SKY-Who Am I?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by Pawa »

skybeatz wrote:Nije fora neznam ko si ti....
al ako si sa skajpa onda ces znati...
a bas me briga za ostale,i bas njih briga za mene...kome je stalo do mene znace...
Ma daj ne brini :)
Ja spadam u onu, kako je ti zoves, „bas me briga za ostale“ grupu i nisam sa skajpa, bar ne medju tvojim kontaktima.
Nego... Nekako navijam za svakoga ko zeli da izadje iz te price, a ti najavi komunu... Zato sam valjda i pitala :smt102
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by skybeatz »

.
Last edited by skybeatz on Fri Jun 17, 2011 5:02 pm, edited 1 time in total.
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by Pawa »

skybeatz wrote:hajde pawa javi mi se na pm ,hocu da znam odakle te znam..
Ne znas me, ne znam te. Veruj mi.
skybeatz wrote:ni sam neznam kojim putem idu owe informacije...eto pawa
ti me ispravi pa citiraj moj deo sa foruma gde sam najavio odlazak...
prilicno sam siguran da ga nema
Vec sam citirala, istina u skracenoj varijanti, ali ti ocigledno to nisi procitao. Medjutim, nije problem, citiracu jos jednom. Cisto da te ispravim, razuverim da se poznajemo, a ujedno i da ti pokazem kojim putem idu informacije.
skybeatz wrote:sad sam popio par rivotrila i bensa,pa me ljulja malo ,izvinte ako userem pisanje,
dop sam juce pusio i to u komb sa rivotrilom i diazepamom.pa sa, imo nevidjene tikove..
ja sam od januara izgurao do aprila cist i onda opet dole u rupu jebiga zena na dopu a imamo i dete nije lako ko nije ziveo to nemoze da zna ...ja bio kod porodice , kucno lecenje ali slaba vajda nepije vodu ..jos sam iso i na na sastanke ali ni to nije pomoglo..posto moji recidiv nekontaju kao sastavni deo oporavka onda sam i kucu napustio pa se smucao po gradu sutra idem u komunu kovilj ili ako me ne ubace odma odo u reto jar neznam vise sta samo zelim izlaz iz ovog pakla...a sto sam dosad kroz sve shvatio medicina nema resenje niti bilo kakkva druga sranja osim da je zdrava osoba pored tebe non stop svaki dan a i to zavisi kako prihvatis....zaboravite ulogu spasitelja pustite ga da radi najbolje sto moze i zavrsice onako kako je to najbolje za njega a na vama je da prihvatite ishod..nije na vama da mu pomazete to nemoze niko osim njega samog i to svi ovde znaju..jbg a al tako je..
Ovo si ti pisao na pf. Suovisnici, tema: Mrtva majka. Tako da...

Nije strasno to sto si odgovorio a da prethodno nisi procitao post do kraja, ali to sto ni sam ne znas sta sve pises...
Ne znam tebi, ali meni licno bi to bilo zabrinjavajuce.

U svakom slucaju pozdrav i sve najbolje :)
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by skybeatz »

.
Last edited by skybeatz on Fri Jun 17, 2011 5:02 pm, edited 1 time in total.
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: SKY-Who Am I?

Post by Pawa »

Hvala, hvala...
Sreca pa nisam zlopamtilo :)
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: SKY-Who Am I?

Post by 7474 »

za Pawu,

jedan deo rečenice ZLOPAMTILO ipak jesi.. srećom, ne onaj prvi deo!


nego, di je SKY?? el otišao nekud? komuna i to? mob mu je isključen a rekao je da će da se javi kad krene..
kontam (nadam se) da je zapalio na pravo mesto!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Post Reply