CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

brat mi kaze, dobro sad, pao si. Sad lepo ustani i nastavi dalje.
A tako mi je zao... :(
Doktorka mi predlaze hospitalizaciju, kaze da se to lako moze ponoviti. A ubedjen sam u suprotno...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

winston85 wrote:Doktorka mi predlaze hospitalizaciju, kaze da se to lako moze ponoviti.
A, zasto ne bi poslusao doktoricu ? Eto, ti imas volju, mislis da ti se to nece ponoviti, onda tome dodaj strucne podrske. A i brat je u pravu-nemoj sad da ocajavas...bilo-proslo (neka ti je u glavi samo za opomenu)-kreces ponovo...

quote="Otac"]od danas nadam se pocinje njegov drugi zivot.....[/quote]
SRETAN NOVI POCETAK!
PS-znam taj tvoj osjecaj, kada mi je kcerka dolazila iz bolnice...
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Pawa »

Wins i ja bih ti rekla isto sto i brat. Verujem da ti je zao, ali od toga nemas nista. Glavu gore i guraj dalje, ali ne zaboravljaj i nemoj biti ubedjen u bilo sta. Verovatno ni ovaj recidiv nisi ocekivao. Mislim da je ipak najvaznije da nisi nastavio…Mozda je stvarno pametnije da poslusas svoju doktorku. Verovatno zena ima iskustva i zna zasto ti to kaze. Sigurna sam da nista ne mozes da izgubis ako probas. Pozdrav i nedaj se.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Hvala klara60.
klara60 wrote:A, zasto ne bi poslusao doktoricu ?
Nije samo recidiv u pitanju, ima jos jedna stvar. Bojim se da me nece tamo zadrzati i napraviti od mene biljku... Ne bas tako, ali nije mi svejedno... Ne znam da li ja mogu da napustim bolnicu kad to pozelim???
Sutra idem na kontrolu kod doktorke pa cemo razgovarati i o tome.
klara60 wrote:nemoj sad da ocajavas...bilo-proslo (neka ti je u glavi samo za opomenu)-kreces ponovo...
Koliko sam puta krenuo izpocetka i stigao do istog prokletog mesta... :wink:
Pawa wrote:Verovatno ni ovaj recidiv nisi ocekivao. Mislim da je ipak najvaznije da nisi nastavio…
Nisam ga ocekivao, desio se slucajno kao i svaki put kad pokusavas da to izbegnes, i to na vaskrs... :?
Nisam nastavio, to me ohrabruje, ali osecam se kao da sam na samom pocetku...
Hvala Pawa...
Idemo dalje. Pao sam, usto, skinuo blato sa kaputa i idem dalje... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Otac, srecan novi pocetak... :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
9dragon
Posts: 3
Joined: Thu Apr 15, 2010 8:47 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 9dragon »

MALO NEAKTIVNNO I LINO ,UPOTPUNJUJEM PRAZNINU
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

psihicki nikad gore...jebao me sub...zgovno me je samo tako.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

winston85 wrote:Nije samo recidiv u pitanju, ima jos jedna stvar. Bojim se da me nece tamo zadrzati i napraviti od mene biljku... Ne bas tako, ali nije mi svejedno... Ne znam da li ja mogu da napustim bolnicu kad to pozelim???
Otkud ti taj strah? Koliko ja znam ostaje se u bolnici najduze 21 dan (moze se po potrebi produziti). Mislim da bi ti godilo tamo, razgovori, terapije, neke radionice i sl. Uostalom popricaj s doktorkom.
winston85 wrote:Koliko sam puta krenuo izpocetka i stigao do istog prokletog mesta...
Pa sigurno, ukoliko budes istrajan, da ces jednog dana izaci iz tog zacaranog kruga...treba da vjerujes u sebe, budes uporan...(da ne pametujem previse, kad znas i sam)..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Wins,
ti si jedan dobar decko.

Upamti da je ovisnost o opijatima jedna hronicna bolest i jos recidivirajuca!
Pa vidis i sam kako raja pada u posljednje vrijeme.

Moras zauzeti stav spram lijecenja i to ozbiljan.
Moj ti je savjet,drugarski da se orjentises prema "duhovnom" lijecenju.Znaci alternativa,jer si mlad,bez nekog velikog staza na opijatima.
Za nesto se moras "uhvatiti" i to cvrsto.E sad jeli to religisko ucenje, AN, Yoga... To moras odluciti sam.

I nemoj ocajavati i sebi jos vise otezavati situaciju,nego kreni u potragu !
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

a zasto se ti yugo ne uhvatis za tako nesto nego si se uhvatio za subotex pa si pozitivan i delis savete ko mator?odlicne savete delis...samo...iz cijeg iskustva?
p.s.ne seri da je ovisnost o opijatima hronicna bolest,pa jos uz to recidivirajuca???hvala za prosvetljenje...
Post Reply