Anonimni Novosađani

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Anonimni Novosađani

Post by 7474 »

klara60 wrote:I...kad citamo izvjestaj sa prvog (u nizu) sastanka? Nestrpljivo ga cekamo :-k

ja sam totalno bez teksta!

ko može, nek prenese utiske!!


ljudi, hvala vam još jedanput!


"this night has opened my eyes
and I will never sleep again"
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by legolas »

CESTITAM, CESTITAM , CESTITAM , bravo Novi Sad, BRAVO NA... :smt038

Svaka cast i srecan pocetak,

a ako Vam je bilo i upola lepo kao meni na mom prvom sastanku onda znam kako je bilo, jer i ja sam bio bez reci...

a sada imam hiljade najlepsih .


Just for today, SAMO DANAS,



Zagrljaj od Koletaa :D
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Anonimni Novosađani

Post by Vuk »

...i ja sam bez reči..
...ostaviću sve da se slegne još koji dan...
Fenomenalno, hvala vam!
Moon child
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by klara60 »

Super, heroji! Sad ste na izazovu da dokazete da vi to hocete, mozete i da cete u tome uspjeti. Cestitam!
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by skybeatz »

Pozdravljam akciju..nadam se nastavku i mom prisusustvu..
Juce nisam mogao...jer izbegavam grad..uspostavljam apsinencuju,posle recidiva..
Cestiam svima koji su pogurali i ucestvovali...way to go..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Anonimni Novosađani

Post by sanela »

Super, super, super... :D
Drago mi je da ste počeli sa sastancima...
Želim da vam svaki naredni sastanak donese puno volje, istrajnosti, radosti i zadovoljstva. Oporavak je proces koji sa sobom nosi životni rast. Želim vam da uživate u svom ličnom rastu i razvoju vaših AN sastanaka.

Hug :) jel tako?

Sanela
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Anonimni Novosađani

Post by 7474 »

Sanela, i ostali, hvala vam iskreno, na lepim željama i onim u kojima se nadate da ćemo istrajati, nastaviti, kretati se napred ka sopstvenom boljitku i izlečenju!!!


kako je izgledao prvi NSD sastanak NA??
pa, pre svega, načli smo sjajan prostor.. to je podrum jedne kultne novosadske kafane.. svaj+kodnevno se tamo održavaju neke aktivnosti.. ono što bi Saneli sigurno bilo jako zanimljivo je set bubnjeva, koji nam je bio u pozadini, naglašavajući sredu, kada tamo vežba jedan brzi novosadski bend.

skupilo nas se 14-15 duša.. od tog broja, kontam da je Novosadjana i onih koji grtavitiraju Novom Sadu, bilo 5oro.. za sada.. plus dete svemira, koja je vodila sastanak i nastaviće da ga vodi, svi se nadamo..
naši dragi gosti su nas upoznali sa osnovama forme sastanaka.. možda nismo čuli ni deo, zapravo.. bilo je prebijeno pozitivnom energijom i nekakvom atmosferom, koju svi i i nače pomijnu na sastancima.. tako mi je drago što smo je, od prve, osetili i mi!

čuli smo i nekoliko "ispovesti" (deljenja, kako bi to polaznici NA sastanka rekli), koje su nas svaka na svoj način dirnule!
ono što je svakako najbitnije, dobili smo, malu ali odabranu grupicu u
Novom Sadu!!!
ponavljam da HVALA nije ni blizu onoga što osećam(o) za ljude koji su došli da nam pomognu i daju sebe!!!!

tako, nekako.. zaista nije lako rečima pohvatati sve što se u tih dva sata i dvadesetak minuta dešavalo u podrumu Izbe...
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Anonimni Novosađani

Post by 7474 »

za informacije o datumu, vremenu i mestu održavanja sledećeg sastanka, i dalje stoje oni telefoni..
oba su moja, i oostaće tako sve dok ne uvedemo i nešto korisnije informacije, koje bismo mogli da vam damo telefonski a potreban je neko stručan da odgovara na njih...


dakle 060 01 28 004 i
060 *** ** ** (ovo mi je poslovni br, pa kontam da nije baš toliko zgodan za davanje. a i dovoljan je ovaj
jedan, right?)



Nik


PS upoznao sam Baba Nacu i to mi je bio još jedan od preteranih momenata jučerašnjeg dana ( juče i danas sam bio u Beogradu, na nekim AA workshopovima, koji su, priznajem, ostali u senci sretanja i razgovora sa ljudima koji su, dan ranije, banuli u Novi Sad i pomogli nam da POČNEMO!!!)
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Anonimni Novosađani

Post by dete svemira »

Ja sam sad stigla za Zr...
Ovo je bio dug vikend...malo sao da saberem glavu i mislii sveeeeeeeeeeeee i kuckamo..
Veliki zagrljaj od mene...

M.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: Anonimni Novosađani

Post by Svire »

Bravo ljudi, svaka cast!
Imate veliki pozdrav iz Podgorice od jednog anonimca.

Sirimo se sirimo :D
Post Reply