CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

winston85 wrote:Opa, vid' Adama sto je odlepio... ;-)
Na testu licnosti koji sam radio u bolnici imao sam bas takvo pitanje; da li brojite nesto kad vam je dosadno...hahha
Kull sam 8)
Hehehehe, i ja sam neki dan radila taj test ličnosti kod nas. Čisto da vidim jesam li dobro ili sam otkačila ;) Nisam još dobila rezultate :) A Adam je puko ko kokica. :) Zamisli koliko ti mora biti dosadno da brojiš do 5000.... E moj, Adame... peglaj veš, kreči stan, klofaj tepih... uradi ba nešto korisno.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

hehehe... Vala bas, uradi nesto korisno... Peglaj ves :D
Osecam se kull 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

sanela wrote:
winston85 wrote:Opa, vid' Adama sto je odlepio... ;-)
Na testu licnosti koji sam radio u bolnici imao sam bas takvo pitanje; da li brojite nesto kad vam je dosadno...hahha
Kull sam 8)
Hehehehe, i ja sam neki dan radila taj test ličnosti kod nas. Čisto da vidim jesam li dobro ili sam otkačila ;) Nisam još dobila rezultate :) A Adam je puko ko kokica. :) Zamisli koliko ti mora biti dosadno da brojiš do 5000.... E moj, Adame... peglaj veš, kreči stan, klofaj tepih... uradi ba nešto korisno.
Uf jbte ti se pravis ili si stvarno balvan?....znas....postoji copy-past.....Mahahahahahha.....sta?....stvarno si mislila da sam pisao brojeve do 6000(ne 5000)......a za moj doprinos univerzumu i koliko sam mu na usluzi i korisim mu....pusti neka neko drugi odluci......samo ti gledaj sebe.....ja sam nebitna cestica u tvom univerzumu....kao i ti u mom....

Cha....Ba'
cucla cucla cuclica
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

adam* wrote:
Uf jbte ti se pravis ili si stvarno balvan?....znas....postoji copy-past.....Mahahahahahha.....sta?....stvarno si mislila da sam pisao brojeve do 6000(ne 5000)......a za moj doprinos univerzumu i koliko sam mu na usluzi i korisim mu....pusti neka neko drugi odluci......samo ti gledaj sebe.....ja sam nebitna cestica u tvom univerzumu....kao i ti u mom....

Cha....Ba'
Pa vala, ne bi me začudilo da si brojao... pa ti zamisli... koliko si bitan u mom univerzumu. 8)
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

winston85 wrote:Osecam se kull 8)
Ide to tebi Winstone, svaka cast :smt023 samo nastavi tako...
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

Niko , nista danas ne napisa povodom jednog rodjendana i stafete :smt113 ...ili je to sam je iz onog vijeka i one drzave, pa me spucala nostalgija...?!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Eh da...25.maj,Dan Mladosti.Tito legenda iz loze gleda slet,mjerka napupale omladinke.Jovanka se unervozi....Onaj jado jedva dotrci do njega i gutajuci slova,zadihano kaze naucen tekst,gurne mu stafetu pod nos. "'Hvala,majku ti bozju'' Pushi Havanu i boli ga kurac....Skandiranje''Tito,Tito....Mi smo titovi, tito je bas...onaj...nas''
Zdravko Colic otpjeva standarnu...program traje i traje...od ''kaubojca''najavljenog u Ven-u ni traga ni glasa
Da...bila su to lijepa vremena...E sad to sto smo se mi posrali na cvrste ideale,druga je storija.Nije bilo lose...kako je moglo biti....
vudd-Jugonostalgik

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2_LsAH7nGj8[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

Sto rece Rambo-da li je bilo bolje za vreme druga Tita? Kad se pogleda poslednjih 1000 godina ovih prostora, ipak je to bio najsjajniji period. Aj sad idi dva puta godisnje na more, a zimi na skijanje :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Zivio najveci gospodin Drug Tito !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

sanela wrote:
adam* wrote:
Uf jbte ti se pravis ili si stvarno balvan?....znas....postoji copy-past.....Mahahahahahha.....sta?....stvarno si mislila da sam pisao brojeve do 6000(ne 5000)......a za moj doprinos univerzumu i koliko sam mu na usluzi i korisim mu....pusti neka neko drugi odluci......samo ti gledaj sebe.....ja sam nebitna cestica u tvom univerzumu....kao i ti u mom....

Cha....Ba'
Pa vala, ne bi me začudilo da si brojao... pa ti zamisli... koliko si bitan u mom univerzumu. 8)
Umes ti to i bolje Adame... daj bar do 150 000... aj, hoces? :P
klara60 wrote:Ide to tebi Winstone, svaka cast :smt023 samo nastavi tako...
Ide polako ;-) ...heheheh
I...na kraju...voleo je Velikog Brata...
Winston Smith.... 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply