OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by YugoS »

Dacho,
ja sam u tvojim godinama tek ulazio u svijet opijata.Imao sam dovoljno godina,a i mozga da znam sta je heroin,ali dzaba.
U zivotu sam prosao dosta toga,vidio,opipao...Meni su se heroinski ovisnici gadili.Nisam bio iz te price nikako.

Ipak,trebalo mi je 10 godina da sebi priznam neke stvari.10 dugih godina sam se sib'o sa nekom Silom.Milion puta me ta sila nokautirala ali bi me znala i pustiti da i ja nju koju put zgazim.Taman da se povremeno osjetim mocnim i pobjednikom.
I svaki,ali svaki put kada bih podigao ruke u znaku pobjede,ta Sila bi me hinjski,sa ledja nabola.
Jebiga,nisam znao da je dokrajcim.
Ne znam ni danas,ali sad znam o kakvom je igracu rijec.

Pozdrav i podrska.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

17 dan...hvala vam na podrsci a ti yugo nisi stariji od mene 10 godina...?ili jesi?osecam se bolje malo nego juce...san me je bas razvalio.kakav los tajming moje sestre,dovela je juce moje sestrice i ostavila ih da budu kod nas par dana.ispasce da mrzim decu ali na glavu mi se penju...stalno vriste,sto na mene deluje isto kao da mi neko otvori lobanju,uspe u nju zilete zatim snazno protrese.sad sam ih se otresao jer su mi pokidali dve zice na akusticnoj gitari pa kao imam razloga da budem ljut...ustvari me zabole ali sam na ivici nervnog sloma.odoh sada da im namontiram nintendo u dnevnu sobu ali ne drzi njih mesto...moracu ipak da uberem jedan prut da mi sluzi kao pointer.pozdrav
prolaznica
Posts: 11
Joined: Sat May 15, 2010 12:24 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by prolaznica »

Citam kako brojis dane, zelim ti da uskoro zapocmes sa brojanjem mjeseci, a mozda i godina...
pozz
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

18 dan...hvala prolaznice,dace bog tj ja,pa cu brojati i godine...nervira me stav vecine komunalaca da je nemoguce skinuti se sam...kao,ja sam tako uspeo i samo tako moze,ma ja sigurno,kako da ne.evo sad cu nabrojati nekoliko zivih primera koje ja poznajem u loznici...S.B.uzimao 2 godine,6 godina kako je cist(ne racunajuci alkohol ponekad)B.B.uzimao oko godinu dana,3 godine cist,M.V.uzimao 4 godine,2 godine je cist.S.V.uzimao oko godinu i po dana,oko 4-5 godina cist,za ovog zadnjeg mogu da tvrdim da je predamnom iskulirao lajnu dopa koja mu je bila ponudjena u diskoteci ali isto tako ovaj zadnji voli da cuga i da duva,pored konzumacije zena sumnjivih moralnih ubedjenja :) ...da ne nabrajam vise jer je poenta istaknuta...a ima ih jos.isto tako bi do sutra mogao nabrojati likove koji uzimaju ponekad godinama unazad i zato...i dalje stojim iza toga da postoje kategorije narkomana...evo male komparacije,narkic,narkos,narkoman,narkomancina,narkomancuga,narkomanstura,narkomancugetina...itd.nemojte molim vas,ovo je najdobronamernije sto vam zelim reci,nemojte vise takve stavove iznositi :)
aj pa tako...gonite se 8)
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Vuk »

..a ti ozbiljno odlučio da guraš...samo napred, guraj buraz.
Ako znači eto i ja stavljam svoje ime na spisak onih koji su se skinuli solo u kućnoj režiji, nije bilo prijatno, nisam uživao, al brate - MOŽE!
Moon child
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by AnAna_mo »

Param-parcad wrote:i dalje stojim iza toga da postoje kategorije narkomana...evo male komparacije,narkic,narkos,narkoman,narkomancina,narkomancuga,narkomanstura,narkomancugetina...
E baš me slatko nasmija! :D
Šta misliš u koju kategoriju ti spadaš, ja mislim da sam ja narkomančina,negdje u sredini??? :D
Goni se i ti! 8)
Potpis.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

pa ja mislim da sam narkoman...tu smo negde :)
vuce(moonchild hear the mandrake scream)naravno da mi znaci to.ti si jos jedan teg na mojoj"u pravu sam" vagi....
p.s.moje obrazlozenje sto sam stavio ovakvu fotku je...svi smo mi pomalo adam.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Vuk »

Param-parcad wrote:...svi smo mi pomalo adam.

:lol:
Iskren da budem ne bih nikada savetovao nekome ko kreće na skidanje da to radi sam ali ako neko već izbroji do 18 ko sam onda ja da mu kažem da ne zna da broji i da ja brojim bolje, lepše ili pametnije. Istina, treba imati i malo "poseban" sklop pa krenuti u tako nešto ali ako ti je već krenulo - GURAJ BRATE!
Ja sam poslednjih godinu dana intenzivno povećavao doze, nisam baš više video neke poente u svemu pa me nije baš bilo ni briga da li ću se jednom skinuti, umreti ili nešto treće. Na kraju sam prso komplet tako da mi dop više nije radio ni ono malo za šta sam ga koristio. Pa je ipak uspelo. Hoće to po nekad, jednostavno se otvore vrata i za budalu po nekad, nekad mi se čini čak i češće nego za pošten svet...al to je već problem tog "poštenog sveta", a ne naš :-D
Moj problem je nastao malo kasnije. Većina ljudi priča kako im je najgori treći, peti ili neki takav dan. Jbg, ja sam te dane uvek znao da izguram, kad boli nije teško, teško mi postane kad ostanem napokon sam sa svojim mozgom. Toliko mi je bilo loše da sam posle nekoliko dana zikre totalno dehidrirao i kolabirao. Dolazila hitna, davali mi infuziju 7 dana...i to sve kao da je pomoglo da ostanem čist posle još koji dan duže.
Kad sam se opasuljio, kad sam počeo da jedem, spavam, serem, e onda je krenuo šou iz početka. 100 puta sam već pokušavao i stizao do nekoliko dana, najviše par meseci i uvek ista priča. Uvek nazad preko samo nekoliko piva, nekoliko benkica, nekoliko džoinata, samo jedne lajne spida... i svaki put ideja da se to više "neće ponoviti" sada "znam bolje". Jbg, na kraju je jednom ipak i uspelo. Našao par ljudi koji su mi pomagali u tome i još to rade i malo po malo to ide.
Guraj samo, sve može!
Moon child
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

iskren da budem,mislio sam da je najgore sve proslo i u pravu si za taj ostanak sa samim sobom i pricom sa mozgom.toliko se nakamaralo problema,sto novcanih,sto emotivnih...da ne znam odakle da krenem.zasada me drzi to sto svakim danom sve vise napredujem i sve vise licim na normalnog coveka ali kao sto mark renton rece"tek kada bol nestane pocinje prava borba"...nisam ni ja sto posto siguran da cu uspeti ali cu dati sve od sebe...i nije mi bas realnost toliko crna jebi ga:zdrav sam(ne racunajuci glavu)imam roditelje,sestru i prijatelje koji me vole i podrzavaju...jedino sto sam izgubio dosta vremena i novca...mada moram priznati i sansi,kako ljubavnih tako i poslovnih...mogao sam da sviram itd,itd...znam da ne treba plakati nad prosutim mlekom ali nije lako kada ga prospes stotinu puta...ali kao sto rekoh,nisam izgubio najbitnije stvari(but i still got the blues).nego...19 dan uskoro svice.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by saša-ex »

Jedno je skidanje, nesto sasvim drugo lecenje... Niko se nije sam izlecio.
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply