I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: I poslije njega...ON

Post by berliner »

evo da te ja probam sa ovom utjesiti!![youtube][/youtube]
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: I poslije njega...ON

Post by PROČITAJ ME »

tes prave riječi,tako se treba brate postupati..
Svidja mi se vaša zezancija. Kako je dobro kada se ljudi kontaju ono pravo..
Ali eto meni se dešava to da vidim, znam i osjetim da me ama baš niko ne razumije u zadnje vrijeme.Svi se nešto prave zajebani, i svašta ljudi sebi daju za pravo.to me nervira pravo..
Ja nikog živog u svom gradu ne poznajem, a mene svi znaju i sve. Katastrofa.
moradoh se požaliti..pozzzz od mene
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

PROČITAJ ME wrote:..
Ali eto meni se dešava to da vidim, znam i osjetim da me ama baš niko ne razumije u zadnje vrijeme.Svi se nešto prave zajebani, i svašta ljudi sebi daju za pravo.to me nervira pravo..
Ja nikog živog u svom gradu ne poznajem, a mene svi znaju i sve. Katastrofa.
moradoh se požaliti..pozzzz od mene
jebes ljude cuvaj glavu!Ljudi ce uvek nesto da pricaju,narocito ako je mala sredina,ali to su landare i ko ih jebe.Mene npr,takve stvari ne pogadjaju odavno,jer i zapravo i ne znaju koliko gorih prica mogu da ispricam sam o sebi.
dal' mi steti droga leti?
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

Da ce ljudi uvek nesto pricati to je 100% tacno. To je bre obicaj kod nas :) Nemoj da se nerviras zbog toga niti da se trudis da demantujes bilo koju pricu koja nema veze sa istinom. Za sve gluposti koje cujes, klimnes glavom, kazes “Ziva istina… U pravu ste skroz” i zivis svoj zivot opusteno. Najvaznije je to sto se oni koji su ti zaista bliski i bitni nikada nece upecati na carsijske price, a ostali neka se zabavljaju tvojim kad vec nemaju svoj zivot.
Znas li koliko mi je ljudi (iz moje blize okoline) do sada reklo za ortaka koji je bio narkoman i koji apstinira vec neko vreme “Sta ce ti on? Pre ili kasnije ce poceti ponovo da se drogira, natovarices samo sebi bedu na vrat! Zajebao je koga kod je mogao sto ne bi i tebe. Ti njega uopste ne poznajes, ne znas na sta je sve spreman” itd. Cak su mom bivsem momku, sa kojim sam do skoro zivela, uredno podnosili izvestaje o tome da li se vidjam sa njim, kada, gde, o cemu pricamo, da li je isao u WC, koliko se tamo zadrzao, itd… Prvo sam se trudila mom dragom da pojasnim neke stvari, a kada sam shvatila da od toga nema nista i za njega je pocelo da vazi pravilo “Nemoj me nista pitati jer sve sto cujes - istina je”. Cak ni to nije pomoglo… Ali valjda zbog toga sto je, izmedju ostalog, nasedao na mnoge prazne price sada i jeste bivsi, za razliku od drugara koji je jos uvek tu i koji ce, bar sto se mene tice, tu i ostati dokle god je cist. Takve stvari, ako nista drugo, mogu da posluze za pravilnu selekciju ljudi.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Pozdrav ljudi dragi(zene sa podrazumjevaju pod br.1)
Danas nedelja,pa rekoh necu raditi nista.Hodam okolo i procjenjujem stete koje napravih u par zadnjih dana....a belaja jebo me Tito.....'' Mislim u sebi''E ne'sh vise pa da si mi na oko....''Ali to je ona sazvakano-pokajnicka misao day after
Necu se javljati neko duze vrijeme....jako duze vrijeme.Dosta i mog filozofiranja i diskusije o narkomanskom govnetu i referata i pokusaja da se bude duhovit i time prikrije prava slika silovanog mozga
Lijecite se kako znate,ovi sto se drogiraju snalazite se kako znate....i ko me jebe kad ja djelim savjete :D
Jaq sam u pravu.....samo pravo.
Pozdrav

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2yN0YC0LMLY[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

Popravljaj, ispravljaj, radi, odmaraj.
Budi dobro.
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

Nadam se samo da se ne povlacis zbog toga sto planiras da nastavis sa glupostima :?
U suprotnom, ako je povod odlaska sa foruma ozbiljno lecenje, s moje strane (ako ti to uopste nesto znaci) imas maksimalnu podrsku.
Kad budes bio spreman vratices se piskaranju... Ili mozda neces... Ali najbitnije je da ti budes dobro.
Zaista bi mi bilo drago da u blizoj buducnosti, ako ne od tebe, onda od nekoga sa kime si u kontaktu, cujem da si uspeo, da si se izlecio i da si srecan.
Pzdrav i sve najbolje tebi i tvojima.
PDT_Love_18
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

:-D Koj" si ti ludjak.Ja ga jebem ko je isao pravo pa dosao na isto mesto.
Dingospo batko,znam da ne mogu da te nagovorim na suprotno,jel ti vazda kontriras,ali meni licno ce faliti komunikacija s tobom,smeh i podrska.Tako da cu ja i dalje kenjati ovde na "tvojoj"(cus" tvojoj)temi.I da znas da vise mi znace tvoje reci nego svi psihijatri najskuplji ovog sveta da se skupe i da me tretiraju(jebo im pas mater).Tako da se nadam da nam komunikacija nece biti prekinuta(ma sta oni meni govorili).
Takodje mislim da je svaki savet bio na mestu,a sad sto smo mi narkomani do jaja iskompleksirani i tesko varimo neke stvari,ko nas jebe.
Nismo lepi,al' smo glupi. Pozdrav brate moj.
dal' mi steti droga leti?
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

I ja se nadam da je zbog liječenja...(ako je zbog toga nećeš falit` sekunde...)
Pozdrav vudd i svako dobro želim tebi i tvojima....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by preispitivac »

Mozda imam pogresan utisak, ali cini mi se da ce Vudd da samo izvuce korist iz ovog "povlacenja". Previse se iskomercijalizovala tema, svasta se ovde pise, a podsvest narkomana je ludacka bodljikava bobica koja se ne guta lako, na svasta navodi. Vudd, "citaj Turgenjeva" :) i bilduj muda, sklekovi, trbusnjaci, cucnjevi, cucnjevi, sklekovi, gledaj "Pi" od Arnofskog, pogledaj kako je kad je neko ludji, gledaj klinke proleca i kao stidi se toga, cak se malo napali i na politiku, popi koju borovnicu vise - dobra je za mozak, pobedi ChessMaster na sedmom nivou, kupi novog kera (bolje usvoji neku lutalicu stene), posvadjaj se sa nekim komsijom malo, onako, da bi se posle pomirili, skini igricu iz 92e pa je predji 8 puta za popodne, idi u kafanu na autobuskoj stanici, podeli rakiju sa propalicama, saslusaj ih pola sata pa ih sve demantuj i reci da si ti covek sa porodicom i da imas preca posla, napravi zmaja klincima, kupi zeni neki gadget da ima da digitalno obradi spisak za spenzu, kupi povratnu do Cacka i vrati se, bzvz, da ubijes vreme jednom, pa kad dodjes kuci povrati crve, a kad te crv nadvlada iskopaj glistu iz zemlje i pojedi je (ima tu proteina), popravi radio sto je jos namesten na Radio Luxemburg, idi na narodnjacki koncert u Sepultura majci i startuj sisate klinke da vidis da je vreme tvog drkanja jednostavno proslo, i mudonja, sve pare koje zaradis, daj zeni, ne jedi govna. Javi se kad budes naucio imperfekcije u funkcijama endoplazmaticnog retikuluma ili kad naucis arapski. Pusi ga care :)
Jurim rep
Post Reply