KOKAIN VS HEROIN

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by PROČITAJ ME »

Ćao Beo.. kako si :?:
Ma zadnjih dana nikako nemam vremena, nisam upalila komp ima nekoliko dana, i volim što imam masu obaveza....
A umaram se tako brzoi nikako da se normalno naspavam... o tome ćemo diskutovati kada otvorim novu temu, sutra... sada nemam opet vremena
Piši šta ima, kako provodiš dane i tak... pozdrav od mene :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

Ti bar imas obaveze ja ih nemam uopste pa moram da izmisljam sam. Pa znas kako kod mene je bolje nego sto je bilo. Ne uzimam kokain i siguran sam da ga necu uzimati dugo, dugo vremena ne mogu da kazem ceo zivot ali znam da skoro necu. Inace ovako se osecam OK. Nemam vise one napade placa, ludila i nervoze. Mada znam a nervoza sledi tek. Videcemo sta ce biti. Bolje je nego sto je bilo, nisam 10 dana otprilike smrkao. Nos je tek pre 2-3 dana poceo da curi, dotle je jako boleo na hladnoci.
U svakom slucaju, pokrecem se polako, setam do grada, muvam s tamo-vamo.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by PROČITAJ ME »

Da obaveza je dio života, još ako voliš tu obavezu za posao, nekako se sve kreće oko tebe, milion nakvih informacija koje me uoće ne interesuju... ali se nadješ tu, na svom, i htio ili ne ti si još tu...
svima odgovara kad si im na očima, i svi srećni i zadovoljni,harmonija vlada, a ti se ovamo lagano raspadaš...
I što je najgore niko ti i ne vjeruje.
po mene strašno frustrirajuće. Inače sam ekstremna, iz krajnosti u krajnost, ali kad mi padne roletna nisam dobra... hehhheheeee
Svaki dan mi je drugačiji, skroz ispunjen, tako da si nedam dovoljno prostora da razmišljam o tamo nekim stvarima, sama sebe prokupiram POTREBNIM životnim stvarima.
Kako dobro, zar ne :?:
Sasvim m je dovoljno ovo što mi se dogadja svakog dana. Sasvim dovoljno.
Nekad m nije jasno kako sam uopće prije imala toliko vremena da hodam i skendjiram.
Sutra idem na vikendcu, i ima da se našetam do mile volje.
A ti se čuvaj.. pozzzzz
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by PROČITAJ ME »

Hej Beo, brate jesi živ :?: kakav si ko čovjek :?: pozdrav od mene
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

Ziv sam, psihicki sam OK, nisam prestao sa kokainom na skroz. Uradim ga bar 2 puta mesecno. Sto znaci da kupim 5-10 gr mesecno.
Nije mnogo al da valja ne valja. Jebiga ne znam, uhvati me ono ludilo posle neznam kolko dana kada sam strejt. Ali bar ne radim nista drugo, znaci kada kazem nista, mislim nista. Nema prilike kada bih uzeo joint, hasis, hemikalije ili bilo koju drugu drogu. Osim toga za mene nista ne postoji, niti pusim kokain niti ubrizgavam, ne pijem alkohol, Ikljucivo kupujem kamen jer samo od njega imam onu lepotu i toplinu u glavi. Kamen ja lepo izmrvim kuci i gotovo. U prahu stavljaju sve i svasta i samo ti stvori tenziju i hoce srce da ti iskoci. Ovako platis vise al ne mozes sam da sjebes 2 gr za dan nema sanse. Kod drugarice sam prvi put kada sam nosio odneo gram kada nismo posmrkali sledeci put sam manje, ni to nismo sve posmrkali, zadnji put sam poneo pola grama za celu noc ni to nije otislo sve, ostavio sam joj malo, ajde da kazemo ja sam otisao iskasapljen nisam ni mogao mnogo, a ona nije ljubitelj kokaina.
Ne prestati se mora ali kako reci sebi ne za to ne vidis ni neke posledice od tog kokaina ako ga radis tako sa vremena na vreme. Samo pre neki mesec sam bas odlepio nisam mogao da se sastavim. Toliko sam se radio da sam normalno spavao i pod kokom. A psihicki sam odlepio imao sam napade plakanja ili smejanja. Ok za plakanje jos da kazem rastuzio se i to. Al kada sam legao nocu i lezao 10 minuta i dobio napad smeha u 3 nocu zapitao sam se sta se desava sa mojim mozgom. Najgore jer sam ustao i poceo da se presavijam od smega ali je i taj smeh prerastao u zabrinutost a posle mislim da sam plakao ponovo. Smrkao sam ga na kraju iz kreveta. Nisam ni ustajao, samo sam pio kafe, jeo voce i ko debil obicni. Ja svaki put kazem necu vise nikada a uhvati me ta manija posle izvesnog vremena. Ne znam kom psihijatru da trazim pomoc i dal da se javim za to uopste i dal ce me razumeti. Sta da kazem nije to klasicna kokainska zavisnost. A mozda i jeste, niko ne radi kokain non stop svakidan. To se ne moze izdrzati, mislim mozes al posle 15-20 dana zaglavljujes u bolnicu provereno. Sa drasticnim gubitkom tezine, ludilom, padom imuniteta, uzas. Bar cu pekinuti ono da sam 48 h na njemu. Ako se i desi radi se najvise celu noc, mozda i sutradan malo dok ne dodje noc da spavam ali nikako jos jedna cela noc i dan.
9dragon
Posts: 3
Joined: Thu Apr 15, 2010 8:47 pm

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by 9dragon »

SVE JE TO ISTO SAMO BELO TE ČINI DRUŠTVENIM COVJEKOM CAK TI SE I DIVE
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

Mene belo uopste ne cini drustevnim covekom. Da vidis samo kako izgledam posle dva dan uzimanja.
Pre za ludnicu nego za drustvo. Ono sto je bolje nego kada si na heroinu je sto mogu da ga uzimam danima i nocima i psihicki cu se osecati grozno onda cu da legnem i da se naspavam a kada se probudim iako ga ne uzmem mogu da idem bilo gde i da budem raspolozen, mogu da trosim pare na druge stvari da budem raspolozen, mogu da jedem normalno, odnosno vise dokne nadoknadim to izgubljeno u tim danima, fizicki se dobro osecam. Mogu sta hocu.
Dop posle nekoliko dana ako ne zavrsisi ne mozes ni da hodas a kamoli da se osecas rapolozeno.
Da bi bio ok i ponasao se normalno kokain moras uzimati u izuzetno malim kolicinama i sacekati da te pusti skroz za to je potrebno nekih sat ipo. Naravno najlepsi filing nestaje posle pola sata a to zelis da ponovis onda uzimas jos i on se nagomilava u organizmu a lep rad prolazi brzo. Posle 5 puta ti si iskrivljen sve losiji je osecaj koji dolazi posle tih pola sata rada. A treba da prodje sat ipo otprilike da bi se ti osecao posle linije kokaina kao pre nego sto si je uzeo. Jedino tako mozes da funkcionises i ako su linije male. Malo veca linije i na manje od sat vremena, dovoljno je 5 linija tako to je cetvrtina grama, ako je jak kokain becis se, ne trepces, grlo se steze, zile na vratu stezu, pocinjes da mucas i seckas, glas promukne, vilice ukoce i ne mozes rec da izgovoris rec.
Takav ne zelis da se nadjes u drustvu pogotovu ako se ljudi oko tebe ne drogiraju i ne smeju da te izvale. Na heroinu bi te izvalili da si drogiran a na kokainu bi mislili da si poludeo da dobijas nekakve napade, pogotovu sto nema nista gore i iritirajuce nego kada krenu u takvom stanju da te zapitkuju sta ti je,
pa sta ti je, jesi dobro.
Ako jos malo preteras e onda vec krece znojenje, drhtavica, samo ti blinka neki pritisak izmedju ociju, kao da seva a meni se desavalo da toliko se izgubim da ne mogu da usmrknem liniju, znaci pokusavam da usmrknem sve je to iseckano, malo udje u nos malo oduvam sa strane stola. Pogotovu lose utice na ljude koji su zadnjih meseci bili na heroinu. Treba da prodje nekada i po 6 meseci godinu dana da ne uzimas heroin da se ne bi osetio izuzetno lose ako uzmes kokain.
Da bi bio ok pa jedino na 2 sata po mrvu da uzims kao sibica tanku. E tada moze da se obavlja nekiposao funkcionise bude aktivan ako ne uzmes vise od 3-4 jednuza drugom tako. A kada bi tim tempom uzimao gram bi trajao danima.
9dragon
Posts: 3
Joined: Thu Apr 15, 2010 8:47 pm

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by 9dragon »

HEROIN JE PUNO OPASNIJI JER OD NJEGA NEMA POVRATKA,I NAKON 5 GOD. ME JE VRATIJA UNISTIJA VEZU SAD CE I POSA POSTA SAM ALKIĆ SVE DA BI MU SE VRATIJA I JESAM. I SAD SAM SPIZDIJA 30000 EURA U GODINU DAN I JOS 5000 DUZAN A IMA SAM SVE SREDENO I KUCU SAM RADIJA.ISTO JE KOKA I DOP
BUMbar
Posts: 2
Joined: Wed Apr 14, 2010 2:07 am
Location: Beograd

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by BUMbar »

Beobandit druze moj tvoj najveci problem je sto ti se koka svidja, kao i meni, a jos veci problem ti je sto si u mogucnosti da uzmes dobar kvalitet. Ja isto kao i ti, ako ne mogu da obezbedim dovoljno i kvalitetno onda necu ni da je smrcem. Meni je problem sto nemam granicu, smrcem dok se ne otkinem ili dok se ne umorim fizicki, onda isto popijem xanax ili bensedin pa na spavanje. Nista drugo osim koke nisam probao. Alkohol ne pijem. Jedno vreme sam je uzimao svaki 2. dan, to je bio pakao mog zivota, sve sam zivo zapostavio, maltene sve zivo, isto sam kao i ti jedva cekao da zavrsim, pa kad je kupim sve se tripujem sad ce cetvrtaci da izlete, sad ce interventna da me startuje i tako to. Dok ne dodjem do kuce ja se navozam da vidim dal me prate. Ne volim da je konzumiram na javnim mestima ili sa ljudima sa kojima nisam dobar, ono ortakov ortak. Tad ne mogu da se opustim i to onda nije uzivanje nego mucenje. Najvise mi prija kad sam sa nekom 'drugaricom' znas vec na sta mislim. Najveca pauza koju sam napravio je oko 2 godine. Sto puta sam odbijao, znaci mogao sam da iskuliram a razlog je sto ili nisam mogao da obezbedim kvalitet ili nisam imao pare a na ler nikad nisam uzimao. Najgore mi je kad se nacnem pa nemam vise a meni se hoce jos, onda sam u krizi koju ne umem da objasnim, ne znam dal me kapiras. Ali opet se kontrolisem, nikad ne pozajmljujem pare ili gledam da prodam nesto da bi kupio koku. Sa kokom sam imao i lepe stvari i velika razocarenja sa prijateljima. Smorim se kad vidim da je neko cicija, da odvaja na kvarno samo za sebe. Sto kaze moj ortak, daj nekome belo i videces kakav je... Moj ti je savet da zapalis na neko putovanje al bez koke, pare imas reko bi po tvojim postovima, videces da se bez nje moze. I ja sam padao u bedake, brisao imenik al se nisam zatvarao kuci ko ti da me mrzi da izadjem. Devojku pod hitno da nadjes, meni je puno pomogla i to nesvesno, tipa kako ti nije zao para, to je veliki greh, znas da steti...
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

Kapiram te totalno, samo kod mene nema toga da mi se radi jos. Jer radim 48 sati i obicno ostane pa za 2-3 dana uzmem ostatak. Ili svako jutro kada se probudim uzmem po malo. Ja ne smrcem velike linije, izuzetno male ali smrcem na 15 minuta. To sto kazes za drugarice naravno vise volim da sam sa njima nego sa devojkom na primer.
Problem je sto taj kokain sto ja zavrsavam je jako tesko naci, jer cim vidimn da je izmrvljen ja n kupujem. Jedino da mi daju malu liniju da probam pa ako se bas svidi. Inace 2-3 gr kamena je dovoljno za mene za 48 h. Sada kakvi ljudi i kakvu koku prodaju trebali bi da se zapitaju i stanu pred ogledalo i postave sebio pitanje. Da li sam ja za dilera kokaina. Decko od koga ja kupujem niti je u krimi fazonu, niti ima ludacke ispade a prodaje samo taj kamen.
I ja se isto spustam xanaxom. Kolikoplacas kamen ja nekad 70-nekada 80 evra. Isti ima i robu od 40-50 jednom sam probao nikada vise. Znaci ne mozes da zaustavis nos koliko curi, nema sanse, samo se sliva. Cuka oce da iskoci od dodataka. A kokain kada smrknes poosle 4-5 linija nos je izrazito suv cak je bolje i da pokvasis malo iznutra sluzokozu.
Ne znam sada jedno vreme pauza posle ponovo jurim semu za kamen. Bio je pre onaj zuskati sacuvaj boze kako je jak sto bas mirise na neki caj, bombone onako neobjasnjiv miris koji pamtis celog zivota posle a nista ne mirise tako i tosamo malo. Trenutno je ona bela sjajna.
Ni ja ne uzimam nista vise. Proslost cu da zaboravim svoju ogavnu heroinsku. Ne zbog toga sto je ovo kao bolje nego jer ti ono ne daje vremena da radis druge stvari da uzivas u necemu drugomsem droge. Kod kokaina nije tako bar kod mene. A od svega me nerviraju najvise ljudi koji me ponude speedom ili tako, ne zato sto sam ja sada kao neka faca radim koku i to. Ne mislim da kokain uopste zasluzuje status koji ima kod nekih ljudi, gledam ga kao obicnu drogu. Nego jer su svi u fazonu pa sta da ne juris sada kokain smrkni ovo isto je stimulans sta podici ce te. Kako isto? Kako speed i koka uopste mogu da budu isto??? Kada sa speedom moze da peres javni WC koja je kiselina, kada od koke nisam bolestan sutradan i jos 3 dana, kada jedem i osetim glad onog trenutka kada deluje xanax znaci pola sata posle zadnje linije.
Zato ni travu, ni sheet a kamoli hemikalije.
Ako nema seme trenutno jos bolje, odlicno pa cu da kupim malo vise kada se pojavi.
Osnovno sto gledam da kupujem od ljudi koku koji nemaju veze sa heroinom ili drugim drogama. Mada sam jedno vreme imao dilera koji je prodavao sve bukvalno. A koliko god da je Bgd veliki grad kokain u kamenu ali prasak ne bazuje jako tesko naci.
I ne trebas nista da uzimas sem toga, smanji to koliko god mozes. E znas st volim jedino kupinovo vino sa kokom. UUUUU to ide ludilo, ono vbino ti smanji sve ono negativno od koke ako osecas tu tenziju i to. A kokain te vozi. I ja retko kada gde idem na koki jer cimam tako cesto ali rekao sam a videcu dal mogu tako da ne smrcem sem na sat vremena.
Sta ako idem negde dacu nekome da nosi ko se ne derogira i gotovo dami daje po malo. Jer iako ne izvlacim velike, ne prijaju mi kada krenem da se krivim i flesiram od kokaina. Ali zato male cimam jako cesto.
A ljudi koji uzimaju kokain ono 5 sati ne razumem ih to je samo da places kada nestane. Tako sto kazes ni ne pocinjem.
A poruka za sve je ako u gramu nemate 20-30 linija od svakle da se razvalite menjajte semu nevalja vam. Ja uzimam mnaje pa ima i vise od 30.
Sa drugom sam smrkao dolazi na ovaj forum necu da pricam koji je, bas taj kamen. Ja ne znam mi smo za nekoliko sati pola grama potrosili ne vise.
A 3-4 h smo smrkali i vise mozda.
Post Reply