeme da se maknem od toga ..Cak mi i suboxone ima bolji okus ))
Sabana
Posts: 13
Joined: Fri Nov 26, 2010 1:53 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by Sabana »

ja sam na suboxonu od početka u hrvatskoj ..prije sam bija na subutexu koji je za mene zakon ko se želi skinit s heroina i metadona...prvi put sam uzeja subutex u njemačkoj,iša sam sredit heroin ili metadon i umisto toga kupija subutex koji košta jedna tableta od 8 mg 15 eura .kupija sam 3 komada ..ušmrka 1 kom razvalilo me ni heroin nikad tako nije djelova ..onda sam naša izvor gdje sam na crno kupova 7 komada 55 eura i bija sam na 4 mg dnevno ..nakon toga dolazim u hr s malom zalihom ..dok ima zalihe sve je u redu al ona nestaje ja ponovo na heroin i metadon ..tad slučajno pričam terapeutu o subotexu ,a on mi kaže ima ga u hr al nije na recept nego 7x2mb 70tak kuna košta .tako ja prestajem uzimat heroin i metadon kupujuči subotex u apoteci i evo ima par godina sam na subotexu i suboxonu samo ..još malo ču se i toga otarsit ..za sve koji se žele skinut s heroina i metadona je suboxon zakon a onaj tko traži da bude puknut nek nastavi ..pozzz..
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by sanela »

Pridržavajte se teme.
I još da vas podsjetim da je ovo forum za podršku u oporavku, a ne za podršku u izboru lijeka koji će vam dati bolji osjećaj khm... nadrogiranosti.
Post Reply