I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Jos ovo....hvala svima koji su bili uz mene i razumjeli sta htjedoh ovde reci....Ovi ostali nek se napasu....dobro,necu sad biti prost.Hvala i Saneli za jucerasnjji pp.Prijatno me iznenadila....


Preispitivac,jarane....il' ti ''domacica'' povukla vlagu ili si ostao u tripu''naduvan sam majko....sve kontam,sve znam...zasto je zato i koga je cemu.
Ti o narkomaniji vrlo malo znas....Mozda mozes razumjeti neke stvari ali....nije to tvoj djir haveru...
Kontam da ti treba potvrda kako si pametan,kako provaljujes karaktere i osobine ljudi i kako si narodni heroj (Boro ili Ramiz,izaberi koga hoces)sto ne varis mjesec i nesto i sto se vise ne lesis od tri piva(cetvrto obavezno odnese konobar jer nisi ga ni liz'no,pa ga preproda :) )

Ne prdi ako si za rucak umjesto pasulja jeo cornflakes :) ....I da......care :)

Tess,Tinka,tamarra,dita,darla &co javite se na face...
Ne idem na lijecenje....dosadio mi forum gdje vecina ljudi....
Ajd da ne kenjam vise :)
Pozdrav
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

Ostavi forumska vrata ipak malo odškrinuta. ;)
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by YugoS »

vudd wrote:...(Boro ili Ramiz,izaberi koga hoces)...
E svaka ti cast i hvala !
Godinama mi pada Ramiz na pamet,ali ime ovog njegovog havera guznog i saborca Bore nikako.

Pozdrav.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by preispitivac »

vudd wrote: Preispitivac,jarane....il' ti ''domacica'' povukla vlagu ili si ostao u tripu''naduvan sam majko....sve kontam,sve znam...zasto je zato i koga je cemu.
Ti o narkomaniji vrlo malo znas....Mozda mozes razumjeti neke stvari ali....nije to tvoj djir haveru...
Kontam da ti treba potvrda kako si pametan,kako provaljujes karaktere i osobine ljudi i kako si narodni heroj (Boro ili Ramiz,izaberi koga hoces)sto ne varis mjesec i nesto i sto se vise ne lesis od tri piva(cetvrto obavezno odnese konobar jer nisi ga ni liz'no,pa ga preproda :) )

Ne prdi ako si za rucak umjesto pasulja jeo cornflakes :) ....I da......care :)
Steta sto ne moze intonacija da se prenese slovima. Vudd, pogresno si protumacio izgleda, ne serem ja tebi sta ti treba da radis, sprdam se samo, lupetam. Uostalom, kako ja mogu znati kako je tebi - samo sam hteo da ti dam neki vid podrske, umesto smajlija, samo napred i "you have to belive in yourself". O narkomaniji znam tacno onoliko koliko sam je iskusio, dakle, u domenu trave i divljanja po kraju. Potvrda da sam pametan? Ovo ti nidje veze nema, vise mi prija da me pljuju ljudi, ja ti dodjem kao neki mazohista, a glup sam koliko sam i impulsivan i neracionalan, tj prilicno. A prdim i od vazduha jbg. Evo onda : :rock: :rock: PDT_Love_18 PDT_Love_18 :finga: . Ziv bio. Zelim ti sve najbolje
Jurim rep
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ma sve ok ispitivac i ja sam htio ispasti du'ovit i izgleda da se iskilavilo nesto...Kontam dobronamjernost tvog misteriozno-transcedentskog posta :) :bear:


Yugo...kojeg od dvojice ne mozes da se sjetis?Bore ili Ramiza?Javi mi,ja sam tu da pomognem :D
Pozdrav haveru Jugoslovenski


Tamarra....ostavicu vrata forumska odskrinuta i slusacu kad se budes tiho prikradala na prsticima da ne budis ljudozdere...Znacu da su ti nokti lakirani bordo lakom i prepoznacu te po mirisu :-D



( malo-pomalo,vrati se ja na forum...jebo me pas u karakter i rijec)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: I poslije njega...ON

Post by PROČITAJ ME »

e nek ste mi vala rekli, volim da mi se kaže... iako se često znam zadeverati oko bespotrebnih stvari, koje mi se ponekad čine ko bitne, a u stvari nidje veze.
Nego ovo neko vrijeme koje sada živim poslije komune, je mnogo čudno, imam dvije dobre drugarice, koje tako dobro kužim, misle da mi čine uslugu tim što ponekad izadjemo, vjerovatno u svojim primitivnim, provincijalskim glavama i ne mogu dokučiti neku normalu, ne mogu mentalno da dobace...
Pa brate ko da su mentalno zakovale u 18 god, nije mi jasno...
kao da nemam skim izaći, jer stvarno slabo igdje i hodam.. imam toliko obaveza da nemam vremena. to mi je super.
Juče smo bile na jednom izletištu iznad grada, i pričamo onako, smijemo se, i govorim ja kako imam taj i taj problem, u zadnje vrijeme, fizički se slabo osjećam, imam nakvo zujanje u ušima, kratko dišem, jako se znojim,pojačana nervoza... stvarno zabrinjavajuće..
i kako smo jako bliske, kontam saslušat će me, reći koju pametnu.. kad ono jok brate..
Kao ma daj Jaco koji ti je šta si umišljaš...i tako neka šuplja priča.. katastrofa..
Transformisala sam se odmah, nemogu da vjerujem.. naravno na to sam jako drsko i bezobrazno odreagovala, i neka sam... bilo je i onoga ma mrš se u tri lijepe...
Nego mi krivo bilo jer se družimo još od osnovne škole... baš se dobro znamo, i ja upratim da to uopće nisu te djevojke za koje sam ih ja smatrala..
Valjda prije nisam obraćala pažnju, i nije me ni interesovalao... sada jasno vidim i ne svidja mi se....
Inače me uvjek bolilo uho, za grad, ljude općenito, jer ne bih bila danas ovaka.
Ekstremna...
nego m je nešto bilo toliko krivo na samu sebekako sam bila slijepe kod očiju..
valjda misle da mi čne uslugu..kao jadna nema skim vani....
ma nidje veze, stare mi.. al eto.. sada barem znam..
I barem je dobro da se pomalo i nerviram oko ovakvih stvari, nego oko nekadašnjih velikih problema.
jedan drug mi je rekao, ih Jaco da je meni tvoje problemčiće.. hehehe
zabole me riječi meni dragih ljudi...
A ostalo je inače sve ok i pod kontrolom,štomislim da je najbolje u apstinenciji...
Uglavnom pozdrav za vas....
vud bolan ne idi nigdje... :wink:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

Jbt popizdeo sam.Ko sta radi ,ja jurcam samo po bolnicama.Moram ovo ovde jer nemam gde drugde,jer moja tema je na pdf "supstitucijska terapija",a ovo nema veze sa tim.
Sad sam isao po sestru i vozao je po urgentnim,klinickim centrima,pa kod ginekologa i na kraju neurologa,serem im se svima zajedno u usta.Popizdeo je blaga rec.Koja smo mi drzava!?!Alo!Niko te ne jebe i svi te odjebavaju,kao da od dosade nedeljom obilazim bolnice.
Sta se desava sa mojom sestrom,ne znam na kraju ni sam,uglavnom devojka se ne drogira,ne pije tablete nikakve (sem kafetina),ne pusi,a sinoc kod decka na gajbi(gde inace zivi)triput padne u nesvest.I to izgleda epilepticni napadi (stegne joj se vilica,telo omlitavi,ali nema pene i ne traje dugo tj. brzo se povrati).I pazi,ona cuti i to mi javi tek danas oko 3h.Ovi u urgentnom kao pa nije to nista,nek ide kod neurologa,neurolog kao pa verovatno je epi napad,ali nije strasno,neka zakaze da legne na neurolosku kliniku,a za to se ceka najmanje 2meseca,a mudjeuvremenu nek ide kod kardiologa.A kad kardiologa,ljudi pa da to vidite,soma ljudi i samo ih unose svi sa infarktom.Leze po nekim kolicima,ma strasno.Na kraju odosmo i kod ginekologa,jer je bolelo nesto,ali je ovaj ustanovio da se nije od toga onesvecivala.
Sta se desava neam pojma,samo znam da moram i sutra da joj jurim upute za tu neurolosku kliniku,pa da idem tamo da zakazem,ali ako mi budu rekli da ce je primiti tek za dva meseca,videce sta je narkomansko ludilo.Inace treba i sa np da se vidim u 12 u mom ex hotelu.Tako da i sutra obilazim sve bolnice,sve im jebem.Pa sta sam sve trpao u sebe,pa nikad nisam imao epi napad,a vidi ovo.Uf.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: I poslije njega...ON

Post by sanela »

PROČITAJ ME wrote:, u zadnje vrijeme, fizički se slabo osjećam, imam nakvo zujanje u ušima, kratko dišem, jako se znojim,pojačana nervoza... stvarno zabrinjavajuće..
Jaco, provjeri željezo. Otiđi ljekaru nek ti izvade krv, jer sve što si nabrojala se meni dešavalo. Kad ono željezo tako nisko da su me htjeli u bolnicu poslati.

Što se drugarica tiče, pa teško je u životu naći nekog ko ti je prijatelj... Prije ti je to bilo nebitno, ali sad, kad si svjesna života i svijeta oko sebe, biće ti sve važnije. Ali, ako ništa, dođeš u Sarajevo utorkom na sastanak i popiješ poslije kafu sa par ljudi kojima je stvarno stalo i koji znaju kako se osjećaš. A i Konferencija je idući vikend.

@tess
Žao mi je zbog sestre, stvarno. Čuvaj se...

@vudd
Pa kad se nisi odrekao foruma kad sam te banovala, sumnjam da ćeš sad svojevoljno. :) Piši, istresi ovdje ono što te muči, ali iskreno... pomaže, kažu neki.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: I poslije njega...ON

Post by PROČITAJ ME »

Hvala Sanela... vjeruj mi ja se uopće nisam sjetila da bih tebala provjeriti nešto na sebi, mislim posjetiti doktora.
ponekad znamo pogrešno postupati prema sebi, previše odsutno stvari se znaju odvijati.
Ali dobro je znati :!:
To dobro zna nekad biti jako iznenedjujuće.Baš tako se meni desilo zadnjih dana.
i ponekad zna tako teško navići se na normalne stvari.Kad sam shvatila kakav sam život vodila, ovo je sada super osjećaj, i dosta samu sebe tješim, uvjeravam u ok stvari, i kako sebi zamislim tako mi i bude, prije nije bilo nikakvog reda.
A najteže se narkomanu navići na red i nakve zakone.nisam znala za to.
Ma ko je kad razmišljao o tome.Sada me se sve tiče. I nije mi svejedno za stvari pa me dosta neke stvari i zabole.To mi je sada već normalno.
dobra stara uzmi i spasi se, ono drugo si već probao.
pozdrav
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Sta mi ovo od ''MOJE'' teme uradiste?
Kao da sam u cekaonici :)
Zajebavam se...Sanela,znas da necu nikud,samo serendam,da vidim reakcije ljubitelja staljinizma i jednoumlja :)

Jebi ga ja sam prilicno tanak sa utjehama i to...
Kad su mi jaranu nastradala djeca prije par dana,odem-red je....ispred kuce grupisano se prepricavaju razne verzije.Neki kazu da su klinci letjeli 20 metara pa se zabili u drvo,drugi negiraju...cak znaju koje su ima zadnje rijeci bile,treci govore kako su culi da ce cijena prasicima ici gore.Neko prica kako mu sestra u Svedskoj drzi trgovinu sa namirnicama iz Bosne.....
Udjem u kucu, stojim kao kolac, gledam ga i nemam nista da mu kazem....Sta mu mogu reci?
''Poginuo je Ognjen,Zoka ce mozda prezivjeti...drz' se stari,jebi ga,zivot ide dalje....zao mi je, saosjecam?''
Ma daj bolan,kakav zivot, kakvo saosjecanje...To je bol koja se ne moze utjesiti
Tako nekako se i ja osjecam kad mi doju ''moji''biseri.Nemoj mi nista govoriti,samo mars od mene...Rijetki su koji uopste i pokusaju da govore..ustvari ih nema.Onih koji znaju da slusaju jos manje.To je realnost nase ljudske vrste....ima izuzetaka naravno,ali mozda u Tunguziji postoje dvoje-troje...na Filipinima bila jedna,ali umrla :)

Evo ludim...ne znam ni sta pisem niti sta zelim ovim reci.Valjda u vezi Jace i njenih satro prijateljica koje zabole picka sto se cura ne osjeca dobro
Ili je u vezi tessovog nerviranja po bolnicama

Ja cu da serem po forumu kao nikad do sada...to mi je opcija da ne idem dalje u govna.Dobro...mozda je i do tog sto sam razbio auto,a pjesaka mi daleko...

Haj' nekako da sam narkoman samo,mozda bi se to moglo i sanirati donekle,ali pored svega sam nesrecetina koja misli da ima dusu(ustvari se radi o dusevnoj bolesti),i koja previse gleda,slusa,razmislja....Dodje mi lik od 20 godina i pokazuje mi auto,muziku i sva ona moderna sranja koja se ugradjuju u auto da bi se zbarile picke,koje ustvari padaju na tihu muziku,brdo para i celave direktore koji vole da im se trebe poseru na stomak dok vode ljubav...
Slusam ga neki minut i nestaje ton.Ostaje slika koja prikazuje zapjenjenog mlakonju kako nesto ukrsta rukama i objasnjava proces ubrizgavanja goriva...I osjetim da mu zavidim.Pa kako majku mu jebem da ja ne mogu biti opsjednut necim.Bilo cim...Pa mrtvaci su puniji zivota od mene.Tjelesno postojim,radim,pokusavam nesto....ali me nema.
Ima me samo kad je sranje,a tada svim sliama radim na tom da me opet nema.Drogiranje,pijanstvo....I sto vise neznam ''uzivati'' u gudranju.Samo daj....Kokain,heroin,kutija xanaxa,ovo govno plivino za jebenu depresiju i onda sve zlijevam kolicinama alkohola....Zombi

A sve kao necu da se skenjam radi djece...Pa ovo je vece zlo,jebo te
Gdje da se lijecim?Od cega?
Jebes ti i godine i iskustvo i sva sranja poznavanja ljudske nistavosti i dobrote...Nikakva korist od toga.
Ja sam dusevni bolesnik.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply