I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Pa dvoumim se izmedju 7,65 i 9 mm...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

U, jbt.
Čovječe, batali te gluposti.
Ne uništavaj ono najdragocjenije što imaš. Čuvaj i sebe i njih.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

Nemoj da si sisa.Jebao te i tetejac i duga devetka.Nemoj da si sisa,nego se bori!!!Bratko,nisi sisa,to znam,ali ne pizdi sad kad boli nego skupi muda i guraj pa kako bude.Jebes mecku,jebes zube,jebes nos,ma jebes sve,vazan je zivot.Aj da neserem vise,jer sam i sam pogubljen,ali goreg greha od toga sto planiras nema i zato NEMOJ DA SI SISA PEDERSKA.
Jarane,rekoh li ti ja prosle nedelje da predajes sve pare u sigurnije ruke.Zaposela te kinta.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

''Neke SISE nikad ne poleteeeee....celii zivot keeenjaju o toooom''Pjevao je svojevremeno jedan od Matic-slijepaca


Ma kako nisam sisa,tebra?Napravio sam i jos neko sranje,gdje mi je kcerka dozivjela shock,ali sramota me da pisem o tome....

vudd je ckapi...nema veze sa tim dali je narkomanija toliko zajebana bolest da cijeli zivot budes budala....Jebi ga.Dokurcilo mi da budem masina,dokurcilo da se osmjehujem kulture radi,da iz dana u dan slusam kako sam ziv zahvaljujuci ljudima koji ne znaju dali se narkomanija pisa sa''j'' ili bez.....Nikad mi nije bilo ovako sjebano,nikad nisam imao toliko jak osjecaj da....pre dva dana covjek u njegovoj kuci vadi pistolj i kaze''ubicu te....'' za neko sranje koje nisam uradio.
Sa osmjehom sam mu rekao ''ma pucaj jebem te u tu glavu celavu,i jebem ti staru u kolicima invalidskim'''i peder kud ce-sta ce nije puca...e jebem ga u glavu celavu...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

Pre neki dan dosao u hotel(ovaj gde odsedam) tip koji se bacio za Bozic sa Brankovog mosta,sjebo" kicmu,rebra,ali hoda,funkcionise(spasla ga recna policija)a pre toga verovao ili ne imao 10 pokusaja ozbiljnog suicida.Jbg,namenjeno mu da zivi.Svaki put bi ga zatvorili neko vreme u "Lazu",pa na ulicu opet.
Nemoj da seres,da si trebao da crknes ili pogines,sjebo" bi te jos onaj siptar na sceni u Cirihu.Nego kako znas i umes cupaj se opet i ne budi picka.Ocigledno Onaj gore ima druge planove za tebe,samo slabije kapiras koji su.Javi se sutra obavezno i prestani da radis to sto radis.Znaci javi se trezan.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Mislis da sam sad pijan? :) Ma nisam brale....

Bice sve ok.Kontam da Onaj gore ima neki opasan plan za mene 'vamo dole,al' ga ne kapiram najkvalitetnije.....

Kao dokaz mojega borbenoga duha, poklanjam te turam vi ovu pjesmu koja mlogo govori o...suncu,Tesnju ili tako nesto...uglavnom pozitiva o nekom svitanju i zori,a to uvijek na dobro izadje :)

Pjesma nas je odrzala njojzi mal...hvala
Tess....brate :) cool
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V2X1Gnkt6MM[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ANfctvwpLVc[/youtube]


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MvUbKJtr8zE[/youtube]



Ove dvije ''cool'' stvari,posla mi covjek-brat sa foruma i popravi mi vece...jebi ga, mnogo ti hvala brate :D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

uvek bratko.Narodnjaci su zakon!ccc
dal' mi steti droga leti?
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

vudd wrote:ljudi djavo me zaposjeo u zadnje vriijeme.Ludim,postajem strasno divlji i sve mi svejedno...postajem zao
:shock:
Tebi su izgleda dali pogresan recept! Kazu da za isterivanje djavola pomazu beli luk, sveta vodica i krst, a ne kokain, heroin i alkohol :!:

Salu na stranu... Stvarno mi je jako zao sto ti se sve to desava, ali... Vudd, dizi se brzo dok sve ne ode predaleko.
Last edited by Pawa on Sat Mar 20, 2010 11:57 pm, edited 1 time in total.
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

...kad je već nažalost takvo veće...evo jedna na moj račun... :cry:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OnM-Qbwz2zs[/youtube]
Post Reply