"za sada bez dobrog naslova"

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by YugoS »

Bravo Nikajlo!

Boga mi,ti izgura "projekat" :D .
Pravo mi je drago i nemoj sad da nesto useres i userete!

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

Ma nećemo usrati ništa, nadam se!
Samo se plašim da se sastanci ne prime, da se iz nekog razloga od njih odustane..
Opet, ne bi trebalo. Taman smo se zaleteli i treba, čini mi se, samo trajni prostor obezbediti. Ekipa se skuplja i željna je susretanja!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by klara60 »

Nik,
odavno nisam pisala na tvojoj temi, sto ne znaci da te ne citam uredno...Svaka cast, bas me pozitivno iznenadjujes, cestitam =D> i zelim ti da istrajes i da se onaj tvoj potpis sto prije ostvari u potpunosti...
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

klara60 wrote:Nik,
odavno nisam pisala na tvojoj temi, sto ne znaci da te ne citam uredno...Svaka cast, bas me pozitivno iznenadjujes, cestitam =D> i zelim ti da istrajes i da se onaj tvoj potpis sto prije ostvari u potpunosti...

hvala, klaro!!!

zahuktavamo sastanke, juče smo opet imali jedan.. ide sve polako.. i moj lični oporavak je u napretku!!!
sad sam bukvalno izmedju rock and the hard place-a.. sa jedne strane grupa koja mi ože pomoći da sredim svoj život potpuno, ukoliko budem radio na tome a sa druge je djavo udvostručio snage, videvši da mu se opirem polako..
videćemo ko će pobediti.. ja odjednom mislim da ču se izvući iz ovoga.. videćemo!


PS hvala svima koji su došli na sastanak!
hug!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

nekad pomislim da će sve ispasti kako treba, da će sve biti dobro.. da ću se odmaknuti od heroina, izbeći bolest.. da će me ostaviti na miru, u krajnjem slučaju.

trenutno, pak, ne mislim tako ni blizu.. premoren sam.. presjeban da bih išta pametno sročio, ikakav vredan plan napravio.. jbg, dodju valjda i takvi dani.. samo nisam navikao.... na dopu su svi dani isti, svi osećaji i doživljaji.
pao sam..
taman sam bio ustalio terapiju (ovde omraženim) trodonima.. koristio ih isključivo kako mi ih je dr prepisala.. i u jednom momentu dosade, zvrcnem dealera, da ga pitam za zdravlje, za mišljenje o novom british premijeru i tako dalje..


sjebao sam se maksimalno.. nisam još izgubio svaku šansu za izlečenjem odnosno skidanjem sa dopa troggsom.. ali, blizu sam..

izgubio sam motiv. negde mi je nestao..

po offficeu se ponovo sumnja da sam se vratio starom. a ja svakim danom kontam kako mi treba još samo tri-četiri dana pa da mogu da izvadim kitu pred svima i ispišam se na prokleti MOP test!!!


naprosto sastanci NA bi trebalo da se održavaju više nego jedanput nedeljno.. kada je sastanak u petak, tačno napravim recidiv u utorak ili sredu! jbg. uvek mi neko i nešto krivo za jebene recidive..

blah blah blah
u istom ritmu, and raspoloženju, mogao bih da pišem satima, pa ću sada ipak da prekiinem ovo pečalno lutanje moje!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by vudd »

Jebi ga...Neke stvari mrzim kod sebe,a opet...Ne znam.Serem...

Drz' se Nik...Idi na Sastanke i ne trazi dlake u jajetu
Last edited by vudd on Sat May 15, 2010 1:11 am, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Baš jbg

Post by anfakabl »

Nikajlo čoeče... Kapiram te u potpunosti. Znam tu matricu, da me probudiš u sred noći, recitujem je ko Ciceron.
Zato čitam tvoje pozitiva postove sa skepsom, bez trunke zloće prema tebi. Smeće sam od osobe koje tripuje kao 'evo, rade ga troksi, dobar je dop, pa ga baca u ne-dobac' jer projektujem to na sebe. Da sam ostala u NS, bila bih gora od svih. Zato se iznova divim svima vama koji ostajete u starom kraju a borite se.
Tebi treba samo (čuj samo :) )žešći cim pa da kreneš, onako "za prave", samo daj, furaj!!
Mani se mob kontakta, zajebi sve, nemoj da se plašiš toga. Plaši se onog što sledi ako nastaviš tim putem "ni 'vamo ni tamo" (ili što bi moji sadašnji sugrađani rekli - ni v rit ni mimo :) )
Izolacija matori, znaš i sam.
POstaj mi zdravo i prestani da tripuješ da će dop sam da te ostavi na miru. Neće.
Pozdravi mi NAJLEPŠI GRAD NA SVETU!!
Ne daj se zemljak :D
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by vudd »

Troksi su sranje pravo....Ni v rit,ni mimo....
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by skybeatz »

mozda te jebe dres.../
menjaj brazil za argentinu..
pricali smo o tome...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by vudd »

Argetinci su jos gori :shock:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Locked